Poptávka

Pronájem garáže Brno

Pronájem garáže Brno
Zprostředkování pronájmu garáže v Brně
Zprostředkuji vám pronájem garáže v lokalitě Brno a okolí. Jako realitní makléřka jsem v kontaktu s klienty, kteří na pronájem své garáže hledají zájemce. Máte-li zájem o službu „pronájem garáže Brno“, pak mě kdykoliv kontaktujte.

Poptávka po volných garážích a garážových stáních v Brně se stále zvyšuje, a to především ve spojitosti se zavedením parkovacích zón v jednotlivých brněnských městských částech. Registruji enormní zájem lidí koupit nebo alespoň dlouhodobě pronajmout garáž v blízkosti jejich bydliště.  Proto jsem se rozhodla, že pomohu spojit své klienty, kteří mohou nabídnout svou garáž, se zájemci o jejich pronájem.

Největší zájem je o:

  • Pronájem garáže Brno Husovice.
  • Pronájem garáže Brno Řečkovice.
  • Pronájem garáže Brno Bystrc.
  • Pronájem garáže Brno Líšeň.
  • Pronájem garáže Brno Královo Pole.
  • Pronájem garáže Brno Bohunice.

Získat pronájem parkovacího místa v centru Brna je téměř nemožné, přesto i takové pronájmy se mi zadařily v posledních 2 letech uskutečnit, nicméně se jedná o velmi nákladný pronájem, na což se musíte připravit. Každý zájemce, který si chce pronajmout garáž v Brně, se musí připravit na to, že sehnat volnou garáž ve vybrané brněnské lokalitě trvvá několik týdnů - měsíců (podle lokality).

Jak probíhá zprostředkování pronájmu garážového stání?

  1. Prvotní kontakt (stačí telefonicky), zjištění požadavků klienta ohledně pronájmu garáže.
  2. Zkontaktuji majitele garáže a prostředkuji objekt k prohlídce. Pokud ve své aktuální databázi kontaktů nenajdu pronajimatele ve vámi požadované lokalitě, pak nastupuje proces aktivní akvizice, kdy v průběhu cca. jednoho měsíce osobně dohledávám objekty, které odpovídají vašim požadavkům.
  3. Sdělení podmínek pronájmu garáže (měsíční taxa, délka pronájmu, další podmínky dohody).
  4. Formální uzavření dohody o pronájmu garáže (smlouvy o pronájmu).

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně služby „pronájem garáže Brno“ jsem vám k dispozici. Stačí mě kontaktovat mailem nebo telefonicky. Okamžitě se budu věnovat vašemu požadavku.

 

-------------------

Tematická specifikace obsahu stránky: pronájem garáže Brno, zprostředkování garáže Brno, pronájem garáží Brno, pronájem parkovacího místa Brno, garáž k pronájmu Brno.