Poptávka

Ostatní služby

Garantuji plnou spokojenost, bezproblémový prodej v nejkratším možném termínu, a především odbornost a korektní jednání. Jakožto dlouholetá realitní makléřka se znalostí specifik oblasti Brna stavím svůj servis na komplexnosti. Od právních úkonů, přes finanční a úvěrové poradenství kupujícím, až po samotné fyzické prohlídky a přípravu nemovitosti na ně. Mimo kompletního realitního servisu poskytuji služby realitního makléře i pro zahraniční klientelu

Hypoteční úvěry zprostředkovávám pro své klienty opravdu dennodenně. Vybírám z nejvhodnějších nabídek na současném trhu. Znám veškerá úskalí i řešení problematických situací při získání hypotéky, včetně těch právních.  

Pro klienty pravidelně dohledávám zajímavé investiční možnosti. Postupem času jsem díky rozšiřujícím se požadavkům zákazníků získala v rámci investičního poradenství opravdu velký rozhled, a především neocenitelné zkušenosti. Lidé, kteří díky mně investovali do nemovitostí, chtěli řešit i dlouhodobé zajištění finanční otázky svých dětí či dalších členů rodiny, chtěli výhodně krátkodobě investovat zbytková aktiva nebo řešit rentu jiným než běžným způsobem.

Úvěr s nejlepšími podmínkami je nezbytný základ při koupi nemovitosti pro většinu zájemců. Před mnoha lety jsem s úvěry začala okrajově, a to v rámci související realitní praxe. V rámci ní jsem stále více zjišťovala, že kupující potřebují nejen právní servis, což jsem jakožto studovaný právník ihned zohlednila. Ale požadují také pomoc se získáním úvěru na koupi dané nemovitosti.

 

Soňa Husáková – finanční poradenství Brno
Soňa Husáková – realitní služby +420 605 257 346

Proč spolupracovat se mnou?

Vystudovala jsem Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně. Zároveň jsem se věnovala studiu angličtiny, složila z ní státní zkoušku a získala mezinárodní certifikáty CAE (Advanced English) a ILEC (právní angličtina). Po studiu jsem několik let pracovala jako firemní právník. Ze všech oblastí práva mě nejvíce bavily právě nemovitosti. Vnímala jsem je jako konkrétní hmatatelné výsledky právní práce. Poté jsem nastoupila na cestu odborníka v oblasti nemovitostí. Jako právník na Katastru nemovitostí Brno-město jsem posuzovala správnost právních titulů pro zápis do katastru. V momentě, kdy se naskytla příležitost uplatnit nabyté zkušenosti, neváhala jsem a stala se realitním makléřem.