Poptávka

Blog

Hledám realitního specialistu/tku
Pojď se mnou prodávat nemovitosti. Hledám spolehlivého parťáka pro prodej domů a bytů.
Prodat výhodně nemovitost nemusí být vůbec snadnou záležitostí
Prodám lépe bez realitky nebo prostřednictví realitního makléře? Napadne zřejmě každého prodávajícího. Jak prodat dům za co nejvíce peněz? Nepodvede mě makléř? Dostanu za nemovitost méně peněz, když ji prodá makléř? Jak tedy nejlépe prodat nemovitost? Tyto otázky jsou zcela oprávněné a mám pochopení pro každého prodávajícího, že si je často pokládá.
Pronájem garáže Brno
Zprostředkuji vám pronájem garáže v lokalitě Brno a okolí. Jako realitní makléřka jsem v kontaktu s klienty, kteří na pronájem své garáže hledají zájemce. Máte-li zájem o službu „pronájem garáže Brno“, pak mě kdykoliv kontaktujte.
Zprostředkování prodeje garáže v Brně
Hledáte garáž v Brně? Zprostředkuji vám prodej garáže v lokalitě Brno a okolí. Stačí mě kontktovat.
Investiční byty Brno – zprostředkování koupě
Chcete investovat do nemovitostí? Vybrali jste si pro své investice Brno? A je váš záměr směřován spíše k nákupu bytů? Pak jste na správném místě.
Koupě nemovitosti může mít svá skrytá úskalí
Připravila jsem pro vás pár užitečných rad, jak postupovat při koupi nemovitosti. Pokud hledáte nové bydlení, stojí za to se důkladně připravit předem a vědět, jak ideálně postupovat při koupi vaší vysněné nemovitosti.
Přehledný návod k dani z nabytí nemovitosti 2019
Každý nový vlastník nemovitosti je povinen zaplatit daň z nabytí nemovitých věcí. Jde ale jen o případy, kdy se za nemovitost platila kupní cena. Daň z nabytí nemovitostí se tedy neplatí z bezúplatných převodů, jako je třeba dědictví nebo darování. Jde o významné finanční zatížení kupujícího, který vedle kupní ceny musí hradit také daň, a na Jižní Moravě také obvykle provizi za zprostředkování koupě.
Platba daně z nemovitosti je za dveřmi
Koupili jste, dostali darem nebo zdědili v roce 2018 nemovitost? Případně výrazně změnili v roce 2018 parametry nějaké nemovitosti? Tak zbystřete, protože do 31. května máte povinnost podat daňové přiznání a zaplatit daň za všechny své nemovitosti.
Jak prodat nemovitost aneb 3 triky, na které už teď nenaletíte
"A najednou jsme byli pod hrozným tlakem..." Takto začíná příběh řady lidí, kteří se rozhodli prodat nemovitost a naletěli na triky realitních makléřů, kteří nejsou vůbec solidní.
Služba home staging pomůže prodat nemovitost
Nejprve si řekněme, co home staging představuje. Jde o činnosti, které by měly zvýšit atraktivitu nemovitosti při prodeji. Nejčastěji se využívá u prázdných nemovitostí. Home staging může zahrnovat čerstvou výmalbu, zařízení nábytkem a dekoracemi, závěsy, květinami, obrazy.
Právní poradenství při prodeji nemovitosti
Kdysi vyšla kniha Sám sobě psychologem. Byla vcelku populární a svého času k nalezení v mnoha knihovnách obývacích stěn. Uživatelsky přívětivě přibližovala čtenářům pochody lidské duše a metody samoterapie.
Individuální poradenství při koupi nemovitosti
Chystáte se ke koupi nemovitosti? Pak dbejte na to, ať vám s tím pomohou odborníci. Přeci jen se jedná o obchodní transakci v řádech statisíců či milionů, kdy se samozřejmě neobejdete bez služeb právníka.
Úschovna není schovávaná
Při koupi a prodeji nemovitosti je třeba si ohlídat řadu aspektů. Vedle správné kupní smlouvy je další extra podstatnou oblastí otázka úhrady kupní ceny. Tedy kdy a komu se má sjednaná částka uhradit.
Napsali o nás - Vášeň a sebevědomí
V byznyse by bylo mnohem více žen, kdyby měly větší sebevědomí a nebály se vykročit z jistot. Existuje ale i podnikatelská varianta, která vám kryje záda – koncept franšízy, říká Soňa Husáková.