Poptávka

Soňa Husáková
Reality a finance
Soňa Husáková

Reality a finance

Jsem váš konzultant pro prodej a nákup nemovitostí a pro finance. Nemovitosti a finance spolu neoddělitelně souvisí. Proto vám i já pomohu s oběma oblastmi. Provedu vás realitním obchodem bezpečně a s jistotou.

Chci poradit s financemi

Co o mně říkají klienti

 • 13.04.2021
  Petra Ličková a Jan Pokluda, Jinačovice
  S paní Husákovou jsme se poprvé setkali při prohlídce bytu, o který jsme měli zájem. Už na první dojem na nás dobře zapůsobila. Koupě bytu může být náročná záležitost, ale manželé Husákovi nás vším bezproblémově provedli. Detailně s námi probrali celý postup a nastínili termíny jednotlivých fází koupě bytu i sjednání hypotéky. Byli jsme příjemně překvapeni, že vše proběhlo přesně podle plánu a to včetně původně orientačních termínů. Celá koupě proběhla velmi rychle, do tří měsíců od prohlídky jsme již bydleli. Spolupráci s manželi Husákovými můžeme rozhodně doporučit.
 • 01.10.2020
  Jindřich Rutta, Brno
  Normálně recenze nebo věci tomu podobné nepíši (!). Možná proto, že jsem zatím nenašel něco nebo někoho, kdo by za to opravdu stál. Paní Husáková a pan Husák, tito dva za to ale opravdu stojí. Nejsou snad ani lidé, ale spíš tandem, který funguje tak dobře, že Vás to bude příjemně udivovat a neustále uklidňovat. Ochota, profesionalita, spolehlivost, transparentnost, ten výčet superlativ by se nevešel na několik stran.. Kdo z Vás hledá v tomto segmentu pomoc, tak nehledejte dále. Přestaňte se trápit, všechno hoďte do koše a běžte okamžitě za nimi. Já s nikým dalším už nechci a nebudu nic dalšího řešit. Těch lidí co jsem potkal v realitách a financích už bylo dost, ale nikdo se ani nepřiblížil úrovni paní Husákové a pana Husáka. Jsem opravdu moc rád, že jsem měl to štěstí s nimi jednat a pevně věřím a doufám, že budu i v budoucnosti.
 • 19.04.2020
  Eva Bartůňková
  Paní Soňa Husáková na nás udělala při pronájmu našeho bytu ohromný dojem. Byla velmi vstřícná, pohotová a rychlá v jednání, ale přitom velice důsledná. Všechno okamžitě řešila tak, aby veškeré kroky do sebe stoprocentně zapadly. Byla při osobním jednání velice lidská, přívětivá, usměvavá a profesionální. Není to jenom můj názor, jelikož žiji v Anglii, ale i názor mých rodičů a rodinné přítelkyně, kteří byli se Soňou v osobním kontaktu. Budoucím zákazníkům bych paní Husákovou vřele doporučila. Velice mi pomohla.
Realitní kancelář Brno

Proč spolupracovat se mnou?


Vystudovala jsem Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně. Zároveň jsem se věnovala studiu angličtiny, složila z ní státní zkoušku a získala mezinárodní certifikáty CAE (Advanced English) a ILEC (právní angličtina). Po studiu jsem několik let pracovala jako firemní právník. Ze všech oblastí práva mě nejvíce bavily právě nemovitosti. Vnímala jsem je jako konkrétní hmatatelné výsledky právní práce. Poté jsem nastoupila na cestu odborníka v oblasti nemovitostí. Jako právník na Katastru nemovitostí Brno-město jsem posuzovala správnost právních titulů pro zápis do katastru. V momentě, kdy se naskytla příležitost uplatnit nabyté zkušenosti, neváhala jsem a stala se realitním makléřem.

