Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Rodinný dům v Bzenci, po kompletní rekonstrukci
Poptávka

Rodinný dům v Bzenci, po kompletní rekonstrukci

PRODÁNO

Rodinný dům po kompletní rekonstrukci! Není třeba investovat čas a peníze do dalších úprav. Jako nový vlastnk zaparkujete ve vlastní garáži nebo před domem, můžete si užívat soukromí zahrádky a posezení na uzavřeném dvoře a pohodlného bydlení ve zcela novém domě.

Dům
Typ
2
Patro
3+kk
Dispozice
115
m2
5 350 000 Kč
cena včetně provize

Nabízíme zájemcům zcela zrekonstruovaný rodinný dům ve známé vinařské obci Bzenec na Hodonínsku. Dům má dispozici 3 + kk a je postavený jako přízemní dům s celým obytným podkrovím. V domě je velký obývací prostor s moderní kuchyní, ložnicí, prostorná vstupní předsíň, velká koupelna, v patře velké obytné podkroví. Velkou výhodou je vlastní garáž, sklep a dvorek, který poskytuje příjemné soukromí.

Dům je kompletně zrekonstruovaný v roce 2021. Při rekonstrukci byl dům zateplený, osazena nová okna s trojskly, položena nová podlaha s elektrickým podlahovým vytápěním, zrealizována nová kanalizační přípojka. Elektrické rozvody jsou také zcela nové. Strop je zateplený, střecha nově osazena taškami Tondach a zaizolována. Moderní kuchyně je vybavena spotřebiči Electrolux.

Obytná plocha domu je 115 m2 (orientační rozměry: ložnice 13 m2, koupelna 7 m2, předsíň 6 m2, obývací prostor s kuchyní 30 m2, obytné podkroví 56 m2). Garáž je prostorná pro jedno auto a má 14 m2. Dvůr je obehnaný zdí a poskytuje majitelům hodně soukromí. Dvorek má 58 m2 a z něj se schází do zděného sklepa o velikosti zhruba 10 m2.

Vytápění domu: elektrické podlahové vytápění v přízemním patře, radiátory v obytném podkroví. Vodu ohřívá elektrický bojler. Náklady na bydlení činí v měsíčních zálohách: 5 000,- Kč/elektřina, 600,- Kč/voda.

Parkování: ve vlastní garáži a před domem.

Výhody nemovitosti:

  • Zcela zrekonstruovaný dům
  • Dispozice 3 + kk
  • Garáž
  • Parkovací místa před domem
  • Dvorek se soukromým posezením
  • Sklep
  • Rychlá dostupnost do velkých měst v okolí
  • Skvělé spojení autobusy
  • Vlaková zastávka

Rozměry:

Obývací pokoj s kuchyní = 30 m2, ložnice = 13 m2, koupelna = 7 m2, zádveří = 6 m2, obytné podkroví = 56 m2

Užitná plocha:

obytná plocha domu 115 m2, garáž 14 m2, dvorek 58 m2

 

#dumnaprodej #prodejdomu #rekonstrukce #garaz #priroda #parkovani #zahrada #prodejrd #novebydleni #rodina #ceska #brno #bzenec  #realitnimakler #sonahusakova #brno

Dokumenty k nemovitosti: Rodinný dům v Bzenci, po kompletní rekonstrukci

Lokace nemovitosti: Rodinný dům v Bzenci, po kompletní rekonstrukci

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková