Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Rozestavěný rodinný dům a bytová jednotka 3+1 s možností půdní vestavby, Zbýšov u Oslavan
Poptávka

Rozestavěný rodinný dům a bytová jednotka 3+1 s možností půdní vestavby, Zbýšov u Oslavan

PŘÍLEŽITOST + VLASTNÍ BYDLENÍ

Prodej velkého rodinného domu ve fázi rozestavěné hrubé stavby. Úžasná lokalita - dům stojí v centru obce, ovšem na zcela klidném místě, u náměstíčka s rybníčkem a fontánou.

Schválený projekt domu počítá s rozměry obytné plochy v prvním i druhém podlaží 117 m2, což je krásně velký rozsah bydlení. K domu patří rovinatý pozemek, letní ateliér, terasy, velké sklepní místnosti a garáž. V přízemí domu může být bydlení nebo i využití jako nebytové prostory (třeba pro firmu).

Zcela výjimečné je, že k domu je na prodej i bytová jednotka 3+1 umístěná v sousedním domě. V bytě mohou majitelé bydlet, než dostaví dům, a později jej třeba pronajímat nebo využít dvougeneračně.

Dům
Typ
2
Patro
234
m2
Byt
Typ
3+1
Dispozice
114 m2
Plocha
na dotaz Kč
cena včetně provize

Nabízíme zájemcům velký rodinný dům ve fázi hrubé stavby ke koupi. Zcela unikátní je, že k domu je na prodej i bytová jednotka v sousedním domě. Vlastníci bytu totiž začali stavět svůj dům na sousední parcele.

Tato nabídka je mimořádnou příležitostí jak pro rodiny, které hledají fantasticky klidnou lokalitu na dosah Brna, tak pro investory. Nový majitel může  také využít stávajícího schváleného projektu a v přízemí domu s velkou terasou provozovat kavárnu či řemeslnou dílnu. Tyto prostory lze ale změnit na rodinné bytové využití.

Dům a byt jsou na nejlepším možném místě – v centru města Zbýšov, přímo u nově vybudovaného klidného náměstí s rybníčkem a fontánou. Dům je řadový, jeden z pouze tří v řadě. Z terasy druhého patra je nádherný výhled do zeleně směrovaný jihozápadně. Nemovitost má úžasnou atmosféru, podpořenou kreativním prostředím známé keramické dílny.

Dům je na prodej ve fázi hrubé stavby, a to včetně schváleného a stavebním úřadem povoleného projektu. Nemovitost má 3 patra – jedno sklepní a 2 nadzemní podlaží. V 1 nadzemním podlaží byla plánovány prostory k podnikání na ploše 117 m2. Druhé nadzemní podlaží bylo naplánováno jako obytné o užitné ploše 162 m2 (v dispozici 3+kk, hala, šatna, technická místnost, spíž, terasa, garáž). Jistě Vás zaujmou vysoké stropy v obou patrech. V zahradě domu je zastřešený letní ateliér, nabízející klid a soukromí a řadu možností k využití.

Dům si může nový majitel dokončit dle vlastních představ, stačí požádat o změnu povolení.

Do bytu se vstupuje samostatným odděleným schodiště z prostoru hrubé stavby domu. Byt je velmi prostorný a díky směřování na jihozápad i nádherně prosvětlený. Má dispozici 3+1 a plochu 119 m2 včetně balkonu.

Byt má schválený projekt nástavby střechy a půdní vestavby. Nad stávajícím bytem lze vystavět další bytovou jednotku 2+1.

Parkování je možné před domem na náměstí nebo ve vlastní garáži.

Výhody nemovitosti:

  • Dojezd do Brna pouze 24 minut
  • Velká rovinatá zahrada
  • Rozsáhlý dům o 3 patrech
  • Garáž
  • Letní ateliér
  • Byt 3+1
  • Možnost půdní vestavby bytu

Investiční možnosti:

  1. Dostavba rodinného domu pro vlastní bydlení. Po dobu stavby je možné bydlet v bytě. Po dokončení stavby bytovou jednotku pronajímat nebo prodat.
  2. Dostavba rodinného domu s vlastním bydlením v horním patře, pronájem bytové jednotky, komerční provoz v přízemí.
  3. Nástavba a půdní vestavba nad stávající bytovou jednotku a zhotovení bytu 2+1 – k vlastnímu vícegeneračnímu bydlení, k pronájmu nebo prodeji.

Půdorysy schváleného projektu a vizualizaci finálního stavu si můžete stáhnout na této stránce. K dispozici pro vážné zájemce je kompletní textová zpráva ke všem schváleným krokům, úřední rozhodnutí a všechny s tím související informace.

Rádi Vám poskytneme detailní informace na prohlídce, neváhejte nám zavolat a nenechte si ujít tuhle mimořádnou příležitost. Těšíme se na Vás.

 

-----------------

Specifikace nemovitosti: rozestavěný RD k prodeji, byt ZBýžšov u Oslavan, RD Zbýšov u Oslavan, rodinný dům Zbýšov u Oslavan, půdní vestavba, prodej půdních bytů.

Lokace nemovitosti: Rozestavěný rodinný dům a bytová jednotka 3+1 s možností půdní vestavby, Zbýšov u Oslavan

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková