Poptávka

Blog

Koupě bytu na hypotéku – postup
Hledáte informace o tom, jak správně postupovat při koupi bytu na hypotéku? Koupě vlastního bytu je jedním z nejdůležitějších a finančně náročných rozhodnutí v životě. Mnoho lidí využívá hypotéku jako prostředek k financování svého bydlení, pokud nemají dostatek vlastních prostředků na koupi bytu. Tento článek se zaměří na standardní postup koupě bytu na hypotéku a poskytne užitečné informace a tipy, které vám pomohou v procesu koupě bytu.
Mám práci pro realitního makléře
Chcete mít nezávislou a flexibilní práci? Být vlastním pánem a jít si pro nadstandartní příjem? Ctíte férový obchod a své klienty a uděláte pro ně maximum? Přesně takového parťáka hledám pro realitní business.
Napsali o nás - Spolu i v práci
Franšízing je jako manželství, říkají Husákovi po pěti letech v OK Pointu. Soňa a Radek Husákovi spolu fungují nejen v jedné domácnosti, ale i na půdě jejich OK Pointu. Franšíza pro ně byla spojením praktického s vytouženým. Původní profese pověsili na pomyslný hřebík a vydali se spolu vstříc novému byznysu. Baví je propojení oblastí, ve kterých se každý z nich profesně realizuje. V rozhovoru pro Mladou frontu Dnes popisují, jak pomáhají klientům s řešením finančních a realitních záležitostí.
Realitní právník
Hledáte zkušeného realitního právníka, který vám pomůže v dvou hlavních směrech při koupi nebo prodeji nemovitosti? Řeč je o expertním právním poradenství pro oblast realit a zároveň o dlouholetých zkušenostech z oblasti poskytování realitních služeb. V mé osobě najdete dokonalé spojení obou hlavních složek, které vám zajistí rychlé a hlavně bezproblémové řešení vašich požadavků.
Přehledný návod k dani z nabytí nemovitosti
Každý nový vlastník nemovitosti je povinen zaplatit daň z nabytí nemovitých věcí. Jde ale jen o případy, kdy se za nemovitost platila kupní cena. Daň z nabytí nemovitostí se tedy neplatí z bezúplatných převodů, jako je třeba dědictví nebo darování. Jde o významné finanční zatížení kupujícího, který vedle kupní ceny musí hradit také daň, a na Jižní Moravě také obvykle provizi za zprostředkování koupě.
Hledám realitního specialistu/tku
Pojď se mnou prodávat nemovitosti. Hledám spolehlivého parťáka pro prodej domů a bytů.
Prodat výhodně nemovitost nemusí být vůbec snadnou záležitostí
Jak nejlépe prodat nemovitost? Prodám ji lépe bez realitky nebo prostřednictví realitního makléře? Napadne zřejmě každého prodávajícího. Jak prodat dům za co nejvíce peněz? Nepodvede mě makléř? Dostanu za nemovitost méně peněz, když ji prodá makléř? Jak tedy nejlépe prodat nemovitost? Tyto otázky jsou zcela oprávněné a mám pochopení pro každého prodávajícího, že si je často pokládá.
Pronájem garáže Brno
Zprostředkuji vám pronájem garáže v lokalitě Brno a okolí. Jako realitní makléřka jsem v kontaktu s klienty, kteří na pronájem své garáže hledají zájemce. Máte-li zájem o službu „pronájem garáže Brno“, pak mě kdykoliv kontaktujte.
Zprostředkování prodeje garáže v Brně
Hledáte garáž v Brně? Zprostředkuji vám prodej garáže v lokalitě Brno a okolí. Stačí mě kontktovat.
Investiční byty Brno – zprostředkování koupě
Chcete investovat do nemovitostí? Vybrali jste si pro své investice Brno? A je váš záměr směřován spíše k nákupu bytů? Pak jste na správném místě. Investiční byty Brno.
Koupě nemovitosti může mít svá skrytá úskalí
Připravila jsem pro vás pár užitečných rad, jak postupovat při koupi nemovitosti. Pokud hledáte nové bydlení, stojí za to se důkladně připravit předem a vědět, jak ideálně postupovat při koupi vaší vysněné nemovitosti, neboť otázka "Jak koupit nemovitost" napadne každého, kdo s tímto procesem nemá žádno nebo minimální zkušenost. Proto se hodí znalosti od právníka a realitního makléře, aby postup při koupi bytu nebo při koupi jiné nemovitosti byl správný a bezpečný.
Platba daně z nemovitosti je za dveřmi
Koupili jste, dostali darem nebo zdědili v roce 2018 nemovitost? Případně výrazně změnili v roce 2018 parametry nějaké nemovitosti? Tak zbystřete, protože do 31. května máte povinnost podat daňové přiznání a zaplatit daň za všechny své nemovitosti.
Jak prodat nemovitost aneb 3 triky, na které už teď nenaletíte
"A najednou jsme byli pod hrozným tlakem..." Takto začíná příběh řady lidí, kteří se rozhodli prodat nemovitost a naletěli na triky realitních makléřů, kteří nejsou vůbec solidní. Poznejte triky realitních kanceláří a umějte triky realitních makléřů včas odhalit. Více najdete v tomto článku.
Služba home staging pomůže prodat nemovitost
Nejprve si řekněme, co home staging představuje. Jde o činnosti, které by měly zvýšit atraktivitu nemovitosti při prodeji. Nejčastěji se využívá u prázdných nemovitostí. Home staging může zahrnovat čerstvou výmalbu, zařízení nábytkem a dekoracemi, závěsy, květinami, obrazy.
Právní poradenství při prodeji nemovitosti
Kdysi vyšla kniha Sám sobě psychologem. Byla vcelku populární a svého času k nalezení v mnoha knihovnách obývacích stěn. Uživatelsky přívětivě přibližovala čtenářům pochody lidské duše a metody samoterapie.
Individuální poradenství při koupi nemovitosti
Chystáte se ke koupi nemovitosti? Pak dbejte na to, ať vám s tím pomohou odborníci. Přeci jen se jedná o obchodní transakci v řádech statisíců či milionů, kdy se samozřejmě neobejdete bez služeb právníka.
Úschovna není schovávaná
Při koupi a prodeji nemovitosti je třeba si ohlídat řadu aspektů. Vedle správné kupní smlouvy je další extra podstatnou oblastí otázka úhrady kupní ceny. Tedy kdy a komu se má sjednaná částka uhradit.
Napsali o nás - Vášeň a sebevědomí
V byznyse by bylo mnohem více žen, kdyby měly větší sebevědomí a nebály se vykročit z jistot. Existuje ale i podnikatelská varianta, která vám kryje záda – koncept franšízy, říká Soňa Husáková.