Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Rodinný dům Brno, Černá Pole
Poptávka

PRODÁNO - prodej tohoto rodinného domu už proběhl. Pokud hledáte další rodinné domy v Brně na prodej, pak navštivte nabídku aktuálních nemovitostí k prodeji zde.

Dům na prodej Brno - Nabízíme vám ve výhradním zastoupení majitele dům ve výjimečné čtvrti Černá Pole v Brně.
Řadový cihlový dům byl vystavěn v roce 1930. Nachází se v klidné ulici Fügnerova. Dům má 3 obytná patra a 1 podzemní podlaží. Nyní je v dispozici 5+1. Za domem je vydlážděná terasa a rovinatá zahrada směřující do vnitrobloku o celkové ploše 80 m2.

Dům
Typ
4
Patro
165
m2
8 350 000 Kč
+ provize

Nabízíme vám ve výhradním zastoupení majitele dům ve výjimečné čtvrti Černá Pole v Brně. Dům je určen k okamžitému prodeji a je možno ho i kokamžitě užívat.

Prodávaný řadový cihlový dům byl vystavěn v roce 1930. Dům se nachází v klidné ulici Fügnerova. Na dosah je veškerá občanská vybavenost, spojení MHD, vlaková zastávka a napojení na městský okruh. Parkování je možné ve vlastní garáži nebo je vždy dostupné na ulici před domem.
Rodinný dům na prodej má 3 obytná patra a 1 podzemní podlaží. Nyní je v dispozici 5+1. Zastavěná plocha je 55,25 m2, celková užitná plocha domu je 165,75 m2. Dům má oplocenou předzahrádku s květinovými záhony a vjezdem do garáže. Za domem je vydlážděná terasa a rovinatá zahrada směřující do vnitrobloku o celkové ploše 80 m2.

Dispozice domu Černá Pole v Brně:

  • PP: garáž 14,25 m2, dílna 9,6 m2, prádelna 9,14 m2, komora, vstup na terasu a do zahrady
  • 1. NP: obývací pokoj 20,5 m2, ložnice 15,4 m2, wc 1 m2
  • 2. NP: obývací pokoj 15,4 m2, ložnice 7,8 m2, kuchyně 8,28 m2, koupelna 3,8 m2, wc 1 m2
  • 3. NP: obytné podkroví 41,3 m2, dvě komory.


Tento rodinný dům určený k prodeji je velmi dobře udržovan. Vlastnictví domu přechází od roku 1930 jen v rámci rodiny. Prodávaný RD je aktuálně obývaný. Lze se nastěhovat ihned pro převodu vlastnického práva, tedy po uskutečnění prodeje domu. 

Videoprohlídku rodinného domu (Černá Pole - Brno) můžete vidět v odkazu níže:

Prodej tohoto domu v Brně (Černá Pole) již skončil. Nemovitost byla ve velmi dobrém stavu a nabídka byla natolik lákavá, že velmi brzy našla svého zájemce. Nemusíte však věšet hlavu, pokud hledáte podobné domy na prodej v Brně, pak navštivte nabídku aktuálně volných domů k prodeji v Brně. > NAJDETE JE ZDE.

 

------------

Zájemci dohledají tuto nemovitost přes vyhledávací dotazy: rodinný dům na prodej Brno, dům na prodej Brno Černá Pole, nemovitost Černá Pole, prodej RD Brno.

 

OK POINT Brno: váš specialista na prodej nemovitostí v Brně a okolí.

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková