Poptávka

Kdo jsem

Soňa Husáková – realitní a finanční služby
Soňa Husáková – realitní a finanční služby

Jsem právnička, milovnice knih a architektury a brněnská patriotka. Jsem spolumajitelkou pobočky OK POINT na ulici Vídeňská 63 v Brně. Našim klientům poskytujeme bezkonkurenční komplexní servis v oblasti nemovitostí a financí.

Brno je mým rodným městem, přirozeným životním prostorem a inspirací. Procestovala jsem kus světa, žila v cizích zemích, viděla spoustu krásných míst. Ale vím, že doma jsem tady, u nás, v Brně.

Vystudovala jsem Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně. Zároveň jsem se věnovala i studiu angličtiny, složila z ní státní zkoušku a získala mezinárodní certifikáty CAE (Advanced English) a ILEC (právní angličtina). Po studiu jsem několik let pracovala jako firemní právník ve stavebním průmyslu. Ze všech oblastí práva mě nejvíce bavily právě nemovitosti. Vnímala jsem je jako konkrétní hmatatelné výsledky právní práce, když právo může být někdy velmi neurčité. Při krásné rodičovské dovolené s mými dětmi jsem se věnovala právním překladům z angličtiny. Poté jsem nastoupila na cestu odborníka v oblasti nemovitostí, a to přímo u zdroje. Jako právník na Katastru nemovitostí Brno-město jsem posuzovala správnost právních titulů pro zápis do katastru.

V okamžiku, kdy se naskytla příležitost uplatnit mé zkušenosti, znalosti a nadšení pro nemovitosti, neváhala jsem a stala se realitním makléřem. Každá další nemovitost mi potvrzuje správnost toho rozhodnutí.

Můj přístup

Mám velkou vášeň pro byty i domy. Upřímně si vážím každého klienta a jeho majetku. Často je byt či dům největším majetkem klienta. Proto chápu, že ten, kdo prodává nemovitost, hledá především jistotu a bezpečí. Jistotu, že bude s jeho majetkem zacházeno správně, neztratí na hodnotě, získá za něj požadovanou cenu a peníze mu řádně doputují na účet. Respektuji klientovi obavy, a proto klienta po celou dobu prodeje o všem informuji, má přehled o zájemcích a veškeré postupy či vyjádření vůči zájemcům s ním předem konzultuji. Jako právnička vidím nemovitosti v širších souvislostech, poradím vám se souvisejícími otázkami, pomůžu odstranit případné právní vady.

 

Hostem ve vysílání Dobrého rána České televize

DATA | iVysilani_—_Ceska_televize.png

 

 

Napsali o mně

Vášeň a sebevědomí

Hospodářské noviny

 

Ženy v byznyse - EURO.cz