Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Prodej bytu 3+1, v krásné lokalitě Starý Lískovec
Poptávka

Prodej bytu 3+1, v krásné lokalitě Starý Lískovec

Prodej bytu Starý Lískovec >PRODÁNO > pokud máte zájem o další byty v lokalitě Starý Lískovec, navštivte aktuální nabídku nemovitostí zde.

Starý Lískovec je jednou z nejvíce vyhledávaných částí Brna pro bydlení. Zájemce na této lokalitě láká dostatek zeleně, dětská hřiště, školy a školky, veškeré zázemí, snadná dostupnost do OC Campus, bohunické nemocnice nebo spojení rychlými spoji s centrem Brna.

Jestli i Vám Starý Lískovec učaroval, máme tady něco právě pro Vás.

Byt
Typ
3
Patro
3+1
Dispozice
5 690 000,- Kč
+ provize

Detailní informace k prodeji bytu 3+1 - Brno Starý Lískovec

Na ulici Vltavská nově nabízíme ke koupi původní, nezrekonstruovaný byt 3+1. Tenhle byt se nachází ve 4. NP panelového domu s výtahem v klidné ulici s dostatkem parkovacích míst. Nedaleko nalezneme také volnočasové hřiště Sluníčka, školy, obchody a mnoho dalšího.

Nabízený bt ve Starém Lískovici má dispozici 3+1, celková plocha bytu je 73,52 m2, přičemž obytná plocha bytu bez lodžie a sklepa je 66,81 m2.
Orientační velikosti všech prostor si můžete změřit v 3D prohlídce, kterou naleznete na stránce makléře. 

Dispoziční výhodou bytu 3+1 jsou nejen dvě komory přímo v chodbě, ale také prostranná lodžie. Jelikož byt zatím neprošel rekonstrukcí, má velký potenciál i k dispozici s místnostmi. Momentálně je možné v tomhle bytě najít průchozí obývací místnost, ze které se dá dostat nejen do ložnice, kuchyně a na chodbu, ale také z ní můžeme vyjít přímo na čerstvý vzduch a sluníčko v lodžii.

Tento obývací pokoj je aktuálně jediný průchozí pokoj v bytě. Vstupní chodba propojuje převážnou většinu bytu. Kromě již zmiňované kuchyně a obýváku se tudy můžeme dostat také do dětského pokoje (pracovny), koupelny i toalety.

Měsíční zálohy za energie a služby bytu 3+1 ve Starém Lískovci jsou 5 642,- Kč.

Rozepsáno:

  • zálohy za služby 4 642,- Kč
  • zálohy za elektřinu 800,- Kč
  • zálohy za plyn 200,- Kč.

Budeme se na váš těšit na prohlídce a jsme připraveni zajistit financování koupě za nejlepších dostupných podmínek na trhu.

Prodej bytu Starý Lískovec >PRODÁNO > pokud máte zájem o další byty v lokalitě Starý Lískovec, navštivte aktuální nabídku nemovitostí zde.  

Dokumenty k nemovitosti: Prodej bytu 3+1, v krásné lokalitě Starý Lískovec

Lokace nemovitosti: Prodej bytu 3+1, v krásné lokalitě Starý Lískovec

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková