Poptávka

Chci prodat nemovitost

 

Jak to funguje?

Každý byt či dům si zaslouží profesionální marketingovou přípravu pro prodej. Pro vaši nemovitost zrealizuji home staging, bude nafocena profesionálním fotografem, dle potřeby se nemovitost opraví, upraví, čerstvě vymaluje. Zdůrazním potenciál, který každá nemovitost má. Pro nemovitosti připravuji vlastní webové stránky, které skvěle prezentují nemovitost zájemcům o koupi. Vaše nemovitost bude inzerována na největších realitních serverech a našich realitních stránkách.

  • home staging
  • profesionální fotografie
  • videoprohlídky
  • webové stránky nemovitosti
  • interaktivní půdorysy

Zároveň za mnou stojí silný právní a realitní tým. Ač jsem sama právnička, nejsem ten, kdo vám píše smlouvu. Veškerou dokumentaci připravuje právní tým. Jednotlivé realitní případy od počátku do uzavření transakce má pod kontrolou realitní tým, který hlídá jednotlivé kroky.

Klientům zajišťujeme veškerý právní servis. Připravíme rezervační smlouvy, smlouvy o smlouvě budoucí, kupní smlouvy. Poskytneme Vám i úschovu kupní ceny, můžete si být jisti, že kupní cena se po dobu převodu nemovitosti nachází na bezpečné neutrální půdě. Až po řádném splnění sjednaných podmínek se částka vyplatí podle smlouvy o úschově.

Pro více informací jsem vám k dispozici:

+420 605 257 346
sona@sonahusakova.cz

nebo využijte kontaktní formulář:

Chcete prodat nemovitost co nejlépe
Soňa Husáková – pomoc při prodeji nemovitostí