Poptávka

Soňa Husáková – investiční poradenství pro Brno a okolí

JUDr. Soňa Husáková – investiční poradenství Brno, investiční poradce Brno
JUDr. Soňa Husáková – investiční poradenství

Sehnat kvalitního investičního poradce není jednoduché. Zvláště v dnešní době, kdy se všichni snaží efektivně uložit své finance tak, aby je co nejvíce zhodnotili a zabránili tak snižování hodnoty svých aktiv v důsledku inflace a dalších souvisejících procesů.

Jako investiční poradce pro Brno a okolí působím již řadu led a ráda bych vám nabídla své znalosti i zkušenosti z oblasti investování. Investiční poradenství je mou každodenní prací. Pomohu vám efektivně investovat. Ve velké míře se zaměřuji na hypoteční trh, který skýtá mnoho možností k investování. Jsem váš privátní investiční poradce s kanceláří v centru Brna . Přijďte ke mně na kávu, a nezávazně se se mnou pobavte o vašich investičních plánech. Ráda vám dokážu, že jiného investičního poradce v Brně již hledat nemusíte.

Službu " investiční poradenství Brno " poskytuji již řadu let, původně jako doplněk klientům, kteří chtěli s mou pomocí investovat do nemovitostí. Vyhledávala jsem pro ně velmi zajímavé investiční možnosti, řešila právní servis s tím spojený a realitní služby na to navázané. Postupem času jsem díky rozšiřujícím se požadavků zákazníků získala v rámci investičního poradenství opravdu velký rozhled, a především neocenitelné zkušenosti. Lidé, kteří díky mně investovali do nemovitostí, chtěli řešit i dlouhodobé zajištění finanční otázky svých dětí či dalších členů rodiny, chtěli výhodně krátkodobě investovat zbytková aktiva nebo řešit rentu jiným než běžným způsobem. Kvalitní investiční poradce musí umět správně a bezpečně diverzifikovat investiční portfolio a hledat nejlepší cesty, jak vložené prostředky co nejvíce zhodnotit.

Pro řadu svých dlouholetých klientů připravuji jakožto jejich privátní investiční poradce tzv. finanční plán , podle kterého finance alokujeme a hlídáme jejich "zdraví" a efektivitu. V pravidelných intervalech pak tento plán aktualizujeme dle výsledků vývoje. Investiční poradenství je totiž schopností efektivně reagovat na možnosti vhodně investovat a mimo jiné předpovídat vývoj kapitálové trhu atd. V tomto směru jsou zkušenosti opravdu k nezaplacení.

Jestliže svou finanční budoucnost plánujete a máte zájem o službu " investiční poradenství Brno ", pak jsem připravena poskytnout vám veškeré své znalosti a schopnosti k dosažení co nejlepších investičních výsledků.

Investiční poradenství – k čemu je dobré?

Vyznat se na kapitálovém trhu a na jeho jednotlivých odvětvích je běh na dlouhou trať. Spoustu lidí začne s investováním doma na koleně, učí se od nuly a zkouší si zhodnocovat své investice tam, kde se cítí silní nebo v oblastech, které je zajímají. Pro mnohé to může být efektivní cesta, zpravidla však bývá zdlouhavá.

Pak tu ale existuje rozsáhlá skupina lidí, která vynaložený čas a úsilí raději zužitkuje jinde. Speciálně pro ty existuje investiční poradenství a investiční poradci. Naše investiční poradenství vám:

  • pomůže definovat si základní investiční cíle;
  • společně navrhneme funkční finanční plán;
  • peníze po dohodě zainvestujeme;
  • postupně v průběhu let kontrolujeme portfolio i plnění stanovených finančních cílů;
  • v případě nutnosti portfolio upravujeme.

Jako realitní makléřka a právnička se již několik let pohybuji především na realitním a hypotečním trhu, proto vám ráda pomůžu především v těchto oblastech. Neváhejte se mi ozvat a zavolat na telefonní číslo +420 605 257 346. Domluvíme si společnou schůzku, na které se již domluvíme o průběhu investičního poradenství.

 

Adresa kanceláře investičního poradce:

Vídeňská 995/63,
639 00, Brno – Štýřice

Telefon na investičního poradce: 605 257 346

 

-----------------

Specifikace služby: investiční poradenství, finanční a investiční poradenství, investiční poradenství Brno, certifikované investiční poradenství, poskytování investičního poradenství. Dále taktéž: investiční poradce Brno, ivestice Brno, investiční specialistka, zprostředkování investic, investice do nemovitostí, kvalitní investiční poradce. Tato slova charakterizují mnou poskytovaný servis.