Realitní služby


Pokud si zvolíte za realitního makléře právě mě, pak vám garantuji plnou spokojenost, bezproblémový prodej v nejkratším možném termínu, a především odbornost a korektní jednání. Jakožto dlouholetá realitní makléřka se znalostí specifik oblasti Brna stavím svůj servis na komplexnosti. Od právních úkonů, přes finanční a úvěrové poradenství kupujícím, až po samotné fyzické prohlídky a přípravu nemovitosti na ně. Mimo kompletního realitního servisu poskytuji služby realitního makléře i pro zahraniční klientelu

Realitní kancelář Brno
Realitní kancelář Brno

Hypoteční (úvěrové) poradenství


Hypoteční úvěry zprostředkovávám pro své klienty opravdu dennodenně. Vybírám z nejvhodnějších nabídek na současném trhu. Znám veškerá úskalí i řešení problematických situací při získání úvěru, včetně těch právních. Proto si mohu dovolit v rezervační smlouvě extra ustanovení ve prospěch klienta: " pokud kupující nezíská naším zprostředkováním hypoteční úvěr na nákup nemovitosti, vrátíme mu rezervační poplatek ". Pomohu vám získat hypotéku na vaši vysněnou nemovitost, i když vám třeba jinde sdělili, že nemáte šanci na hypotéku dosáhnout za určitých podmínek. Jsem hypoteční specialista, který hledá různé možnosti, a hlavně se nevzdává. Chci svým klientům pomoci na maximum, aby získali svůj nový domov, a přitom pro ně byla hypotéka šitá na míru, s minimem rizik.

Finanční a investiční poradenství


Chcete mít své finance pod kontrolou? Toužíte být finančně zabezpečeni a hledáte zodpovědné a korektní finanční poradenství? Připravíme pro vás na míru vyhotovený finanční plán. Ten vás kontrolovaně a bez rizik dovede k dosažení cílů. Ať už je to koupě nového bydlení, řešení investiční příležitosti, zabezpečení renty nebo zajištění dětí. Tyto služby poskytuji již řadu let, původně jako doplněk klientům, kteří chtěli s mou pomocí investovat do nemovitostí. Vyhledávala jsem pro ně velmi zajímavé investiční možnosti, řešila právní a realitní služby na to navázané. Postupem času jsem díky rozšiřujícím se požadavků zákazníků získala v rámci investičního poradenství opravdu velký rozhled, a především neocenitelné zkušenosti. Lidé, kteří díky mně investovali do nemovitostí, chtěli řešit i dlouhodobé zajištění finanční otázky svých dětí či dalších členů rodiny, chtěli výhodně krátkodobě investovat zbytková aktiva nebo řešit rentu jiným než běžným způsobem.

Realitní kancelář Brno

Nejnovější články

Hledám realitního specialistu/tku
Pojď se mnou prodávat nemovitosti. Hledám spolehlivého parťáka pro prodej domů a bytů.
Prodat výhodně nemovitost nemusí být vůbec snadnou záležitostí
Jak nejlépe prodat nemovitost? Prodám ji lépe bez realitky nebo prostřednictví realitního makléře? Napadne zřejmě každého prodávajícího. Jak prodat dům za co nejvíce peněz? Nepodvede mě makléř? Dostanu za nemovitost méně peněz, když ji prodá makléř? Jak tedy nejlépe prodat nemovitost? Tyto otázky jsou zcela oprávněné a mám pochopení pro každého prodávajícího, že si je často pokládá.
Pronájem garáže Brno
Zprostředkuji vám pronájem garáže v lokalitě Brno a okolí. Jako realitní makléřka jsem v kontaktu s klienty, kteří na pronájem své garáže hledají zájemce. Máte-li zájem o službu „pronájem garáže Brno“, pak mě kdykoliv kontaktujte.
Zprostředkování prodeje garáže v Brně
Hledáte garáž v Brně? Zprostředkuji vám prodej garáže v lokalitě Brno a okolí. Stačí mě kontktovat.