Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Rodinný dům 3+kk + stavební pozemek, Zbýšov u Brna, Brno-venkov
Poptávka

Rodinný dům 3+kk + stavební pozemek, Zbýšov u Brna, Brno-venkov

PRODÁNO - ostatní aktuálně volné domy a stavební pozemky v lokalitě Brno-venkov > NAJDETE JE ZDE.

Nabízíme vám ve výhradním zastoupení majitele dům ve Zbýšově u Brna. Jedná se o výjimečnou příležitost pro vlastní bydlení i investiční záměry. Dům je po celkové rekonstrukci z roku 2002 a je v perfektním stavu. Dispozice 3+kk umožní pohodlné bydlení i pro rodinu. K přízemnímu domu s terasou patří velká, mírně svažitá zahrada v rozměru cca 110 x 30 metrů.

Dům
Typ
1
Patro
3+kk
Dispozice
82
m2
5 990 000 Kč
+ provize

Výjimečná příležitost pro vlastní bydlení i investiční záměry. Nabízíme prodej rodinného domu a stavebního pozemku v obci Zbýšov u Brna. 


Dům je po celkové rekonstrukci z roku 2002 a je v perfektním stavu. Dispozice 3+kk umožní pohodlné bydlení i pro rodinu. Jedná se o přízemní dům, okna dvou ložnic směřují do ulice, obývací pokoj s kuchyní směřují do zahrady. Z obývacího pokoje se vstupuje francouzskými dveřmi na prostornou terasu. Na terase je příjemné sezení pod pergolou a ve stínu velkého třešňového stromu.

Dům je prostorný, čistý a výborně udržovaný. Z chodby se schází do velké sklepa, který umožňuje různé uskladnění. Půda je pochozí a dostatečně velká pro přístavbu dalších obytných místností.
Parkování i několika aut je možné přímo na vlastním pozemku za vraty nebo na velkém parkovišti před domem.

Stavební pozemek v lokalitě Brno-venkov

K domu patří velká, mírně svažitá zahrada v rozměru cca 110 x 30 metrů. Zahrada je v územním plánu obce vyčleněna jako stavební parcela. Možnost stavby domu je na stavebním úřadě potvrzena. Velikost stavebního pozemku umožňuje stavbu 2 rodinných domů s přístupem po oddělené přístupové cestě z veřejné komunikace.
Zahrada vedle budoucí výstavby nabízí také možnost založení velkého sadu. Koupě tohoto stavebního pozemku v lokalitě Brno-venkov je skvělou investiční příležitostí.

Těšíme se na vás prohlídce, kdy rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy.
Ke koupi nemovitosti zajistíme nejlepší aktuální hypoteční úvěr na trhu (součástí je hypoteční poradenství), včetně případů budoucí výstavby domů.

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková