Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Byt 2kk s terasou, zahradou a garáží v Jinačovicích
Poptávka

Byt 2kk s terasou, zahradou a garáží v Jinačovicích

PRODÁNO

Výjimečná nabídka:
Byt 2kk + terasa + zahrada + garáž + parkovací místo

Hledáte komfortní bydlení v krásném prostředí? Chcete bydlet blízko Brna ale přitom v přírodě? Nabízíme ke koupi byt v Jinačovicích, kousek od brněnské přehrady.

Byt má vlastní terasu a zahradu a zajištěné parkování. Užijete si tak spojení výhod bytu a domu. Nádherná příroda kolem Vám poskytne řadu možností k trávení volného času. Nedaleko je brněnská přehrada, wellness resort Maximus a golfový areál Kaskáda.

Byt
Typ
1
Patro
2+kk
Dispozice
61
m2
3 990 000 Kč
+ provize

Výjimečná nabídka:
Byt 2kk + terasa + zahrada + garáž + parkovací místo

Hledáte komfortní bydlení v krásném prostředí? Chcete bydlet blízko Brna ale přitom v přírodě? Nabízíme ke koupi byt v Jinačovicích, kousek od brněnské přehrady. Blízký wellness resort Maximus, golfový areál Kaskáda a lesy Vám nabídnou kvalitní možnosti trávení volného času a relaxace

Byt se nachází v přízemí menšího bytového domu. K bytu patří vlastní terasa a zahrada, do které se vstupuje francouzskými okny z obývacího pokoje nebo přímo z ložnice. Velkou výhodou je vlastní garáž přímo v domě a vyhrazené parkovací místo před domem. Další skladovací místo poskytuje komora umístěná v chodbě.

Tato nabídka spojuje výhody bydlení v bytě s přidanou hodnotou zahrady a terasy. Z obou místností bytu se vstupuje na velkou terasu. Na terase je dostatek prostoru pro pohodlný venkovní nábytek, bylinkové záhony a květináče, a je zde přípojka na vodu. Na terasu majitelé umístili letní domek, ve kterém je velká postel a komody a je možné zde přespávat v letních měsících. Nebo využít jako pracovnu či dětskou hernu. Domek je připojený na elektřinu.

V horní části zahrady, která je vizuálně oddělená živým plotem, je umístěný zahradní domek. Je určitě dostatek místa třeba na saunu a vířivku.

Komfort bytu přináší i podlahové vytápění v obývací místnosti s kuchyní. Velkou výhodou bytu je, že existuje možnost rozšíření bytu o jednu místnost. Z garáže může být provedena změna na obytnou místnost – příslušný stavební úřad k tomu vydal souhlasné vyjádření.

Parametry nemovitosti:
Obývací pokoj s kuchyní: 21,11 m2, ložnice: 10,21 m2, chodba: 5,65 m2, koupelna s wc: 3,50 m2, technická místnost/komora: 4,95 m2, garáž: 15,75 m2, terasa: 36 m2, zahrada: 126 m2

 

Lokace nemovitosti: Byt 2kk s terasou, zahradou a garáží v Jinačovicích

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková