Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Stavební pozemek 609 m2,  Vlasatice
Poptávka

PRODÁNO

Zájemcům o cenově dostupné bydlení v blízkosti Brna nabízíme stavební parcelu v obci Vlasatice u Pohořelic. Pozemek má ideální tvar i velikost ke stavbě rodinného domu. 

Pozemek
Typ
609
m2
2 651 250 Kč
cena včetně provize

Pozemek má 609 m2 a je umístěný v klidné obytné části obce. Dle platného územního plánu se jedná o zastavitelnou plochu určenou k bydlení v rodinných domech. Pozemek se nachází v sousedství dalších parcel určených k bydlení, které mají souhrnně vytvořit novou ulici. Obec má záměr na těchto pozemcích vybudovat komunikaci a přivést inženýrské sítě. Projekt bude realizovat a hradit obec. S realizací se počítá v příštím roce.

 

Výhodou nemovitosti je:

- rychlý dojezd do Brna a do Mikulova po rychlostní silnici

- bydlení v klidné lokalitě

- finanční dostupnost.

 

Obec Vlasatice leží mezi Pohořelicemi a Pálavou. Velkou výhodou je přímé napojení na rychlostní komunikaci Brno-Pohořelice-Mikulov. Pravidelné autobusové spoje lze využít pro dojíždění za prací či do školy. Veškeré občanské zázemí se nachází v 7 km vzdálených Pohořelicích.

Obec Vlasatice má zhruba 840 obyvatel, je zde základní i mateřská škola, obchod smíšeným zboží, provozují se sportovní a zájmové kroužky. Odpočinek lze čerpat procházkami po zalesněném okolí či kolem rybníků, pro aktivní odpočinek lze využít síť cyklostezek a blízkou dostupnost pálavské oblasti.

Dokumenty k nemovitosti: Stavební pozemek 609 m2, Vlasatice

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková