Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Obchodní prostor, Rumiště, Brno
Poptávka

PRODÁNO

Nabídka obchodního prostoru s obrovským potenciálem. Jedná se o zcela nový nebytový prostor o rozloze 42 m2 na ulici Rumiště, která je spojovací ulicí mezi ul. Křenovou a areálem Vlněna. Již nyní se do budov nastěhovaly IT firmy a velké nadnárodní společnosti se stovkami zaměstnanců. Nachází se v bezprostřední blízkosti hlavního vlakového nádraží, obchodního centra Vaňkovka a obchodního domu Tesco. 

Komerční
Typ
1
Patro
42
m2
2 500 000 Kč
+ provize

Hledáte pro své podnikání nebytový prostor v centru Brna?

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi zcela nový nebytový prostor o rozloze 42 m2 na ulici Rumiště. Ulice Rumiště je spojovací ulicí mezi ul. Křenovou a areálem Vlněna. Nachází se v bezprostřední blízkosti hlavního vlakového nádraží, obchodního centra Vaňkovka a obchodního domu Tesco.

 

Celý nebytový prostor je designován v moderním betonovém stylu. Prostor dosud nikdo nevyužíval a je tudíž zcela nový, včetně elektroinstalace a vodoinstalace.

Světla byla připravena na instalaci světelných ramp. Výloha je dvousklo zasazené do hliníkových rámů. V celém prostoru se nachází velkoformátové dlaždice o rozměru 80 x 80 cm s podlahovým vytápěním.

 

Komerční prostor se skládá z:

A. místnost o velikosti cca 22,8 m2, do které se vstupuje z ulice a jejíž čelní stěnou je prosklená výloha,

B. místnost o velikosti cca 13,9 m2, do které se vstupuje z hlavní místnosti a z níž vedou vstupy do koupelny s wc a do skladu

C. koupelna s wc a sprchovým koutem o velikosti cca 3,2 m2

D. skladovací místnost o velikosti cca 2 m2.

 

Prostor je výhodně umístěný přímo u areálu Vlněna. Vlněna je zcela nový administrativní areál na místě bývalé brněnské textilní manufaktury. Komplex má po dokončení sestávat z devíti budov, kde najde pracovní uplatnění až deset tisíc lidí. Již nyní se do budov nastěhoval IT firmy a velké nadnárodní společnosti se stovkami zaměstnanců.

 

Velikost a umístění prostor nabízí perfektní využití třeba pro barber shop, kavárnu, bistro, wine & food market, architektonickou kancelář nebo salon.

 

Pokud hledáte ten správný prostor pro Vaše podnikání, neváhejte se nám ozvat.

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková