Poptávka

Nabídka nemovitostí

Prodej nadstandardně zařízeného bytu v Brně – Ivanovicích. Byt se nachází v prvním patře moderní novostavby na pomezí Řečkovic a Ivanovic. Byt k bytu náleží velká garáž pro 2 osobní auta, balkon, lodžie, využívání společné zahrady s dětským hřištěm. Tato luxusní nemovitost je na prodej včetně veškerého interiérového nábytku a vybavení.

11 890 000 Kč
+ provize

S radostí Vám představujeme k prodeji krásný mezonetový byt 4+kk v centru Brna. Byt na ulici Drobného hned u parku Lužánky, který nabízí spousty volnočasových aktivit a prostoru v městské zeleni. 
Dispozičně je byt řešený jako 4+kk, je zde množství otevřených a vzdušných prostorů.

8 990 000 Kč
+ provize

REZERVOVÁNO

Hledáte velkorysé bydlení pro Vaši rodinu? Nabízíme ke koupi rodinný dům v brněnských Chrlicích, který skýtá obrovský potenciál na další využití všech prostorů nemovitosti. 

7 990 000 Kč
+ provize

Moderní byt po kompletní rekonstrukci čeká na své nové majitele, kteří ocení prostor, světlo a klid. Nadčasový design, vysoké stropy a denní světlo jsou největšími výhodami tohoto krásného bytu.

6 190 000 Kč
+ provize

Cenově dostupný dům pro vlastní bydlení nebo k využití jako víkendová chata. V nádherné přírodě u řeky Jihlavy, s výbornou dostupností do Oslavan, Ivančic či Dukovan.

1 390 000 Kč
+ provize

PRONÁJEM NADSTANDARDNÍHO BYTU 4+KK + 2 KOUPELNY + 2 BALKÓNY

Nabízíme k pronájmu nadstandardně velký byt na ulici Hlinky 29 v Brně. Byt se nachází ve 2. patře historického domu v těsné blízkosti Mendlova náměstí.

32 000 Kč
+ provize

REZERVOVÁNO

Nabídka obchodního prostoru s obrovským potenciálem. Jedná se o zcela nový nebytový prostor o rozloze 42 m2 na ulici Rumiště, která je spojovací ulicí mezi ul. Křenovou a areálem Vlněna. Již nyní se do budov nastěhovaly IT firmy a velké nadnárodní společnosti se stovkami zaměstnanců. Nachází se v bezprostřední blízkosti hlavního vlakového nádraží, obchodního centra Vaňkovka a obchodního domu Tesco. 

2 500 000 Kč
+ provize

Ve výhradním vlastnictví majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek k výstavbě RD na okraji klidné části obce Žatčany, vzdálené necelých 23 km od Brna. 
Pozemek je dle územního plánu určen k zástavbě. Celková výměra pozemku činí 664 m2, z toho délka pozemku je 54,45 m, uliční šíře dosahuje 12,18 m a šíře v zadní části pozemku činí 12,20 m. 

2 500 000 Kč
+ provize

Nádherný zděný dům ve vinařské obci Olbramovice, který je vhodný k bydlení i případné rekreaci a nachází se jen 30km od Brna. Dominantou tohoto domu je pískovcový, kopaný sklep ze 16. století užívaný pro výrobu a uskladnění vína ze vzrostlého a udržovaného vinohradu, který se nachází na pozemku. 

Zajímavá atypická vila s užitnou plochou 303 m2 umístěná na pozemku o velikosti pozemku 724 m2. Vila je samostatně stojící v klidné části obce Těchov u Blanska a je zařízena v moderním stylu. Kompletní rekonstrukce proběhla v roce 2011.

7 900 000 Kč
+ provize