Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Zrekonstruovaný byt 3+1, Brno - Slatina
Poptávka

Zrekonstruovaný byt 3+1, Brno - Slatina

PRODÁNO

Hledáte velký byt pro sebe nebo svou rodinu? Nabízíme zcela zrekonstrovaný byt 3+1 v Brně - Slatině. Bydlení se nachází ve velmi klidné lokalitě, ovšem v blízkosti školek a škol a veškerých služeb. Dostupnost do centra Brna nebo na hlavní dopravní tahy je perfektní. Byt zůstává zařízený a nevyžaduje žádné další úpravy či opravy. Je tak připravený na nové majitele.

Byt
Typ
1
Patro
3+1
Dispozice
75
m2
4 270 000 Kč
+ provize

PRODÁNO

Nachází se v 1. nadzemním podlaží panelového domu na ul. Dědická. Byt je v osobním vlastnictví bez jakýchkoliv právních omezení.

Dispozice 3+1 zajišťuje dostatek prostoru pro jednotlivce i pro rodinu. V ložnici (12,06 m2) je velká vestavěná skříň, ve které je šikovně umístěna i TV. Dětský pokoj (16,21 m2) má vstup na balkón (2,27 m2). Velký obývací pokoj (20,64 m2) má vhodně vyřešené dva vstupy – ze vstupní haly a z kuchyně. Nová moderní kuchyně (11,95 m2) je velmi příjemným místem, kdy všechno zde umístěné vybavení zůstane v bytě i po prodeji. Koupelna (2,40 m2) je zrekonstruována v neutrálním moderním designu, je zde místo na vanu i na pračku. Dveře jsou posunovací, díky tomu neubírají místo. Ve vstupní hale jsou dvě prostorné vestavěné skříně a dostatek místa pro pohodlné příchody a odchody i pro případné umístění kočárku.

Byt prošel celkovou rekonstrukcí a je ve výborném stavu. Rekonstrukce se realizovala s detailní péčí a byt je nyní zařízen moderně a v decentních příjemných barvách. Nemovitost je na prodej včetně téměř veškerého vybavení.

Dům je po celkové revitalizaci, má nový výtah a je vhodně umístěný v klidné části Slatiny. Veškerá občanská vybavenost je však na dosah. V bezprostřední blízkosti je navíc několik mateřských škol a základní škola. Řidiči ocení snadné a rychle napojení na přivaděč Ostravská a na D1, cestovatelé pak blízkost letiště.

Těšíme se na Vás prohlídce, kdy rádi zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy včetně otázek financování koupě bytu.

https://www.youtube.com/watch?v=VlIXt2sSp6o

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková