Poptávka

Reference

Petra Ličková a Jan Pokluda, Jinačovice
S paní Husákovou jsme se poprvé setkali při prohlídce bytu, o který jsme měli zájem. Už na první dojem na nás dobře zapůsobila. Koupě bytu může být náročná záležitost, ale manželé Husákovi nás vším bezproblémově provedli. Detailně s námi probrali celý postup a nastínili termíny jednotlivých fází koupě bytu i sjednání hypotéky. Byli jsme příjemně překvapeni, že vše proběhlo přesně podle plánu a to včetně původně orientačních termínů. Celá koupě proběhla velmi rychle, do tří měsíců od prohlídky jsme již bydleli. Spolupráci s manželi Husákovými můžeme rozhodně doporučit.
Jindřich Rutta, Brno
Normálně recenze nebo věci tomu podobné nepíši (!). Možná proto, že jsem zatím nenašel něco nebo někoho, kdo by za to opravdu stál. Paní Husáková a pan Husák, tito dva za to ale opravdu stojí. Nejsou snad ani lidé, ale spíš tandem, který funguje tak dobře, že Vás to bude příjemně udivovat a neustále uklidňovat. Ochota, profesionalita, spolehlivost, transparentnost, ten výčet superlativ by se nevešel na několik stran.. Kdo z Vás hledá v tomto segmentu pomoc, tak nehledejte dále. Přestaňte se trápit, všechno hoďte do koše a běžte okamžitě za nimi. Já s nikým dalším už nechci a nebudu nic dalšího řešit. Těch lidí co jsem potkal v realitách a financích už bylo dost, ale nikdo se ani nepřiblížil úrovni paní Husákové a pana Husáka. Jsem opravdu moc rád, že jsem měl to štěstí s nimi jednat a pevně věřím a doufám, že budu i v budoucnosti.
Eva Bartůňková
Paní Soňa Husáková na nás udělala při pronájmu našeho bytu ohromný dojem. Byla velmi vstřícná, pohotová a rychlá v jednání, ale přitom velice důsledná. Všechno okamžitě řešila tak, aby veškeré kroky do sebe stoprocentně zapadly. Byla při osobním jednání velice lidská, přívětivá, usměvavá a profesionální. Není to jenom můj názor, jelikož žiji v Anglii, ale i názor mých rodičů a rodinné přítelkyně, kteří byli se Soňou v osobním kontaktu. Budoucím zákazníkům bych paní Husákovou vřele doporučila. Velice mi pomohla.
Tomáš Stehlík, Brno
Soňa Husáková je výjimečná realitní makléřka. Sám sebe považuji za náročného klienta, protože mám spousty představ, očekávání, ale i špatných zkušeností, jak by takový prodej bytu měl probíhat. Proto jsem rád, že jsem se potkal se Soňou, se kterou jsem se na všem prostě domluvil. Spolupráce šlapala skvěle. Teď, s odstupem času, si uvědomuji, že její jedinečný přístup vlastně předčil má očekávání i představy. Takto si představuji fungující službu, což zdaleka není samozřejmost.
Kateřina Schillerová, Brno
Velice děkujeme za profesionální přístup při zprostředkování koupě bytu a za všechny související služby. Měli jsme možnost jednat s různými kancelářemi již v minulosti, ale úroveň služeb paní Husákové je někde zcela jinde ! :) S problémy, které se vyskytly, si poradila a v podstatě všechno, co mohla ovlivnit, šlo hladce, rychle a bez zbytečné prodlevy. Zároveň spolupráce s jejím manželem panem Husákem při vyřizování hypotéky na koupi bytu byla opět velice profesionální. Oba se nám snažili ve všem vyhovět a v nejkratším možném termínu zařídit perfektní předávku bytu. Pokud bychom měli v budoucnu cokoliv řešit, tak již pouze přes manžele Husákovi, kteří spolu tvoří perfektní tým, který se skvěle doplňuje.
