Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Pronájem bytu 3+kk, Zderadova, Brno-Trnitá
Poptávka

Hledáte prostorný byt v Brně na pronájem přímo v centru města? Nabízíme velký zrekonstruovaný byt na ulici Zderadova v mětské části Brno-Trnitá. Rezervujte si prohlídku za účelem pronájmu bytu 3+kk Brno-Trnitá.

Byt
Typ
5
Patro
3+kk
Dispozice
94
m2
18 000 Kč
+ provize

Nabízíme k pronájmu prostorný zrekonstruovaný byt v bytovém domě v Brně na ulici Zderadova. Jedná se o moderně vybavený byt, připravený ihned k pronájmu.

Byt má dispozici 3+kk a nachází se na 5. podlaží z celkových šesti pater.
Pronajímaný byt 3+kk (Brno-Trnitá) je dispozičně velmi dobře řešený, takže jeho nájemcům nabízí dokonalé pohodlí a klid.

V obývacím pokoji pronajímaného bytu se nachází připravené místo pro TV, a zároveň netradiční vysunovací plátno a možnost připojení dataprojektoru. Z tohoto pokoje je též vstup na balkón. Prostorná kuchyň, nacházející se v obývacím pokoji včetně všech důležitých spotřebičů (lednice a mrazák Leither, indukční deska Brandt, myčka Bosh, vestavěná trouba Bosh a mikrovlnná trouba Bosh), se pyšní velikým úložným prostorem a novodobými vychytávkami.

V tomto bytu určeném k pronájmu najdete také dostatečný úložný prostor v komoře, kde je též místo pro pračku a sušičku. Velká koupelna prošla také rekonstrukcí: najdeme tu velkou vanu, sprchový kout, dvouumyvadlo a toaletu. V bytě se nachází odděleně i druhá toaleta s vlastním umyvadlem, a to hned naproti koupelně. Dva prostorné pokoje stejných rozměrů pak mohou sloužit jako ložnice a dětský pokoj. Pronajímaný byt 3+kk (Brno-Trnitá) je ve velmi dobrém stavu díky rekonstrukci, která proběhla v roce 2018, podlahy jsou vinylové (1. pokoj), plovoucí (2. pokoj), pak dlažba (chodba, kuchyně), na všech oknech jsou vnitřní žaluzie a přímo na sklech jsou nalepeny termoregulační fólie proti horku, a v koupelně je vybudované podlahové topení. Pronajímaný byt 3+kk (Brno-Trnitá) nevyžaduje další investice do rekonstrukce.

Konkrétní rozlohy pokojů bytu k pronájmu - (3+kk, Brno-Trnitá)

Byt se skládá tedy z obývacího pokoje s kuchyní (34 m2), prvního pokoje (18,70 m2), druhého pokoje (18,70 m2), chodby (8,10 m2), koupelny, ve které je vana, sprchový kout, dvouumyvadlo a toaleta (6,80 m2), oddělené druhé toalety (1,60 m2) a komory (1,90 m2).
Celková výměra bytu je 93,90 m2, a to včetně balkonu (4,10 m2).
Možnost pronájmu garáže, která je v podzemním podlaží domu, 3 000,- Kč měsíčně.

Bytový dům se nachází ve velmi žádané lokalitě v centru města Brna. V okolí bytu se vyskytuje veškerá občanská vybavenost: obchody, zastávky MHD (zastávka Masná 3 minuty od bytu, jezdí tudy tramvajové linky 8,9,10, trolejbusy 33, 31, autobusy 47, 64, 67, 84), restaurace, kavárny a další. Velkou výhodou je mateřská škola, která se nachází hned naproti bytového domu, takže díky tomu je pronájem bytu vhodný hlavně pro rodiny s menšími dětmi.

Celkové měsíční náklady na pronájem bytu 3+kk Brno-Trnitá je 25 800 Kč (nájem včetně měsíčních záloh).
Měsíční zálohy jsou 5 900,- Kč + elektřina 1 900,- Kč (aktuální cena po zdražení).
Internet a TV nejsou zahrnuty v měsíčních zálohách, tyto služby si musí zajistit nájemce (majitelé platili 450 Kč/měsíc).
Provize je ve výši jednoho nájmu + DPH. Vratná kauce činí 18 000 Kč (tedy ve výši jednoho nájmu).


Rádi vám poskytneme detailní informace ohledně pronájmu bytu 3+kk (Brno-Trnitá), a to osobně na prohlídce, neváhejte nám zavolat a nenechte si ujít tuhle mimořádnou příležitost. Těšíme se na vás.

Telefon pro sjednání schůzky za účelem prohlídky bytu a prodiskutování podmínek pronájmu bytu 3+kk Brno-Trnitá : 605 257 346.

Dokumenty k nemovitosti: Pronájem bytu 3+kk, Zderadova, Brno-Trnitá

Lokace nemovitosti: Pronájem bytu 3+kk, Zderadova, Brno-Trnitá

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková