Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Rodinný dům/chalupa u Oslavan
Poptávka

PRODÁNO

Cenově dostupný dům pro vlastní bydlení nebo k využití jako víkendová chata. V nádherné přírodě u řeky Jihlavy, s výbornou dostupností do Oslavan, Ivančic či Dukovan.

Dům
Typ
2
Patro
3+kk
Dispozice
88
m2
1 390 000 Kč
+ provize

Nabízíme k prodeji zachovalý dům v obci Biskoupky s dostupností 40 min od Brna.
Jedná se o původní vesnický domek s přístavbou ve fázi hrubé stavby, je tedy potřebné její dokončení a případná rekonstrukce domu.

Projekt počítal s dispozicí 3+KK s terasou (16 m2), půdním skladovacím prostorem, koupelnou a odděleným WC. Aktuálně je dům připojený na elektřinu, voda a kanalizace je přivedená na pozemek, ale není připojená do interiéru. Původní část domu je ze smíšeného zdiva a přístavba je cihlová.

Celková rozloha pozemku je 468 m2, zahrada je stupňovitě členěná do kaskád podepřených kamennými zdmi s kamennými schody. Na dvoře naproti vchodu do domu se nachází ve svahu zpevněný sklípek, který se nabízí ke skladování vína a potravin.
V zahradě jsou zasazeny nové hrušně a na pozemku je navíc vlastní studna.

Krásná malá vesnička Biskoupky, která je rodištěm Vítězslava Nezvala se nachází jen 9 km od Ivančic u Brna a jen 30 km do samotného Brna. Jedná se o velmi žádanou rekreační lokalitu v blízkosti zříceniny Templštejn. Nemovitost se nachází v nádherné přírodě parku Pojihlaví, v blízkosti je známá přírodní rezervace Biskoupský kopec, přírodní památka Biskoupská hadcová step a přírodní památka Pustý mlýn. Přímo za vesnicí teče řeka Jihlava, podél které vedou cyklostezky a je zde možnost příjemného letního koupání.
Přímo v obci Biskoupky se také nachází zoopark Čarodějnický dvůr a okolní ulice zkrášlují rozmanité dřevěné sochy. Dětem se navíc určitě bude líbit zábava v areálu Permonium v nedalekých Oslavanech.

Nemovitost je vhodná jak pro vlastní bydlení, a to díky výborné dostupnosti do okolních Ivančic, Dukovan, Moravského Krumlova a Oslavan, tak jako chalupa nedaleko od Brna

Lokace nemovitosti: Rodinný dům/chalupa u Oslavan

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková