Poptávka

Soňa Husáková – hypoteční specialista Brno

JUDr. Soňa Husáková – hypoteční specialista Brno
JUDr. Soňa Husáková – hypoteční specialista

Zájemcům z Brna poskytuji služby hypotečního specialisty a finančního poradce. Mám dlouholeté zkušenosti z realitní a hypoteční oblasti, navíc podložené právním vzděláním, což je tím nejlepším základem k úspěšnému a bezproblémovému pořízení nemovitosti. Chcete-li mít jistotu, že dosáhnete na hypotéku, navíc za nejvýhodnějších aktuálních podmínek, pak jsem připravena vám pomoci svými znalostmi a schopnostmi, jak jen to nejlépe hypoteční specialista muže udělat.

Podívejte se na referenční uskutečněné nemovitostní transakce, na většinu z nich jsem zajišťovala hypoteční servis.

Zkušenost hypotečního specialisty je zárukou vaší spokojenosti

Hypoteční úvěry zprostředkovávám pro své klienty opravdu dennodenně. Vybírám z nejvhodnějších nabídek na současném trhu. Znám veškerá úskalí i řešení problematických situací při získání úvěru. Proto si mohu dovolit v rezervační smlouvě extra ustanovení: " pokud kupující nezíská naším zprostředkováním hypoteční úvěr na nákup nemovitosti, vrátíme mu rezervační poplatek ".

Pomohu vám získat hypotéku na vaši vysněnou nemovitost, i když vám třeba jinde sdělili, že nemáte šanci na hypotéku dosáhnout za určitých podmínek. Jsem hypoteční specialista, který hledá různé možnosti, a hlavně se nevzdává a hledá ideální variantu řešení. Chci svým klientům pomoci na maximum, aby získali svůj nový domov, a přitom pro ně byla hypotéka šitá na míru, s minimem rizik. A myslím, si, že takto by měl jedna každý zodpovědný hypoteční specialista.

V rámci služby " hypoteční specialista Brno " navíc dokážu zajistit i související služby na velmi vysoké odborné úrovni. Jedná se hlavně o právní servis spojený s vyřizováním veškerých náležitostí koupě nemovitosti, ale i realitní servis.

Pokud máte zájem o službu "hypoteční specialista Brno", pak mě prosím neváhejte kontaktovat. Jsem připravena se vám ihned věnovat.

Hypoteční poradce pro Brno a okolí

Možná právě hledáte bydlení v Brně a potřebujete k němu zajistit i hypotéku. Od toho jsem tu já, hypoteční poradce pro Brno a okolí. Na hypotečním a realitním trhu se pohybuji už několik let a vystudovala jsem práva na Masarykově univerzitě v Brně, díky čemuž mám skvělou startovní pozici při hledání vhodné hypotéky na míru pro vás.

Zavolejte mi na telefonní číslo +420 605 257 346 a domluvme si se spolu schůzku, kde vám jakožto kvalifikovaný hypoteční poradce pomůžu s určením vhodných parametrů na hypotéku a následně pro vás získám výhodný úvěr na vysněné bydlení.

Sídlo hypoteční kanceláře:

Vídeňská 995/63,
639 00, Brno – Štýřice

Telefon na hypotečního specialistu: 605 257 346

 

-----------------------------

Specifikace služby: hypoteční specialista Brno, hypoteční poradenství, hypoteční specialistka, hypoteční poradce Brno. Dále také: hypoteční poradce Brno, hypoteční specialistka, hypoteční makléř Brno, finanční poradce hypotéka.