Poptávka

Soňa Husáková – realitní makléřka pro Brno a okolí

JUDr. Soňa Husáková – realitní makléřka pro klienty z Brna
JUDr. Soňa Husáková – realitní makléřka pro klienty z Brna

Jsem realitní makléřka, která pro klienty z Brna a okolí poskytuje služby právního, finančního a hypotečního poradenství v kombinaci s realizací prodeje, pronájmu nebo koupě nemovitostí. Jsem vystudovaná právnička s dlouholetými zkušenostmi na realitním trhu. Postarám se o kompletní bezproblémový nákup i prodej nemovitosti. Hledáte-li spolehlivou realitní makléřku v Brně, pak jsem tu pro vás, a připravena okamžitě se podílet na řešení vaší věci.

V Brně můžete najít celou řadu realitních makléřů s různou pověstí i zkušenostmi. Ovšem jen malá hrstka z nich má právní vzdělání, odpovídající zkušenosti a prokazatelnou praxi v oblasti realit. Práva jsem vystudovala na Masarykově univerzitě v Brně, a následně jsem se v průběhu mé právní praxe postupně dostala k oboru, který jsem si oblíbila jakožto právník pracující přímo pro Katastr nemovitostí Brno-město. Veškeré zde nabyté zkušenosti jsme se nakonec rozhodla využít v rámci své současné profese realitní makléřky pro klienty z Brna.

Mimo jiné poskytuji služby realitního makléře i pro zahraniční klientelu. Mám mezinárodní certifikáty CAE (Advanced English) a ILEC (právní angličtina).

Realitní makléřka od A do Z

Díky vzdělání a veškerým nabitým zkušenostem pro vás zprostředkuji veškeré služby realitního makléře v Brně a okolí od A do Z:

  • Ať už máte jakýkoliv dotaz týkající se realitního trhu a realitního makléřství, ráda vám na něj odpovím.
  • Zajistím veškeré potřeby pro prodávající nemovitostí – příprava nemovitosti a home staging, kontrola a oprava, nacenění, nafocení, vytvoření videa.
  • Budu za vás komunikovat s potenciálními zájemci a kupci.
  • Vyřídím za vás samostatný prodej, převod nemovitosti a veškeré potřebné smlouvy.
  • Při nákupu nemovitosti za vás vyhledám vhodný objekt podle vašich parametrů.
  • Pomůžu vám se zajištěním hypotéky.

Jakožto realitní makléř působící v Brně i širším okolí (Brno-venkov) se zaměřuji především na prodej a pronájem nemovitostí v dané lokalitě. Samozřejmě však po dohodě s majiteli nemovitosti jsem ochotna zajistit kvalitní realitní servis i v mimobrněnských lokalitách.

Pokud si zvolíte za realitního makléře právě mě, pak vám garantuji plnou spokojenost, bezproblémový prodej v nejkratším možném termínu, a především odbornost a korektní jednání. Jakožto dlouholetá realitní makléřka se znalostí specifik oblasti Brna stavím svůj servis na komplexnosti. Od právních úkonů, přes finanční a úvěrové poradenství kupujícím, až po samotné fyzické prohlídky a přípravu nemovitosti na ně.

Pokud máte zájem o službu " realitní makléř Brno ", pak mě obratem kontaktujte. Probereme možnosti vzájemné spolupráce. Ráda se s vámi nezávazně setkám.

Sídlo realitní kanceláře:

Vídeňská 995/63,
639 00, Brno – Štýřice

------------------------------

Specifikace služby: realitní makléř Brno, realitní makléři Brno, realiťák Brno, realitní makléřka Brno, realitní poradenství, investování do realit, realitní kancelář Brno, realitní služby Brno, reality Brno. Dále také: realitní kancelář Brno pronájem bytu, realitní kancelář Brno Štýřice, realitní kancelář Brno-venkov, realitní kanceláře Brno nabídka rodinných domů, realitní makléř Brno-venkov. Tato slova charakterizují můj servis pro vás.