Poptávka

Development

Realizuji služby developmentu, což spočívá v tom, že společně v součinnosti s  developerem připravuji inzerci a prezentaci jeho nemovitostí. Služby developmentu dále zahrnují výběr vhodných klientů, a to s ohledem na jejich finanční možnosti, požadavky a očekávání samotného developera. S vybranými klienty následně řešíme uzavření rezervačních smluv a zajištění financování v souladu s podmínkami developera (včasná transakce financí apod.). Součástí developmentu ve finální fázi je kompletní zajištění kupních smluv a vyřízení právních náležitostí, dohled nad čerpáním hypoték, zavkladování převodu vlastnického práva a pojištění nemovitosti, které je nezbytné pro čerpání úvěru. Vše s cílem, aby jednotlivé procesy proběhly co nejrychleji a bez komplikací pro všechny zúčastněné strany.

Referenční projekty

Sobotovice

Developerské firmě, která byla zároveň stavitelem domů 5, jsme vytipovali a zajistili pozemky v nově vzniklé ulici. Kupujícím jsme prodávali pozemky s projektem domů na klíč. Pro všechny kupující jsme zajistili úvěr (vyřízení a schválení hypotéky na nákup pozemku a výstavbu domu).

Bylo třeba velmi aktivně a nepřetržitě komunikovat s developerem ohledně klientských požadavků a změn, stejně tak parametrů úvěrů. I když se jednalo o developerský projekt, tak jsme hodně individuálně pomáhali klientům vyjednat s developerem jejich požadavky na změny a hodně času jsme strávili dojednáním úvěrů na míru a pojistnými požadavky klientů.

 

Dykova

Projekt spočíval v přestavbě stávajícího domu na 3 bytové jednotky. Ve spolupráci s developerem jsme definovali cenové nabídky zmíněných bytů. Následně jsme vyřizovali stavební dokumenty a právní dokumenty k vymezení nových bytových jednotek.

S vybranými kupujícími jsme připravili úvěrování na míru. Hypoteční úvěry musely reflektovat stav rozestavěnosti a odhady aktuální i budoucí hodnoty. Proces této zakázky byl provázaný smlouvami o smlouvě budoucí, úvěrovými smlouvami a kupními smlouvami.

Zohledňovali jsme individuální situaci kupujících, ale samozřejmě v souladu s finančními požadavky developera na průběžné financování tak, aby obě strany byly spokojené a dosáhly svého.