Poptávka

Soňa Husáková
Reality a finance
Soňa Husáková

Reality a finance

Jsem váš konzultant pro prodej a nákup nemovitostí a pro finance. Nemovitosti a finance spolu neoddělitelně souvisí. Proto vám i já pomohu s oběma oblastmi. Provedu vás realitním obchodem bezpečně a s jistotou.

Chci poradit s financemi

Co o mně říkají klienti

 • 20.03.2019
  Kateřina Schillerová, Brno
  Velice děkujeme za profesionální přístup při zprostředkování koupě bytu a za všechny související služby. Měli jsme možnost jednat s různými kancelářemi již v minulosti, ale úroveň služeb paní Husákové je někde zcela jinde ! :) S problémy, které se vyskytly, si poradila a v podstatě všechno, co mohla ovlivnit, šlo hladce, rychle a bez zbytečné prodlevy. Zároveň spolupráce s jejím manželem panem Husákem při vyřizování hypotéky na koupi bytu byla opět velice profesionální. Oba se nám snažili ve všem vyhovět a v nejkratším možném termínu zařídit perfektní předávku bytu. Pokud bychom měli v budoucnu cokoliv řešit, tak již pouze přes manžele Husákovi, kteří spolu tvoří perfektní tým, který se skvěle doplňuje.
 • 24.02.2019
  Zuzana Marethová, Brno
  Se Soňou Husákovou jsem spolupracovala při koupi bytu. Mám již několik zkušeností s nákupem nemovitostí a mám právní vzdělání. Mohu proto poměrně dobře posoudit schopnosti realitního makléře. Přístup doktorky Husákové mne od první společné schůzky velice příjemně překvapil. Je stoprocentní profesionálkou, jejíž slovo platí. Současně je doktorka Husáková milá a spolupráce s ní pro mne byla příjemnou zkušeností. Soňu Husákovou proto doporučuji každému, kdo chce nákup (či prodej) nemovitosti zvládnout v klidu a bez jakýchkoli problémů.
 • 21.11.2018
  Dušan Vybíhal, Brno
  Spolupráce se Soňou Husákovou zcela změnila můj pohled na práci realitního makléře. Z pozice prodávajícího bytu jsem ocenil vysoce kvalitní služby spojené se samotným prodejem nemovitosti, ale také její právní znalosti a následnou součinnost a poradenství při nákupu nové nemovitosti. Samostatnou kapitolou je její pozitivní přístup k jakémukoliv dotazu či nastálé situaci. V průběhu celého procesu prodeje jsem měl pocit, že za mnou stojí profesionál, a to je při současné situaci realitního trhu spíše vyjímka. Za její práci asi nejlépe hovoří fakt, že naši nemovitost na kraji Brna (v Modřicích) prodala během pouhých 4 dnů. Děkuji!

Nejnovější články

Platba daně z nemovitosti je za dveřmi
Koupili jste, dostali darem nebo zdědili v roce 2018 nemovitost? Případně výrazně změnili v roce 2018 parametry nějaké nemovitosti? Tak zbystřete, protože do 31. května máte povinnost podat daňové přiznání a zaplatit daň za všechny své nemovitosti.
Jak prodat nemovitost aneb 3 triky, na které už teď nenaletíte
"A najednou jsme byli pod hrozným tlakem..." Takto začíná příběh řady lidí, kteří se rozhodli prodat nemovitost.
Home staging jako prodejní argument
Nejprve si řekněme, co home staging představuje. Jde o činnosti, které by měly zvýšit atraktivitu nemovitosti při prodeji. Nejčastěji se využívá u prázdných nemovitostí. Home staging může zahrnovat čerstvou výmalbu, zařízení nábytkem a dekoracemi, závěsy, květinami, obrazy.
Sám sobě právníkem?
Kdysi vyšla kniha Sám sobě psychologem. Byla vcelku populární a svého času k nalezení v mnoha knihovnách obývacích stěn. Uživatelsky přívětivě přibližovala čtenářům pochody lidské duše a metody samoterapie.