Poptávka

Nabídka nemovitostí

Hledáte velké prostory pro Vaši firmu? Nabízíme k prodeji rozlehlý areál v obci Borek u Českých Budějovic s krásným zázemím pro majitele společnosti či správce budovy, s administrativními kancelářemi, konferenčními prostory a parkovacími místy.

Areál se skládá z administrativní budovy, výrobní a skladovací haly a přilehlých pozemků. Lze jednat i o prodeji haly.

60 000 000 Kč
cena včetně provize

Hledáte cenově dostupné bydlení v širším centru Brna? Nabízíme Vám byt 2+1 v městské čtvrti Lesná. Tento byt je perfektní pro ty, kteří si chtějí své bydlení zařídit podle vlastních představ v klidné, ale zároveň dostupné lokalitě.

4 250 000 Kč
cena včetně provize

Rodinná vila pro vlastní bydlení nebo provozování ordinace či kanceláře.
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme krásný a prostorný rodinný dům v Brně.
Dům má tři podlaží se třemi samostatnými byty a krásnou udržovanou zahradu.

na vyžádání Kč
+ provize

Hledáte nový byt v klidné lokalitě v širším centru Brna? Nabízíme k prodeji budoucí bytovou jednotku v projektu Panorama Jih v Horních Heršpicích. Jedná se o vhodný byt jak pro vlastní bydlení, tak jako investiční byt.

4 850 000 Kč
cena včetně provize
Pro ty z vás, kteří hledáte větší byt se 3 ložnicemi v opravdu skvělé lokalitě nabízíme k prodeji byt 4+1 na ulici Botanická - v jedné z nejžádanějších oblastí.
 
6 980 000 Kč
cena včetně provize

REZERVOVÁNO

Toužíte po maximálně komfortním, ale cenově dostupném bydlení v širším centru Brna? Nabízíme Vám zcela zrekonstruovaný byt 3+1 u ulice Vídeňská. Tento byt je moderní, zrenovovaný a nevyžaduje žádné další úpravy nebo investice. Stačí se nastěhovat a užívat si nádherné výhledy na celé Brno a perfektní občanskou vybavenost.

5 890 000 Kč
cena včetně provize

REZERVOVÁNO

Toužíte po klidu a tichu, po okamžicích zpomalení a zklidnění? Místu, kam se schovat na víkend nebo na celé léto? Tahle s láskou obývaná a udržovaná chata je kousek od Brna, v obci Nemojany u populárního Lulče.
A bonus navíc: pozemek je stavební, takže časem může být z chaty úplně jiný poklad.

2 350 000 Kč
cena včetně provize

PRODÁNO

Brno není jenom velké město plné betonu, obchodů či tramvají. Naleznete zde taky mnoho parků a zeleně. Ideální kombinace, co říkáte? No a my právě teď nabízíme byt, který spojuje obojí.

Bohunice jsou jednou z okrajových částí Brna, to jim ale nebrání být výhodnou lokalitou. Nejen, že zde naleznete plně funkční infrastrukturu se vším, co potřebujete, k tomu přírodu na dosah ruky, ale také krásný zrekonstruovaný byt 3+kk, který čeká možná právě na Vás.  

7 502 812 Kč
cena včetně provize

PRODÁNO

Chcete bydlet v centru Brna? Moderně, ale ve staré zástavbě, kde máte vše po ruce a jste v centru dění? Kde pěšky dojdete do centra, parku Lužánky, do divadla, restaurací, obchodů a všech bister v okolí?

Máme pro vás výjimečnou nabídku velkého moderního bytu. A navíc pohodlně zaparkujete na vlastním parkovacím místě přímo v domě!

11 800 000 Kč
+ provize

PRODÁNO

Jste nároční a hledáte tomu odpovídající bydlení? Nový byt v bytovém komplexu v Novém Lískovci je prostorný, slunný a má dvě terasy. Požadovaný komfort Vám poskytne vlastní parkovací místo v přízemí, k bytu v posledním patře vyjedete velkým výtahem. Veškeré služby jsou doslova v dosahu, Campus Bohunice je vzdálen tři minuty pěšky.

10 590 000 Kč
+ provize

PRODÁNO

Rodinný dům po kompletní rekonstrukci! Není třeba investovat čas a peníze do dalších úprav. Jako nový vlastnk zaparkujete ve vlastní garáži nebo před domem, můžete si užívat soukromí zahrádky a posezení na uzavřeném dvoře a pohodlného bydlení ve zcela novém domě.

5 350 000 Kč
cena včetně provize

PRODÁNO

Rodinný dům typu bungalov v obci Česká, v dispozici 4 + kk s garáží.

Skvělá kombinace bydlení ve vlastním domě se zahradou a blízkou přírodou s rychlou dostupností do Brna.
14 290 000 Kč
+ provize

PRODÁNO

Chcete bydlet v novém moderním domě, ale nechce se Vám stavět? Tento dům má vše, co potřebujete. Jedná se o novostavbu dřevostavby z roku 2019. Dům je samostatný, s vyhrazeným místem na parkování, velkou terasou a rovnou zahradou.

8 750 000 Kč
+ provize

PRODÁNO 

Moderní byt po kompletní rekonstrukci čeká na své nové majitele, kteří ocení prostor, světlo a klid. Nadčasový design, vysoké stropy a denní světlo jsou největšími výhodami tohoto krásného bytu.

6 190 000 Kč
+ provize

PRODÁNO 

Krásný, prostorný byt 3+KK poskytuje dostatek prostoru pro vše, co potřebujete.

Byt má velký obývací pokoj s kuchyní, ze kterého se vchází přímo na prostornou terasu. Výhodou bytu je vlastní parkovací místo přímo v přízemí budovy a prostorná komora/šatna.

6 980 000,- Kč
+ provize

PRODÁNO, prohlédněte si ostatní nemovitosti v aktuální nabídce naší realitní kanceláře.

Atraktivní byt 1+kk je po renovaci. Nový majitel bytu ocení, že v bytě je dostatečný prostor pro kuchyni, obývací kout, jídelní kout i spaní. Atmosféru bytu dokresluje moderní vybavení a nástěnný biokrb.

2 950 000 Kč
+ provize