Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Chata Nemojany u Lulče, stavební pozemek
Poptávka

PRODÁNO

Toužíte po klidu a tichu, po okamžicích zpomalení a zklidnění? Místu, kam se schovat na víkend nebo na celé léto? Tahle s láskou obývaná a udržovaná chata je kousek od Brna, v obci Nemojany u populárního Lulče.
A bonus navíc: pozemek je stavební, takže časem může být z chaty úplně jiný poklad.

Dům
Typ
3
Patro
3+kk
Dispozice
670
m2
2 350 000 Kč
cena včetně provize

Chata se nachází na okraji obce Nemojany, v těsné blízkosti nemojanského rybníku. Je součástí menší zahrádkářské kolonie, která je umístěná u potoka Rakovec v nádherné přírodě. V těsném sousedství je obec Luleč s vyhlášeným přírodním koupalištěm. Do Nemojan je velmi rychlý dojezd z Brna po D1, lze pohodlně cestovat i autobusem a vlakem.

Chata byla postavena v roce 1975 a po celou dobu je v držení stejného majitele. Je postavena na půdorysu 16 m2 a má tři patra. V přízemní podlaží je kuchyně a koupelna. V prvním patře se nachází obývací pokoj s funkčním krbem. Z pokoje se vstupuje na velký balkón, odkud je nádherný výhled do zeleně. Podkrovní pokoj slouží jako ložnice s postelemi. Celá chata je poctivě postavena majitelem a je z velké části provedena v masivním dřevu.

Chata je připojena na elektřinu (roční záloha 1200,- Kč). Voda se čerpá z vlastní studny na pozemku. Odpad je řešen jímkou. Připojení na veřejnou kanalizaci je možné – kanalizační řad je přímo u hranice pozemku. Připojení k obecnímu vodovodu bude v budoucnosti také možné.

Vytápění je aktuálně možné topením v krbu nebo elektrickými přímotopy. Voda se čerpá elektrickým čerpadlem.

Výhody nemovitosti:

- stavební pozemek

- udržovaná chata

- parkování na pozemku

- vzrostlá zahrada, která poskytuje příjemné soukromí

- krb

- terasa.

 

Nemovitost se nachází v zastavěném území obce. Podle ÚP je tato plocha určena pro bydlení v rodinných domech, případně pro rodinnou rekreaci. Index zastavěnosti činí 35%.

Lokace nemovitosti: Chata Nemojany u Lulče, stavební pozemek

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková