Poptávka

Investiční byty Brno – zprostředkování koupě

Investiční byty Brno – zprostředkování koupě
Investiční byty pro vás
Chcete investovat do nemovitostí? Vybrali jste si pro své investice Brno? A je váš záměr směřován spíše k nákupu bytů? Pak jste na správném místě. Investiční byty Brno.

Investice do bytů je velmi výhodná, zvláště díky příjmům plynoucím z nájmů. Proto lidé hledají investiční byty stále častěji.

Přestože se očekával již nějakou dobu pokles výhodnosti tohoto způsobu investování, a to nejen s ohledem na stále rostoucí ceny nemovitostí v Brně, ale v podstatě v rámci celé ČR, pak opak je pravdou. I v dnešní době registruji velký zájem mých klientů s cílem koupit investiční byty v Brně, aby maximalizovali své volné finanční prostředky a měli bezpečně a dlouhodobě uložená aktiva.

Vyhledám pro vás investiční byty v Brně podle přání. Ať už dle lokality, velikosti apod. Mám kontakty na majitele nomovitostí, kteří chtějí své budovy prodat. Pokud nenajdete v nabídce bytů níže vhodný a odpovídající investiční byt, pak mě kontaktujte. Zjistím od vás konkrétní požadavky a vhodný investiční byt vám u svých kontaktů zprostředkuji.

Aktuální nabídka investičních bytů v Brně

Všechny nabídky

Proč si vybrat pro vaše investiční záměry právě mě?

JUDr. Soňa Husáková – realitní makléřka pro klienty z Brna
JUDr. Soňa Husáková – realitní makléřka pro klienty z Brna

Diskrétnost: vaše investiční záměry, vaše finanční portfolio jsou u mě jako pod zámkem. Diskrétnost chápu jako nedílnou součást investování. Stejně tak ctím spolehlivost ve všech ohledech, protože ta je základem vaší důvěry v mou osobu. K tomu dávám plné nasazení své dlouholeté odbornosti na poli realit, investování, a především právního servisu, který dokážu jako studovaný právník zajistit.  

Pokud si zvolíte za zprostředkovatele investování do bytů právě mě, pak vám garantuji plnou spokojenost, zajištění v nejkratším možném čase, a především korektní jednání. Svůj servis stavím na komplexnosti.

Mimo jiné poskytuji investiční servis i pro zahraniční klientelu. Mám mezinárodní certifikáty CAE (Advanced English) a ILEC (právní angličtina).

Kde v Brně koupit investiční byty?

Velmi lukrativní investiční byty v Brně stojí samozřejmě v jeho centru a jemu nejbližších městských částech. Přestože může být jejich cena při nákupu poněkud vyšší, z dlouhodobého hlediska (třeba několika desítek let) mohou díky své lokalitě nabízet velmi dobré zhodnocení investic a nejenom pokrýt, ale dokonce překonat inflaci. Nicméně se lze setkat s tím, že tyto byty mohou být zatíženy svým stářím, a tedy nižší třídou na průkazu energetické náročnosti budovy.

Mnohem lépe na tom jsou novější a modernější nemovitosti, které bývají zpravidla energeticky úsporné a velmi dobře zateplené. Avšak proto, že investiční byty nestojí v samém centru Brna, tak někdy může být složitější a časově náročnější je pronajímat.

Samozřejmě není situace vždy černo-bílá a záleží na konkrétním případu. Ráda vám s výběrem a koupí investičního bytu v Brně pomůžu tak, abyste byli maximálně spokojeni, přičemž využiji svých dlouholetých zkušeností jako realitní makléřka a vystudovaná právnička.

Pro více informací o možnostech pořízení investičního bytu v Brně jsem vám k dispozici:

+420 605 257 346
sona@sonahusakova.cz

 ----------------

Tematická specifikace obsahu článku: investiční byty Brno, jak investovat do nemovitostí, investiční nemovitosti Brno, investiční nemovitosti.