Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Prodej bytu 3+KK v Novém Lískovci
Poptávka

PRODÁNO

Jste nároční a hledáte tomu odpovídající bydlení? Nový byt v bytovém komplexu v Novém Lískovci je prostorný, slunný a má dvě terasy. Požadovaný komfort Vám poskytne vlastní parkovací místo v přízemí, k bytu v posledním patře vyjedete velkým výtahem. Veškeré služby jsou doslova v dosahu, Campus Bohunice je vzdálen tři minuty pěšky.

Byt
Typ
5
Patro
3+kk
Dispozice
87
m2
10 590 000 Kč
+ provize

Nabízíme zájemcům prostorný byt v novém polyfunkčním objektu v Novém Lískovci. Byt má dispozici 3 + kk a nachází se v posledním pátém patře bytového domu, kolaudace domu byla v roce 2016.

Byt je prosvětlený, dobře dispozičně řešení a majitelům nabízí klid a soukromí. Nadstandartní součástí bytu jsou dvě velké terasy (10,8 a 9,4 m2), jedna směřuje do ulice a druhá do vnitřního atria. Kuchyně zn. Hanák má kvalitní spotřebiče Electrolux a kamennou pracovní desku. V obývacím pokoji je na míru vyhotovená knihovna s LED osvětlením. Soukromí a tepelný komfort zajišťují v obývacím pokoji venkovní žaluzie. Z obývacího pokoje se vstupuje na větší terasu, jejíž boční strany jsou od sousedů odděleny neprůhlednými zástěnami. Jedna ložnice směřuje do vnitřního atria směrem na východ a lze z ní vyjít na terasu. Druhá ložnice směřuje na západ.

Velkou výhodou bytu je vlastní parkovací stání v garáži v přízemí. Parkování je možné také na parkovacích místech, kterých je v okolí domu dostatek. Bydlení je bezbariérové, bez schodů se lze dostat až do bytu.

Výhody nemovitosti:

 • Novostavba
 • Dispozice 3 + kk
 • Garážové stání
 • Parkovací místa před domem
 • 2 velké terasy
 • Sklepní kóje
 • Poslední klidné patro
 • Prostorná vstupní předsíň a vestavěné skříně
 • Rychlá dostupnost do centra Brna
 • Rychlé spojení na D1
 • Veškeré služby v dosahu minut (Campus Bohunice atd.)

Nový Lískovec je populární brněnskou čtvrtí, kde došlo v poslední době k řadě renovací a zlepšení. Je žádanou lokalitou pro bydlení rodin i vytížených profesionálů. V dosahu řádu minut je areál Campus Bohunice, který nabízí veškeré možné služby a sídlí zde atraktivní zaměstnavatelé. V těsném sousedství je bohunická fakultní nemocnice. Od domu je plynulý sjezd na D1. U bytového domu jsou zastávky MHD a další běžné obchody. Nicméně místo není nadměrně hlučné.

Lokalita splňuje vše, co byste očekávali od moderního bydlení s dosahem veškerých služeb.

ROZMĚRY

Obývací pokoj s kuchyní = 26,8 m2

Ložnice = 15,9 m2

Ložnice = 12,9 m2

Předsíň = 5,5 m2

Chodba = 10,4 m2

Koupelna = 5,7 m2

Toaleta = 2,6 m2

Terasa 1 = 10,8 m2

Terasa 2 = 9,4 m2

 

Užitná plocha:

Obytná plocha bytu bez teras: 79,8 m2

Terasy: 20,2 m2

Sklep: 2 m2

Celkem: 102 m2

 

Náklady na bydlení (měsíčně):

Elektřina: 500,- Kč

Zálohy na služby: 3 153,- Kč

Fond oprav: 622,- Kč

Lokace nemovitosti: Prodej bytu 3+KK v Novém Lískovci

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková