Poptávka

Soňa Husáková – hypoteční specialista Brno

JUDr. Soňa Husáková – hypoteční specialista Brno
JUDr. Soňa Husáková – hypoteční specialista / hypoteční poradenství v Brně

Zájemcům z Brna poskytuji služby hypotečního specialisty a finančního poradce. Mám dlouholeté zkušenosti z realitní a hypoteční oblasti, navíc podložené právním vzděláním, což je tím nejlepším základem k úspěšnému a bezproblémovému pořízení nemovitosti. Chcete-li mít jistotu, že dosáhnete na hypotéku, navíc za nejvýhodnějších aktuálních podmínek, pak jsem připravena vám pomoci svými znalostmi a schopnostmi, jak jen to nejlépe hypoteční specialista muže udělat.

Podívejte se na referenční uskutečněné nemovitostní transakce, na většinu z nich jsem zajišťovala hypoteční servis.

Jakožto zkušený hypoteční specialista zajišťuji zpravidla níže uvedené body:

  1. Vyhodnocení finanční situace klienta - Hypoteční specialista musí pečlivě zhodnotit finanční situaci klienta, včetně jeho příjmů, výdajů, dluhů a úspor, aby mohl určit, jakou výši hypotečního úvěru si může klient dovolit.
  2. Pomoc s výběrem vhodného hypotečního produktu - existuje mnoho různých hypotečních produktů, jako jsou pevné, proměnlivé a kombinované úrokové sazby, a každý z nich má své vlastní výhody a nevýhody. Hypoteční specialista musí klientovi pomoci vybrat nejvhodnější hypoteční produkt pro jeho potřeby a s ohledem na finanční možnosti.
  3. Zajištění nejlepších podmínek hypotečního úvěru - hypoteční specialista pomáhá klientovi získat nejlepší možné podmínky pro jeho hypoteční úvěr, včetně nejnižší možné úrokové sazby, nejvhodnějšího typu hypotečního produktu, délky splácení a výše požadovaného zajištění.
  4. Vyřízení hypotečního úvěru - hypoteční specialista vede klienta celým procesem vyřizování hypotečního úvěru, včetně vyplnění žádosti, zajištění potřebné dokumentace a komunikace s bankou.
  5. Poradenství v průběhu splácení hypotečního úvěru
  6. Vyhodnocení refinancování - jestliže je to žádoucí, může hypoteční specialista pomoci klientovi refinancovat jeho hypoteční úvěr, aby snížil úrokovou sazbu, změnil typ hypotečního produktu nebo změnil splátkový kalendář.

Zkušenost hypotečního specialisty je zárukou vaší spokojenosti

Hypoteční úvěry zprostředkovávám pro své klienty opravdu dennodenně. Vybírám z nejvhodnějších nabídek na současném trhu. Znám veškerá úskalí i řešení problematických situací při získání úvěru. Proto si mohu dovolit v rezervační smlouvě extra ustanovení: " pokud kupující nezíská naším zprostředkováním hypoteční úvěr na nákup nemovitosti, vrátíme mu rezervační poplatek ".

Pomohu vám získat hypotéku na vaši vysněnou nemovitost, i když vám třeba jinde sdělili, že nemáte šanci na hypotéku dosáhnout za určitých podmínek. Jsem hypoteční specialista, který hledá různé možnosti, a hlavně se nevzdává a hledá ideální variantu řešení. Chci svým klientům pomoci na maximum, aby získali svůj nový domov, a přitom pro ně byla hypotéka šitá na míru, s minimem rizik. A myslím, si, že takto by měl jedna každý zodpovědný hypoteční specialista.

V rámci služby " hypoteční specialista Brno " navíc dokážu zajistit i související služby na velmi vysoké odborné úrovni. Jedná se hlavně o právní servis spojený s vyřizováním veškerých náležitostí koupě nemovitosti, ale i realitní servis. Pokud máte alespoň základní přehled o tom, co vše obnáší koupě domu na hypotéku, tak jsem si zcela jistá, že oceníte, že v mé osobně máte veškeré potřebné profese, které jsou potřeba pro efektivní řešení hypotéčního úvěru. Jakožto hypoteční specialista vám připravím nejen konkrétní nabídky od bank a dojednám veškeré podmínky, ale hlavně jako studovaný právník ohlídám veškeré právní aspekty související s pořízením nemovitosti. Jako dlouholetý realitní makléř zase vím, co vše obnáší předání nemovitosti, na co si dát pozor při vypořádání celé věci. Troufnu si tvrdit, že v mé osobně máte ideálního hypotečního makléře, který se o vás kompletně postará. Jako hypoteční specialista vám garantuji rychlý, nekomplikovaný průběh, vyřešení právních aspektů apod.

Pokud máte zájem o službu "hypoteční specialista Brno", pak mě prosím neváhejte kontaktovat. Jsem připravena se vám ihned věnovat.

Hypoteční poradce pro Brno a okolí

Možná právě hledáte bydlení v Brně a potřebujete k němu zajistit i hypotéku. Od toho jsem tu já, hypoteční poradce pro Brno a okolí. Na hypotečním a realitním trhu se pohybuji už několik let a vystudovala jsem práva na Masarykově univerzitě v Brně, díky čemuž mám skvělou startovní pozici při hledání vhodné hypotéky na míru pro vás.

Zavolejte mi na telefonní číslo +420 605 257 346 a domluvme si spolu schůzku, kde vám jakožto kvalifikovaný hypoteční poradce pomůžu s určením vhodných parametrů na hypotéku a následně pro vás získám výhodný úvěr na vysněné bydlení.

Sídlo naší hypoteční kanceláře:

Vídeňská 995/63,
639 00, Brno – Štýřice

Telefon na hypotečního specialistu: 605 257 346

 

-----------------------------

Specifikace služby: hypoteční specialista Brno, hypoteční poradenství, hypoteční specialistka, hypoteční poradce Brno. Dále také: hypoteční poradce Brno, hypoteční specialistka, hypoteční makléř Brno, finanční poradce hypotéka.