Poptávka

Nabídka nemovitostí

Chcete bydlet v centru Brna? Moderně, ale ve staré zástavbě, kde máte vše po ruce a jste v centru dění? Kde pěšky dojdete do centra, parku Lužánky, do divadla, restaurací, obchodů a všech bister v okolí?

Máme pro vás výjimečnou nabídku velkého moderního bytu. A navíc pohodlně zaparkujete na vlastním parkovacím místě přímo v domě!

11 800 000 Kč
+ provize

REZERVACE

Rodinný dům typu bungalov v obci Česká, v dispozici 4 + kk s garáží.

Skvělá kombinace bydlení ve vlastním domě se zahradou a blízkou přírodou s rychlou dostupností do Brna.
14 290 000 Kč
+ provize

Nabízíme zájemcům velký rodinný dům v klidné vinařské obci Horní Bojanovice. Dům je umístěný na konci obci, patří k němu předzahrádka, dvůr a zahrada za domem. Na prodej je i sousedící pozemek, na kterém je nyní ovocný sad. Tento pozemek je dle územního plánu stavební parcelou.

6 776 595 Kč
cena včetně provize

Toužíte po vlastním bydlení v Luhačovicích nebo investiční příležitosti ve vyhledávaném lázeňském městě? Nabízíme k prodeji dům jak pro vlastní bydlení, tak pro podnikání.

6 499 000 Kč
cena včetně provize

Brno není jenom velké město plné betonu, obchodů či tramvají. Naleznete zde taky mnoho parků a zeleně. Ideální kombinace, co říkáte? No a my právě teď nabízíme byt, který spojuje obojí.

Bohunice jsou jednou z okrajových částí Brna, to jim ale nebrání být výhodnou lokalitou. Nejen, že zde naleznete plně funkční infrastrukturu se vším, co potřebujete, k tomu přírodu na dosah ruky, ale také krásný zrekonstruovaný byt 3+kk, který čeká možná právě na Vás.  

7 502 812 Kč
cena včetně provize

Nabízíme zájemcům světlý komfortní byt v panelovém domě v Brně na ulici Krymská 11.  Byt má dispozici 3 + 1 + 2 komory a nachází se na 2 podlaží z celkových osmi pater.

6 200 001 Kč
cena včetně provize

REZERVOVÁNO

Nabízíme zájemcům světlý komfortní byt v menším panelovém domě v Brně na ulici Oblá 29.  Byt má dispozici 2 + 1 + šatna a nachází se na 1 podlaží z celkových čtyř pater.

5 699 650 Kč
cena včetně provize

REZERVOVÁNO

Jste nároční a hledáte tomu odpovídající bydlení? Nový byt v bytovém komplexu v Novém Lískovci je prostorný, slunný a má dvě terasy. Požadovaný komfort Vám poskytne vlastní parkovací místo v přízemí, k bytu v posledním patře vyjedete velkým výtahem. Veškeré služby jsou doslova v dosahu, Campus Bohunice je vzdálen tři minuty pěšky.

10 590 000 Kč
+ provize

Zájemcům o cenově dostupné bydlení v blízkosti Brna nabízíme stavební parcelu v obci Vlasatice u Pohořelic. Pozemek má ideální tvar i velikost ke stavbě rodinného domu. 

2 651 250 Kč
cena včetně provize

Nabízíme zájemcům prostorný byt v samostatném menším bytovém domě v Brně na ulici Vídeňská. Byt má dispozici 3 + 1 a nachází se na 2 podlaží z celkových tří pater

6 590 000 Kč
+ provize

Nabízíme zájemcům prostorný byt v samostatném menším třípatrovém bytovém domě v Brně na ulici Vídeňská.  Na prodej jsou dvě bytové jednotky, které jsou v katastru zapsány jako jedna bytová jednotka umístěná ve dvou patrech. Byty mají dispozici 3 + kk + sklep, který se nachází v přízemí domu, a byt 1+1, který je v suterénu domu na úrovni zahrady ze směru vnitrobloku. Byty jsou fakticky zcela oddělené a samostatné byty, s vlastními vstupy z hlavní chodby.

8 990 000 Kč
+ provize

PRODÁNO

Chcete bydlet v novém moderním domě, ale nechce se Vám stavět? Tento dům má vše, co potřebujete. Jedná se o novostavbu dřevostavby z roku 2019. Dům je samostatný, s vyhrazeným místem na parkování, velkou terasou a rovnou zahradou.

8 750 000 Kč
+ provize

PRODÁNO 

Moderní byt po kompletní rekonstrukci čeká na své nové majitele, kteří ocení prostor, světlo a klid. Nadčasový design, vysoké stropy a denní světlo jsou největšími výhodami tohoto krásného bytu.

6 190 000 Kč
+ provize

PRODÁNO

Výjimečná nabídka:
Byt 2kk + terasa + zahrada + garáž + parkovací místo

Hledáte komfortní bydlení v krásném prostředí? Chcete bydlet blízko Brna ale přitom v přírodě? Nabízíme ke koupi byt v Jinačovicích, kousek od brněnské přehrady.

Byt má vlastní terasu a zahradu a zajištěné parkování. Užijete si tak spojení výhod bytu a domu. Nádherná příroda kolem Vám poskytne řadu možností k trávení volného času. Nedaleko je brněnská přehrada, wellness resort Maximus a golfový areál Kaskáda.

3 990 000 Kč
+ provize

PRODÁNO 

Krásný, prostorný byt 3+KK poskytuje dostatek prostoru pro vše, co potřebujete.

Byt má velký obývací pokoj s kuchyní, ze kterého se vchází přímo na prostornou terasu. Výhodou bytu je vlastní parkovací místo přímo v přízemí budovy a prostorná komora/šatna.

6 980 000,- Kč
+ provize

PRODÁNO, prohlédněte si ostatní nemovitosti v aktuální nabídce naší realitní kanceláře.

Atraktivní byt 1+kk je po renovaci. Nový majitel bytu ocení, že v bytě je dostatečný prostor pro kuchyni, obývací kout, jídelní kout i spaní. Atmosféru bytu dokresluje moderní vybavení a nástěnný biokrb.

2 950 000 Kč
+ provize