Zuzana Marethová, Brno
Se Soňou Husákovou jsem spolupracovala při koupi bytu. Mám již několik zkušeností s nákupem nemovitostí a mám právní vzdělání. Mohu proto poměrně dobře posoudit schopnosti realitního makléře. Přístup doktorky Husákové mne od první společné schůzky velice příjemně překvapil. Je stoprocentní profesionálkou, jejíž slovo platí. Současně je doktorka Husáková milá a spolupráce s ní pro mne byla příjemnou zkušeností. Soňu Husákovou proto doporučuji každému, kdo chce nákup (či prodej) nemovitosti zvládnout v klidu a bez jakýchkoli problémů.
Dušan Vybíhal, Brno
Spolupráce se Soňou Husákovou zcela změnila můj pohled na práci realitního makléře. Z pozice prodávajícího bytu jsem ocenil vysoce kvalitní služby spojené se samotným prodejem nemovitosti, ale také její právní znalosti a následnou součinnost a poradenství při nákupu nové nemovitosti. Samostatnou kapitolou je její pozitivní přístup k jakémukoliv dotazu či nastálé situaci. V průběhu celého procesu prodeje jsem měl pocit, že za mnou stojí profesionál, a to je při současné situaci realitního trhu spíše vyjímka. Za její práci asi nejlépe hovoří fakt, že naši nemovitost na kraji Brna (v Modřicích) prodala během pouhých 4 dnů. Děkuji!
Lenka Sedláčková, Zbýšov
S paní Husákovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Celý proces převodu bytu a vyřízení hypotéky vyřizuje sama. Poradí, když je potřeba, a o celém průběhu informuje. Navíc se ptá zda je vše v pořádku, ať volám kdykoliv je třeba. Jsem s ní 100% spokojená, je milá usměvavá a velmi obětavá, obrovská radost s ní spolupracovat. Pro mě jako člověka, který se v tomto směru nevyzná, je navíc bonus, že budeme v kontaktu i nadále po předání klíčů do mých rukou. Vím, že se na paní Husákovou můžu spolehnout, za což jsem moc ráda. Můžu jedině doporučit spolupráci se Soňou Husákovou - je perfektní a bez ní bych se do nového bytu a hypotéky opravdu bála jít.
Valtrová Markéta
Začátkem roku jsme se rozhodli pro prodej bytu. Naším nejlepším rozhodnutím bylo, začít na prodeji spolupracovat právě s paní makléřkou Soňou Husákovou. Od začátku byl její přístup k celému procesu naprosto profesionální a na skvělé úrovni. Ke všem našim požadavkům a přáním byla vždy maximálně vstřícná a snažila se nám vyhovět v co možná nejkratší době. Prohlídky bytu organizovala velice efektivně a tak, aby co nejméně ovlivňovaly chod domácnosti s malým dítětem. Vždy byla perfektně připravena na dotazy zájemců o koupi. Její služby jsou ve srovnání s ostatními realitními makléři na zcela jiné úrovni. Toto srovnání si dovolím na základě osobní zkušenosti, protože nyní sami hledáme vhodný byt ke koupi a s makléři spolupracujeme téměř denně. Služby paní makléřky Husákové mohu vřele doporučit.
Eva Roučková, Brno
Letos jsme se s partnerem rozhodli koupit rodinný dům s pozemkem a řešením, které nám k tomu dopomůže, bylo prodat byt. Na začátku nás vůbec nenapadlo, že budeme současně na jednom místě řešit koupi pozemku a prodej bytu. Paní Husáková byla od prvopočátku velmi iniciativní a zajistila skvělou prezentaci bytu – fotogalerie a virtuální prohlídka. Domluvila mnoho prohlídek se zájemci. Naše spolupráce byla založena na absolutní důvěře ohledně přístupnosti bytu. Závěrem vyjednala s kupujícím výborné podmínky a troufám si říci ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Za její profesionální a současně velmi osobní přístup bych jí ráda poděkovala. Služby paní Husákové mohu vřele doporučit.