Poptávka

Soňa Husáková – finanční poradenství Brno

Prodej a nákup nemovitostí jde ruku v ruce s financemi. Specializuji se na finanční poradenství pro klienty z Brna a blízkého okolí, proto u mě můžete využít služeb "finanční poradenství Brno". Mám vystudovaná práva, znám hypoteční trh, podmínky bank a možnosti úvěrování. Finanční poradenství spolu můžeme řešit v mé kanceláři v místní části Brno-střed, nebo ráda zavítám k vám, pokud to bude vaše přání. Doporučím nejvhodnější možnosti a zajistím ideální podmínky financování na základě zkušeností, které jsem v dané oblasti nasbírala za mnoho let poskytování nezávislého finančního poradenství pro klienty z Brna. Pokud hledáte spolehlivou osobu zaměřující se na financování nemovitostí a finanční poradenství v lokalitě Brno-střed, pak mě neváhejte kontaktovat. Ráda se stanu váším nazávislým finančním poradcem.

Finanční poradenství - Soňa Husáková
Finanční poradenství - Soňa Husáková

Prodej nemovitosti včetně řešení finanční problematiky

Výhodou pro mé klienty je, že se věnuji mimo jiné i úvěrům na nákup nemovitostí. Se zájemci o koupi vaší nemovitost proto už na prohlídce hovořím o financování koupě, tj. řeším finanční poradenství s ohledem na hypotéku zájemců či jiné možnosti financování. Dokážu pro vás vybrat takového kupce, u kterého dopředu prověřím finanční možnosti. Vy tak budete mít větší jistotu, že proces prodeje nezhatí či nezdrží insolventnost kupující nebo malá bonita z pohledu úvěrujících institucí.

Ve financích a finančním poradenství si věřím. Hypoteční úvěry zprostředkovávám na denní bázi. Proto si mohu dovolit v rezervační smlouvě extra ustanovení: "pokud kupující nezíská naším zprostředkováním hypoteční úvěr na nákup nemovitosti, vrátíme mu rezervační poplatek".

Řešení financování nejen v případě transferu nemovitosti

Máte plán do budoucnosti? Chcete mít své finance pod kontrolou? Chcete být finančně zabezpečeni a hledáte zodpovědné a korektní finanční poradenství?

Zprostředkovávám finanční poradenství pro klienty z lokality Brno-město, ale samozřejmě i pro Brno-venkov a v případě určitých individuálních požadavků klientů i mimo jihomoravskou metropoli. Vždy záleží na konkrétní domluvě, protože mým cílem je klientovi pomoct ohledně financí, ať už je odkudkoliv. 

S klienty konzultuji konkrétní problémy v rámci finančního poradenství na pobočce situované v Brně-střed (ulice Vídeňská). Zde pro vás připravíme na míru vyhotovený finanční plán.Ten vás kontrolovaně a bez rizik dovede k dosažení cílů. Ať už je to koupě nového bydlení, řešení investiční příležitosti, zabezpečení renty nebo zajištění dětí. Jakožto finanční poradce jsem vám plně k dispozici v čase, který si vyberete. Pokud se nechcete potkat na pobočce Brno-střed, ráda k vám přijedu domů nebo na jin smluvené místo.

Služby finančního poradenství pro klienty z Brna:

  • Finanční plánování.
  • Řešení hypotéky.
  • Realizace úvěrů.
  • Finanční zabezpečení budoucnosti.
  • Investiční poradenství.  

Proč finanční poradenství ode mě?

Vystudovala jsem Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně. Zároveň jsem se věnovala i studiu angličtiny, složila z ní státní zkoušku a získala mezinárodní certifikáty CAE (Advanced English) a ILEC (právní angličtina). Proto jsem jako jedna z mála v Brně schopna poskytovat finanční poradenství i pro cizince.

Po studiu jsem několik let pracovala jako firemní právník. Ze všech oblastí práva mě nejvíce bavily právě nemovitosti. Proto jsem se po mateřské dovolené plně vrhla na dráhu odborníka v oblasti nemovitostí. Jako právník na Katastru nemovitostí Brno-město jsem posuzovala správnost právních titulů pro zápis do katastru. Nyní tyto veškeré nabité zkušenosti a moje odborné znalosti věnuji ve prospěch mých klientů, kteří se na mě obracejí při prodeji/nákupu nemovitostí, a i v otázkách finančního poradenství.

Nezávislé finanční poradenství srozumitelně a z nadhledu? Kontaktujte mě, ráda se s vámi nezávazně setkám a představím vám možnosti, jak vám mohu pomoci v otázce investic a zhodnocení financí.

Finanční plánování srozumitelně a z nadhledu

Soňa Husáková – finanční poradenství Brno
Soňa Husáková – nezávislé finanční poradenství Brno

----------------

Specifikace služby: finanční poradce, finanční poradenství, finanční poradce Brno, finanční poradce Brno střed, finanční poradenství Brno, finanční poradenství Brno střed. Dále také: finanční poradce anglicky, finanční poradce hypotéka, nezávislé finanční poradenství Brno, nezávislý finanční poradce. Toto jsou výrazy, které charakterizují servis, který našim zákazníkům poskytujeme a přes tato slova nás lidé dohledají na internetu.