Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Zrekonstruovaný byt 3+kk v centru Brna, ulice Körnerova
Poptávka

Zrekonstruovaný byt 3+kk v centru Brna, ulice Körnerova

PRODÁNO 

Moderní byt po kompletní rekonstrukci čeká na své nové majitele, kteří ocení prostor, světlo a klid. Nadčasový design, vysoké stropy a denní světlo jsou největšími výhodami tohoto krásného bytu.

Byt
Typ
2
Patro
3+kk
Dispozice
90,3
m2
6 190 000 Kč
+ provize

Nabízíme ke koupi prostorný zrekonstruovaný byt 3+kk v centru Brna na ulici Körnerova.

 

Byt je po celkové rekonstrukci a nachází se ve 2. patře historického domu. Byt má tradiční vysoké stropy a majitelům nabídne hodně prostoru a světla. Čistý a nadčasový design podtrhuje charakter bytu. Vstupní chodba propojuje celý byt a nabízí možnost dalších úložných prostor. Ložnice má okno směřující do klidného vnitrobloku. Majitelé mohou relaxovat také na balkoně. Koupelna v moderním provedení s benátským štukem imitujícím betonovou stěrku má dvě umyvadla a velkou vanu se skleněnou zástěnou. Dva velké pokoje s okny do ulice jsou průchozí velkými dvoukřídlými dveřmi. Všechny dveře v bytě jsou dřevěné a repasované původní.  

 

Celková plocha nemovitosti je 90,3 m2, přičemž plocha bytu činí 78,21 m2, balkon 4 m2 a sklep 8 m2.

Rozměry místností:

  • pokoj 23,9 m2
  • pokoj 23,8 m2
  • chodba 17,8 m2
  • ložnice 9,6 m2
  • koupelna 3,2 m2
  • balkon 4,0 m2
  • sklep 8,0 m2

 

Byt se nachází v dochozí vzdálenosti do centra Brna, pěšky se během pár minut dostaneme do parku na Malinovského náměstí, k Mahenovu divadlu a na Moravské náměstí. Zastávka MHD je 150 metrů od domu. Rezidentské parkování či placené parkování v modré zóně je možné přímo před domem. Dům sousedí s areálem divadla Radost, ve vedlejší ulici jsou také Lázně Ponávka.

K nákupu bytu zajišťujeme financování s nejvýhodnějšími podmínkami pro daného klienta, s aktuálně nejnižší úrokovou sazbou 1,79%. Ráda s Vámi proberu nejvýhodnější způsob financování ušitý na míru přímo Vám. 

 

 

 

Dokumenty k nemovitosti: Zrekonstruovaný byt 3+kk v centru Brna, ulice Körnerova

Lokace nemovitosti: Zrekonstruovaný byt 3+kk v centru Brna, ulice Körnerova

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková