Poptávka

Nabídka nemovitostí

REZERVACE

Rodinný dům typu bungalov v obci Česká, v dispozici 4 + kk s garáží.

Skvělá kombinace bydlení ve vlastním domě se zahradou a blízkou přírodou s rychlou dostupností do Brna.
14 290 000 Kč
+ provize

Nabízíme zájemcům velký rodinný dům v klidné vinařské obci Horní Bojanovice. Dům je umístěný na konci obci, patří k němu předzahrádka, dvůr a zahrada za domem. Na prodej je i sousedící pozemek, na kterém je nyní ovocný sad. Tento pozemek je dle územního plánu stavební parcelou.

6 776 595 Kč
cena včetně provize

REZERVOVÁNO

Nabízíme zájemcům světlý komfortní byt v menším panelovém domě v Brně na ulici Oblá 29.  Byt má dispozici 2 + 1 + šatna a nachází se na 1 podlaží z celkových čtyř pater.

5 699 650 Kč
cena včetně provize

REZERVOVÁNO

Jste nároční a hledáte tomu odpovídající bydlení? Nový byt v bytovém komplexu v Novém Lískovci je prostorný, slunný a má dvě terasy. Požadovaný komfort Vám poskytne vlastní parkovací místo v přízemí, k bytu v posledním patře vyjedete velkým výtahem. Veškeré služby jsou doslova v dosahu, Campus Bohunice je vzdálen tři minuty pěšky.

10 590 000 Kč
+ provize

Nabízíme zájemcům prostorný byt v samostatném menším bytovém domě v Brně na ulici Vídeňská. Byt má dispozici 3 + 1 a nachází se na 2 podlaží z celkových tří pater

6 590 000 Kč
+ provize

Nabízíme zájemcům prostorný byt v samostatném menším třípatrovém bytovém domě v Brně na ulici Vídeňská.  Na prodej jsou dvě bytové jednotky, které jsou v katastru zapsány jako jedna bytová jednotka umístěná ve dvou patrech. Byty mají dispozici 3 + kk + sklep, který se nachází v přízemí domu, a byt 1+1, který je v suterénu domu na úrovni zahrady ze směru vnitrobloku. Byty jsou fakticky zcela oddělené a samostatné byty, s vlastními vstupy z hlavní chodby.

8 990 000 Kč
+ provize

Dům ve městě nebo dům u lesa? Co takhle obojí současně!

Nabízíme zájemcům klasický polořadový dům s velkou zahradou v Brně, části Mokrá Hora. Dům má nyní dispozici 4 +1, dvě velké koupelny, garáž, suterén se sklepními místnosti a krásnou rovinatou zahradu.

 

14 499 000 Kč
+ provize

Brno není jenom velké město plné betonu, obchodů či tramvají. Naleznete zde taky mnoho parků a zeleně. Ideální kombinace, co říkáte? No a my právě teď nabízíme byt, který spojuje obojí.

Bohunice jsou jednou z okrajových částí Brna, to jim ale nebrání být výhodnou lokalitou. Nejen, že zde naleznete plně funkční infrastrukturu se vším, co potřebujete, k tomu přírodu na dosah ruky, ale také krásný zrekonstruovaný byt 3+kk, který čeká možná právě na Vás.  

7 790 000 Kč
+ provize

PRODÁNO

Chcete bydlet v novém moderním domě, ale nechce se Vám stavět? Tento dům má vše, co potřebujete. Jedná se o novostavbu dřevostavby z roku 2019. Dům je samostatný, s vyhrazeným místem na parkování, velkou terasou a rovnou zahradou.

8 750 000 Kč
+ provize

PRODÁNO 

Moderní byt po kompletní rekonstrukci čeká na své nové majitele, kteří ocení prostor, světlo a klid. Nadčasový design, vysoké stropy a denní světlo jsou největšími výhodami tohoto krásného bytu.

6 190 000 Kč
+ provize

PRODÁNO

Výjimečná nabídka:
Byt 2kk + terasa + zahrada + garáž + parkovací místo

Hledáte komfortní bydlení v krásném prostředí? Chcete bydlet blízko Brna ale přitom v přírodě? Nabízíme ke koupi byt v Jinačovicích, kousek od brněnské přehrady.

Byt má vlastní terasu a zahradu a zajištěné parkování. Užijete si tak spojení výhod bytu a domu. Nádherná příroda kolem Vám poskytne řadu možností k trávení volného času. Nedaleko je brněnská přehrada, wellness resort Maximus a golfový areál Kaskáda.

3 990 000 Kč
+ provize

PRODÁNO 

Krásný, prostorný byt 3+KK poskytuje dostatek prostoru pro vše, co potřebujete.

Byt má velký obývací pokoj s kuchyní, ze kterého se vchází přímo na prostornou terasu. Výhodou bytu je vlastní parkovací místo přímo v přízemí budovy a prostorná komora/šatna.

6 980 000,- Kč
+ provize

PRODÁNO 

Atraktivní byt 1+kk je po renovaci. Nový majitel bytu ocení, že v bytě je dostatečný prostor pro kuchyni, obývací kout, jídelní kout i spaní. Atmosféru bytu dokresluje moderní vybavení a nástěnný biokrb.

2 950 000 Kč
+ provize