Poptávka

Soňa Husáková
Reality a finance
Soňa Husáková

Reality a finance

Jsem váš konzultant pro prodej a nákup nemovitostí a pro finance. Nemovitosti a finance spolu neoddělitelně souvisí. Proto vám i já pomohu s oběma oblastmi. Provedu vás realitním obchodem bezpečně a s jistotou.

Chci poradit s financemi

Co o mně říkají klienti

 • 09.09.2019
  Tomáš Stehlík, Brno
  Soňa Husáková je výjimečná realitní makléřka. Sám sebe považuji za náročného klienta, protože mám spousty představ, očekávání, ale i špatných zkušeností, jak by takový prodej bytu měl probíhat. Proto jsem rád, že jsem se potkal se Soňou, se kterou jsem se na všem prostě domluvil. Spolupráce šlapala skvěle. Teď, s odstupem času, si uvědomuji, že její jedinečný přístup vlastně předčil má očekávání i představy. Takto si představuji fungující službu, což zdaleka není samozřejmost.
 • 20.03.2019
  Kateřina Schillerová, Brno
  Velice děkujeme za profesionální přístup při zprostředkování koupě bytu a za všechny související služby. Měli jsme možnost jednat s různými kancelářemi již v minulosti, ale úroveň služeb paní Husákové je někde zcela jinde ! :) S problémy, které se vyskytly, si poradila a v podstatě všechno, co mohla ovlivnit, šlo hladce, rychle a bez zbytečné prodlevy. Zároveň spolupráce s jejím manželem panem Husákem při vyřizování hypotéky na koupi bytu byla opět velice profesionální. Oba se nám snažili ve všem vyhovět a v nejkratším možném termínu zařídit perfektní předávku bytu. Pokud bychom měli v budoucnu cokoliv řešit, tak již pouze přes manžele Husákovi, kteří spolu tvoří perfektní tým, který se skvěle doplňuje.
 • 24.02.2019
  Zuzana Marethová, Brno
  Se Soňou Husákovou jsem spolupracovala při koupi bytu. Mám již několik zkušeností s nákupem nemovitostí a mám právní vzdělání. Mohu proto poměrně dobře posoudit schopnosti realitního makléře. Přístup doktorky Husákové mne od první společné schůzky velice příjemně překvapil. Je stoprocentní profesionálkou, jejíž slovo platí. Současně je doktorka Husáková milá a spolupráce s ní pro mne byla příjemnou zkušeností. Soňu Husákovou proto doporučuji každému, kdo chce nákup (či prodej) nemovitosti zvládnout v klidu a bez jakýchkoli problémů.

Nejnovější články

Jak nejlépe prodat nemovitost
Prodám lépe bez realitky nebo prostřednictví realitního makléře? Napadne zřejmě každého prodávajícího. Jak prodat dům za co nejvíce peněz? Nepodvede mě makléř? Dostanu za nemovitost méně peněz, když ji prodá makléř? Tyto otázky jsou zcela oprávněné a mám pochopení pro každého prodávajícího, že si je často pokládá.
Přehledný návod k dani z nabytí nemovitosti 2019
Každý nový vlastník nemovitosti je povinen zaplatit daň z nabytí nemovitých věcí. Jde ale jen o případy, kdy se za nemovitost platila kupní cena. Daň z nabytí nemovitostí se tedy neplatí z bezúplatných převodů, jako je třeba dědictví nebo darování. Jde o významné finanční zatížení kupujícího, který vedle kupní ceny musí hradit také daň, a na Jižní Moravě také obvykle provizi za zprostředkování koupě.
Platba daně z nemovitosti je za dveřmi
Koupili jste, dostali darem nebo zdědili v roce 2018 nemovitost? Případně výrazně změnili v roce 2018 parametry nějaké nemovitosti? Tak zbystřete, protože do 31. května máte povinnost podat daňové přiznání a zaplatit daň za všechny své nemovitosti.
Jak prodat nemovitost aneb 3 triky, na které už teď nenaletíte
"A najednou jsme byli pod hrozným tlakem..." Takto začíná příběh řady lidí, kteří se rozhodli prodat nemovitost.