Poptávka

Specializuji se na prodej a pronájem nemovitostí v Brně a okolí. Pokud hledáte nové bydlení, jste na správném místě! Nabízím k prodeji rodinné domy v Brně a okolí, stejně jako byty na prodej v Brně. Pokud preferujete pronájem domů v Brně, mám pro vás také řadu možností k dispozici.

Mým cílem je nabízet klientům kvalitní služby v oblasti nemovitostí v Brně. Mým posláním je, aby výběr vašeho nového bydlení nebyl stresující a zbytečně komplikovaný proces. Aktuální nabídky domů a bytů v Brně a okolí zahrnuje širokou škálu nemovitostí, stačí si jen vybrat odpovídající nemovitost dle vašich preferencí.

Zajímáte-li se o prodej RD v Brně, pronájem domů v Brně nebo o byty na prodej v Brně, a nenašli jste v aktuální nabídce vhodnou nemovitost? Neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám zajistím nemovitost dle vašeho přání a individuálních požadavků.  

Nabídka nemovitostí

Hledáte velké prostory pro Vaši firmu? Nabízíme k prodeji rozlehlý areál v obci Borek u Českých Budějovic s krásným zázemím pro majitele společnosti či správce budovy, s administrativními kancelářemi, konferenčními prostory a parkovacími místy.

Areál se skládá z administrativní budovy, výrobní a skladovací haly a přilehlých pozemků. Lze jednat i o prodeji haly.

60 000 000 Kč
cena včetně provize

Nabízíme zájemcům o bydlení v blízkosti Brna stavební pozemek v městyse Medlov.
Ten se nachází v krajní klidné ulici v sousedství rodinných domů a dalších parcel určených k bydlení.

8 022 000 Kč
cena včetně provize

Hledáte prostorný rodinný dům pro sebe a svou rodinu v klidném prostředí? Nabízíme na prodej nízkoenergetický dům ve vinařském městě Valtice, v srdci Lednicko-valtické oblasti.

10 790 000 Kč
cena včetně provize

Hledáte klidné místo k rekreaci či k trvalému bydlení v krásné krajině s lesy a přírodou v bezprostřední blízkosti? Nabízíme k prodeji útulnou chatu s číslem evidenčním v obci Češkovice, v mírně svažitém terénu s výhledem do údolí.

3 690 000 Kč
cena včetně provize

ZAREZERVOVÁNO

Hledáte krásný nový byt přímo v centru města Brna? Pak byste si neměli nechat ujít tuto nabídku! Ve velice žádané lokalitě v ulici Erbenova exkluzivně nabízíme byt 2+kk s prostorným balkónem situovaným do vnitrobloku.  

6 390 000 Kč
cena včetně provize

ZAREZERVOVÁNO

V krásné a žádané lokalitě nedaleko centra Brna, nabízíme prostorný byt 2+1 s vlastním PARKOVACÍM MÍSTEM v lokalitě Černá Pole.

6 490 000 Kč
cena včetně provize
 
PRODÁNO
 
Pro ty z vás, kteří hledáte větší byt se 3 ložnicemi v opravdu skvělé lokalitě nabízíme k prodeji byt 4+1 na ulici Botanická - v jedné z nejžádanějších oblastí.
 
6 490 000 Kč
cena včetně provize

PRODÁNO

Brno není jenom velké město plné betonu, obchodů či tramvají. Naleznete zde taky mnoho parků a zeleně. Ideální kombinace, co říkáte? No a my právě teď nabízíme byt, který spojuje obojí.

Bohunice jsou jednou z okrajových částí Brna, to jim ale nebrání být výhodnou lokalitou. Nejen, že zde naleznete plně funkční infrastrukturu se vším, co potřebujete, k tomu přírodu na dosah ruky, ale také krásný zrekonstruovaný byt 3+kk, který čeká možná právě na Vás.  

7 502 812 Kč
cena včetně provize

PRODÁNO, prohlédněte si ostatní nemovitosti v aktuální nabídce naší realitní kanceláře.

Atraktivní byt 1+kk je po renovaci. Nový majitel bytu ocení, že v bytě je dostatečný prostor pro kuchyni, obývací kout, jídelní kout i spaní. Atmosféru bytu dokresluje moderní vybavení a nástěnný biokrb.

2 950 000 Kč
+ provize