Poptávka

Soňa Husáková – realitní makléřka pro Brno a okolí

JUDr. Soňa Husáková – realitní makléřka pro klienty z Brna
JUDr. Soňa Husáková – realitní makléřka/realitní poradce pro klienty z Brna

Jsem realitní makléřka, která pro klienty z Brna a okolí poskytuje služby právního, finančního a hypotečního poradenství v kombinaci s realizací prodeje, pronájmu nebo koupě nemovitostí. Jsem vystudovaná právnička s dlouholetými zkušenostmi na realitním trhu. Postarám se o kompletní bezproblémový nákup i prodej nemovitosti. Hledáte-li spolehlivou realitní makléřku v Brně, pak jsem tu pro vás, a připravena okamžitě se podílet na řešení vaší věci.

V Brně můžete najít celou řadu realitních makléřů s různou pověstí i zkušenostmi. Ovšem jen malá hrstka z nich má právní vzdělání, odpovídající zkušenosti a prokazatelnou praxi v oblasti realit. Práva jsem vystudovala na Masarykově univerzitě v Brně, a následně jsem se v průběhu mé právní praxe postupně dostala k oboru, který jsem si oblíbila jakožto právník pracující přímo pro Katastr nemovitostí Brno-město. Veškeré zde nabyté zkušenosti jsme se nakonec rozhodla využít v rámci své současné profese realitní makléřky pro klienty z Brna.

Mimo jiné poskytuji služby realitního makléře i pro zahraniční klientelu. Mám mezinárodní certifikáty CAE (Advanced English) a ILEC (právní angličtina).

Realitní makléřka od A do Z

Díky vzdělání a veškerým nabitým zkušenostem pro vás zprostředkuji veškeré služby realitního makléře v Brně a okolí od A do Z:

 • Ať už máte jakýkoliv dotaz týkající se realitního trhu a realitního makléřství, ráda vám na něj odpovím.
 • Zajistím veškeré potřeby pro prodávající nemovitostí – příprava nemovitosti a home staging, kontrola a oprava, nacenění, nafocení, vytvoření videa.
 • Budu za vás komunikovat s potenciálními zájemci a kupci.
 • Jakožto makléřka s právním vzděláním za vás vyřídím samotný prodej, převod nemovitosti a veškeré potřebné smlouvy.
 • Při nákupu nemovitosti za vás vyhledám vhodný objekt podle vašich parametrů.
 • Pomůžu vám se zajištěním hypotéky.

Jakožto realitní makléř působící v Brně i širším okolí (Brno-venkov) se zaměřuji především na prodej a pronájem nemovitostí v dané lokalitě. Samozřejmě však po dohodě s majiteli nemovitosti jsem ochotna zajistit kvalitní realitní servis i v mimobrněnských lokalitách.

Pokud si zvolíte za realitního makléře právě mě, pak vám garantuji plnou spokojenost, bezproblémový prodej v nejkratším možném termínu, a především odbornost a korektní jednání. Jakožto dlouholetá realitní makléřka se znalostí specifik oblasti Brna stavím svůj servis na komplexnosti. Od právních úkonů, přes finanční a úvěrové poradenství kupujícím, až po samotné fyzické prohlídky a přípravu nemovitosti na ně.

V mé osobě, jakožto realitního makléře prověřené realitní kanceláře, získáváte spojení právního vzdělání, dlouholeté realitní zkušenosti a profesní praxe na Katastru nemovitostí, i odborné hypoteční poradenství. Mohu vám s čistým srdcem garantovat, že je v Brně málo realitních specialistů a makléřů, kteří by měli právní vzdělání a dlouholetou praxi na Katastrálním úřadu.

Pokud máte zájem o službu " realitní makléř Brno ", pak mě obratem kontaktujte. Probereme možnosti vzájemné spolupráce. Ráda se s vámi nezávazně setkám.

Sídlo realitní kanceláře:

Adresa realitní kanceláře: Vídeňská 995/63,
639 00, Brno – Štýřice

Kontaktní údaje realitního poradce:

 

Jaké jsou požadavky na kvalitu realitního makléře?

Práce realitního makléře je v mnoha zemích regulována zákonem a existují určité zákonné požadavky a standardy, které musí makléři splňovat. Níže jsou uvedeny některé základní požadavky na práci realitního makléře:

 1. Licence - většina zemí vyžaduje, aby realitní makléři měli platnou licenci pro provádění své práce. Pro získání licence mohou být požadovány různé podmínky, jako jsou absolvování kurzu nebo zkoušky, praxe v oboru a absence trestních záznamů.
 2. Ochrana zájmů klienta - realitní makléř musí jednat v souladu s právy a zájmy svých klientů. To znamená, že musí být transparentní a důkladně informovat své klienty o podmínkách prodeje nebo nákupu nemovitosti, a musí jim poskytnout relevantní informace k rozhodnutí.
 3. Zákonné požadavky na reklamu - realitní makléř musí dodržovat zákonné požadavky týkající se reklamy a propagace nemovitostí. Postup makléře při inzerci musí být pravdivý a přesný, vč. dodržování etických pravidel.
 4. Zpracování dokumentů - realitní makléř musí být schopen připravit potřebné dokumenty, jako jsou kupní smlouvy, nájemní smlouvy a smlouvy o prodeji nemovitosti.
 5. Zpracování finančních prostředků - realitní makléř musí nakládat s finančními prostředky klientů v souladu se zákony a etickými standardy, toto nakládání musí být bezpečné a transparentní.
 6. Odborné znalosti - realitní makléř musí být odborníkem v oboru a mít znalosti o nemovitostech, trhu, právu a dalších souvisejících tématech, včetně jazykové vybavenosti.

Potřebujete využít služeb realitní kanceláře v Brně? Chybí vám zkušený realitní makléř pro realizaci bezproblémového a bezpečného prodeje nemovitosti? Hledáte realitního poradce? Kontaktujte mě kdykoliv.

------------------------------

Specifikace služby: realitní makléř Brno, realitní makléři Brno, realiťák Brno, realitní makléřka Brno, realitní poradenství, investování do realit, realitní kancelář Brno, realitní služby Brno, reality Brno. Dále také: realitní kancelář Brno pronájem bytu, realitní kancelář Brno Štýřice, realitní kancelář Brno-venkov, realitní kanceláře Brno nabídka rodinných domů, realitní makléř Brno-venkov. Tato slova charakterizují můj servis pro vás.