Poptávka

Nabídka nemovitostí

PRODÁNO

Výjimečná nabídka:
Byt 2kk + terasa + zahrada + garáž + parkovací místo

Hledáte komfortní bydlení v krásném prostředí? Chcete bydlet blízko Brna ale přitom v přírodě? Nabízíme ke koupi byt v Jinačovicích, kousek od brněnské přehrady.

Byt má vlastní terasu a zahradu a zajištěné parkování. Užijete si tak spojení výhod bytu a domu. Nádherná příroda kolem Vám poskytne řadu možností k trávení volného času. Nedaleko je brněnská přehrada, wellness resort Maximus a golfový areál Kaskáda.

3 990 000 Kč
+ provize

Prodej nadstandardně zařízeného bytu v Brně – Ivanovicích. Byt se nachází v prvním patře moderní novostavby na pomezí Řečkovic a Ivanovic. Byt k bytu náleží velká garáž pro 2 osobní auta, balkon, lodžie, využívání společné zahrady s dětským hřištěm. Tato luxusní nemovitost je na prodej včetně veškerého interiérového nábytku a vybavení.

9 890 000 Kč
+ provize

REZERVOVÁNO

Moderní byt po kompletní rekonstrukci čeká na své nové majitele, kteří ocení prostor, světlo a klid. Nadčasový design, vysoké stropy a denní světlo jsou největšími výhodami tohoto krásného bytu.

6 190 000 Kč
+ provize

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST + VLASTNÍ BYDLENÍ

Prodej velkého rodinného domu ve fázi rozestavěné hrubé stavby. Úžasná lokalita - dům stojí v centru obce, ovšem na zcela klidném místě, u náměstíčka s rybníčkem a fontánou.

Schválený projekt domu počítá s rozměry obytné plochy v prvním i druhém podlaží 117 m2, což je krásně velký rozsah bydlení. K domu patří rovinatý pozemek, letní ateliér, terasy, velké sklepní místnosti a garáž. V přízemí domu může být bydlení nebo i využití jako nebytové prostory (třeba pro firmu).

Zcela výjimečné je, že k domu je na prodej i bytová jednotka 3+1 umístěná v sousedním domě. V bytě mohou majitelé bydlet, než dostaví dům, a později jej třeba pronajímat nebo využít dvougeneračně.

Dům
Typ
2
Patro
234
m2
Byt
Typ
3+1
Dispozice
114 m2
Plocha
na dotaz Kč
cena včetně provize

REZERVOVÁNO

Cenově dostupný dům pro vlastní bydlení nebo k využití jako víkendová chata. V nádherné přírodě u řeky Jihlavy, s výbornou dostupností do Oslavan, Ivančic či Dukovan.

1 390 000 Kč
+ provize

REZERVOVÁNO

Hledáte velkorysé bydlení pro Vaši rodinu? Nabízíme ke koupi rodinný dům v brněnských Chrlicích, který skýtá obrovský potenciál na další využití všech prostorů nemovitosti. 

7 990 000 Kč
+ provize

S radostí Vám představujeme k prodeji krásný mezonetový byt 4+kk v centru Brna. Byt na ulici Drobného hned u parku Lužánky, který nabízí spousty volnočasových aktivit a prostoru v městské zeleni. 
Dispozičně je byt řešený jako 4+kk, je zde množství otevřených a vzdušných prostorů.

8 990 000 Kč
+ provize

Ve výhradním vlastnictví majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek k výstavbě RD na okraji klidné části obce Žatčany, vzdálené necelých 23 km od Brna. 
Pozemek je dle územního plánu určen k zástavbě. Celková výměra pozemku činí 664 m2, z toho délka pozemku je 54,45 m, uliční šíře dosahuje 12,18 m a šíře v zadní části pozemku činí 12,20 m. 

2 500 000 Kč
+ provize

Nádherný zděný dům ve vinařské obci Olbramovice, který je vhodný k bydlení i případné rekreaci a nachází se jen 30km od Brna. Dominantou tohoto domu je pískovcový, kopaný sklep ze 16. století užívaný pro výrobu a uskladnění vína ze vzrostlého a udržovaného vinohradu, který se nachází na pozemku. 

Zajímavá atypická vila s užitnou plochou 303 m2 umístěná na pozemku o velikosti pozemku 724 m2. Vila je samostatně stojící v klidné části obce Těchov u Blanska a je zařízena v moderním stylu. Kompletní rekonstrukce proběhla v roce 2011.

7 900 000 Kč
+ provize