Poptávka

Nabídka nemovitostí

Hledáte perfektní rodinný dům pro sebe a svou rodinu v úžasném prostředí? Nabízíme velký a prostorný dům ve vinařském městě Valtice, v srdci Lednicko-valtické oblasti.

8 900 000 Kč
+ provize

Hledáte příležitost zařídit si bydlení podle svých představ?
Nabízíme dlouhodobý pronájem nezařízeného bytu 3 + 1 který si můžete vybavit podle sebe. Prostranné místnosti s množstvem světla Vám zaručí příjemný prostredí pro krásné bydlení. 

19 590 Kč
+ provize

Chcete bydlet v novém moderním domě, ale nechce se Vám stavět? Tento dům má vše, co potřebujete. Jedná se o novostavbu dřevostavby z roku 2019. Dům je samostatný, s vyhrazeným místem na parkování, velkou terasou a rovnou zahradou.

8 750 000 Kč
+ provize

REZERVOVÁNO

Atraktivní byt 1+kk je po renovaci. Nový majitel bytu ocení, že v bytě je dostatečný prostor pro kuchyni, obývací kout, jídelní kout i spaní. Atmosféru bytu dokresluje moderní vybavení a nástěnný biokrb.

2 950 000 Kč
+ provize

REZERVOVÁNO

Hledáte plně zrekonstruovaný byt v tiché části Brna? Pak je tato nabídka možná právě pro vás.
Nabízíme dlouhodobý pronájem krásně zařízeného bytu 2+1 v tiché části Brno-Obřany. O dostupnost ani sociální vybavenost se bát nemusíte - naleznete zde vše, co potřebujete a přírodu máte na dosah ruky. Krásný výhled na okolí si můžete vychutnat z prostorné lodžie. 

14 000 Kč
+ provize

REZERVOVÁNO

Moderní byt po kompletní rekonstrukci čeká na své nové majitele, kteří ocení prostor, světlo a klid. Nadčasový design, vysoké stropy a denní světlo jsou největšími výhodami tohoto krásného bytu.

6 190 000 Kč
+ provize

REZERVOVÁNO

Prodej nadstandardně zařízeného bytu v Brně – Ivanovicích. Byt se nachází v prvním patře moderní novostavby na pomezí Řečkovic a Ivanovic. Byt k bytu náleží velká garáž pro 2 osobní auta, balkon, lodžie, využívání společné zahrady s dětským hřištěm. Tato luxusní nemovitost je na prodej včetně veškerého interiérového nábytku a vybavení.

9 890 000 Kč
+ provize

REZERVOVÁNO

PŘÍLEŽITOST + VLASTNÍ BYDLENÍ

Prodej velkého rodinného domu ve fázi rozestavěné hrubé stavby. Úžasná lokalita - dům stojí v centru obce, ovšem na zcela klidném místě, u náměstíčka s rybníčkem a fontánou.

Schválený projekt domu počítá s rozměry obytné plochy v prvním i druhém podlaží 117 m2, což je krásně velký rozsah bydlení. K domu patří rovinatý pozemek, letní ateliér, terasy, velké sklepní místnosti a garáž. V přízemí domu může být bydlení nebo i využití jako nebytové prostory (třeba pro firmu).

Zcela výjimečné je, že k domu je na prodej i bytová jednotka 3+1 umístěná v sousedním domě. V bytě mohou majitelé bydlet, než dostaví dům, a později jej třeba pronajímat nebo využít dvougeneračně.

Dům
Typ
2
Patro
234
m2
Byt
Typ
3+1
Dispozice
114 m2
Plocha
na dotaz Kč
cena včetně provize

Nádherný zděný dům ve vinařské obci Olbramovice, který je vhodný k bydlení i případné rekreaci a nachází se jen 30km od Brna. Dominantou tohoto domu je pískovcový, kopaný sklep ze 16. století užívaný pro výrobu a uskladnění vína ze vzrostlého a udržovaného vinohradu, který se nachází na pozemku.