Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Rodinný dům Vranov, realitní kancelář Soňa Husáková
Poptávka

Rodinný dům Vranov, realitní kancelář Soňa Husáková

PRODÁNO

Samostatně stojící dům ve výjimečném prostředí na sever od Brna v obci Vranov. Dům je obytný v prvním nadzemním podlaží v dispozici 3+kk o velikosti 84 m2.

Dům
Typ
1
Patro
3+kk
Dispozice
84
m2
4 190 000 Kč
+ provize

PRODÁNO

V domě je zachována řada původních prvků, např. dveřní obložky. Kuchyňská linka je vybudovaná ve tvaru L pod třemi okny. Koupelna je s toaletou a sprchovým koutem. Okna jsou plastová a směrem na terasu jsou velká francouzská okna. Nad obytným patrem je půda s možností vybudování několika dalších pokojů.

K domu náleží také stodola o velikosti 22 m2. Pod stodolou je vybudovaný kamenný sklípek. U domu také samostatně stojí zděný zahradní domek s užitnou plochou 8,4 m2. Pod domem je rozsáhlý sklep rozdělený do tří místností, v součtu má sklep štědrých 44 m2.

Před domem je předzahrádka, dále vybudované zpevněné místo na parkování, pozemky z bočních stran domu poskytují prostor na další zahradní úpravy. V rohu zahrady je vzrostlý ořechový strom.

Vranov je velmi žádanou lokalitou pro bydlení na sever od Brna. Perfektní dojezdnost autem či autobusem IDS včetně nočního rozjezdu. Vranov je umístěn v lesích, nabízí nádherné životní prostředí a přesto s rychlou dostupností do Brna.

V obci je mateřská i základní škola, obchod, pošta, restaurace, hřiště, farma a škála turistických možností v lesích města Brna.

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková