Poptávka

Soňa Husáková
Reality a finance
Soňa Husáková

Reality a finance

Jsem váš konzultant pro prodej a nákup nemovitostí a pro finance. Nemovitosti a finance spolu neoddělitelně souvisí. Proto vám i já pomohu s oběma oblastmi. Provedu vás realitním obchodem bezpečně a s jistotou.

Chci poradit s financemi

Co o mně říkají klienti

 • 19.04.2020
  Eva Bartůňková
  Paní Soňa Husáková na nás udělala při pronájmu našeho bytu ohromný dojem. Byla velmi vstřícná, pohotová a rychlá v jednání, ale přitom velice důsledná. Všechno okamžitě řešila tak, aby veškeré kroky do sebe stoprocentně zapadly. Byla při osobním jednání velice lidská, přívětivá, usměvavá a profesionální. Není to jenom můj názor, jelikož žiji v Anglii, ale i názor mých rodičů a rodinné přítelkyně, kteří byli se Soňou v osobním kontaktu. Budoucím zákazníkům bych paní Husákovou vřele doporučila. Velice mi pomohla.
 • 09.09.2019
  Tomáš Stehlík, Brno
  Soňa Husáková je výjimečná realitní makléřka. Sám sebe považuji za náročného klienta, protože mám spousty představ, očekávání, ale i špatných zkušeností, jak by takový prodej bytu měl probíhat. Proto jsem rád, že jsem se potkal se Soňou, se kterou jsem se na všem prostě domluvil. Spolupráce šlapala skvěle. Teď, s odstupem času, si uvědomuji, že její jedinečný přístup vlastně předčil má očekávání i představy. Takto si představuji fungující službu, což zdaleka není samozřejmost.
 • 20.03.2019
  Kateřina Schillerová, Brno
  Velice děkujeme za profesionální přístup při zprostředkování koupě bytu a za všechny související služby. Měli jsme možnost jednat s různými kancelářemi již v minulosti, ale úroveň služeb paní Husákové je někde zcela jinde ! :) S problémy, které se vyskytly, si poradila a v podstatě všechno, co mohla ovlivnit, šlo hladce, rychle a bez zbytečné prodlevy. Zároveň spolupráce s jejím manželem panem Husákem při vyřizování hypotéky na koupi bytu byla opět velice profesionální. Oba se nám snažili ve všem vyhovět a v nejkratším možném termínu zařídit perfektní předávku bytu. Pokud bychom měli v budoucnu cokoliv řešit, tak již pouze přes manžele Husákovi, kteří spolu tvoří perfektní tým, který se skvěle doplňuje.

Nejnovější články

Koupě nemovitosti může mít svá skrytá úskalí
Připravila jsem pro vás pár užitečných rad, jak postupovat při koupi nemovitosti. Pokud hledáte nové bydlení, stojí za to se důkladně připravit předem a vědět, jak ideálně postupovat při koupi vaší vysněné nemovitosti.
Prodat výhodně nemovitost nemusí být vůbec snadnou záležitostí
Prodám lépe bez realitky nebo prostřednictví realitního makléře? Napadne zřejmě každého prodávajícího. Jak prodat dům za co nejvíce peněz? Nepodvede mě makléř? Dostanu za nemovitost méně peněz, když ji prodá makléř? Tyto otázky jsou zcela oprávněné a mám pochopení pro každého prodávajícího, že si je často pokládá.
Přehledný návod k dani z nabytí nemovitosti 2019
Každý nový vlastník nemovitosti je povinen zaplatit daň z nabytí nemovitých věcí. Jde ale jen o případy, kdy se za nemovitost platila kupní cena. Daň z nabytí nemovitostí se tedy neplatí z bezúplatných převodů, jako je třeba dědictví nebo darování. Jde o významné finanční zatížení kupujícího, který vedle kupní ceny musí hradit také daň, a na Jižní Moravě také obvykle provizi za zprostředkování koupě.
Platba daně z nemovitosti je za dveřmi
Koupili jste, dostali darem nebo zdědili v roce 2018 nemovitost? Případně výrazně změnili v roce 2018 parametry nějaké nemovitosti? Tak zbystřete, protože do 31. května máte povinnost podat daňové přiznání a zaplatit daň za všechny své nemovitosti.