Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Nadstandardní byt 4+kk s garáží, Brno - Ivanovice
Poptávka

Nadstandardní byt 4+kk s garáží, Brno - Ivanovice

Luxusní byt 4+kk s garáží v Brně Ivanovicích - PRODÁNO > pokud máte zájem o byt v Brně, prohlédněte si aktuální nabídku bytů k prodeji.

Prodej nadstandardně zařízeného bytu v Brně – Ivanovicích. Luxusní byt se nachází v prvním patře moderní novostavby na pomezí Řečkovic a Ivanovic. Byt k bytu náleží velká garáž pro 2 osobní auta, balkon, lodžie, využívání společné zahrady s dětským hřištěm. Tato luxusní nemovitost je na prodej včetně veškerého interiérového nábytku a vybavení.

Byt
Typ
2
Patro
4+kk
Dispozice
123
m2
9 890 000 Kč
+ provize

Detailní informace k bytu 4+kk v Brně Ivanovicích

Hledáte komfortní bydlení ve vysokém standardu v Brně se zajištěným parkováním pro až 2 auta? Náročnému kupujícímu nabízíme velký a luxusní byt v Brně s dispozici 4+kk, umístěný v 1. patře novostavby, s výhledy do všech světových stran.

Tento luxusní byt je řešen architektonickým návrhem tak, že ve středu je umístěná prostorná koupelna a toaleta. Kolem tohoto středu se dá projít ve 360  ̊celým bytem. Interiér je vyhotovený na míru a navržený architektonickým studiem. Veškeré vestavěné skříně, police a skříňky jsou vyrobené na zakázku italskými dodavateli z dřeva se speciální vysokotlakou povrchovou úpravou, která zabraňuje poškrábání.

Unikátní vybavení bytu 4+kk v Brně Ivanovicích

Podlahy bytu 4+kk v Brně Ivanovicích jsou třívrstvé z dubového dřeva, zaručují dostatečnou trvanlivost i při povrchové údržbě. Všechna okna v bytě mají hliníkové rámy. Velmi pohodlným prvkem jsou rolovací sítě proti hmyzu. V oknech jsou interiérové žaluzie. Navíc v ložnici jsou na míru ušité zcela zatemňující závěsy. Ze stejného materiálu jsou ušité i povlaky polštářů a přehoz na posteli. V dětském pokoji jsou zatemňující rolety.

Exkluzivním prvkem bytu 4+kk v Brně Ivanovicích jsou podlahy a obklady stěn z pravého travertinu vytěženého v ČR. Travertin je ve dvou odstínech v předsíni, koupelně a toaletě. Komfort bytu zvyšuje klimatizace v obývacím pokoji. Z obývacího pokoje a ložnice se vstupuje na balkón směřující na jih. Z pracovny a dětského pokoje je možné vstoupit na lodžii směrem na sever.

Byt bude novému majiteli předán včetně nábytku – kuchyňské linky, jídelního stolu se židlemi, kožené sedačky Natuzzi nejvyšší řady, TV stěny s televizí Samsung a sound systémem Marantz, Roller-Benz konferenčního stolku, postele Vispring od Dreambeds by Vágner a další.

Parkování je zajištěno vlastní garáží v suterénu budovy. Garáž má velikost 25 m2 a je dostatečně velká pro 2 osobní vozy. 

Výjimečné faktory bytu 4+kk v Brně Ivanovicích

  • skvělá dispozice
  • prostor a denní světlo
  • luxusní travertinová podlaha a obklady stěn
  • dřevěný nábytek na míru italské výroby
  • hliníkové rámy oken
  • dřevěné třívrstvé dubové podlahy
  • postel typu springbox nejvyšší řady
  • vlastní garáž
  • využívání společné zahrady s dětským hřiště

Prohlédněte si tento byt do detailu v 3D virtuální prohlídce a na fotografiích. Rádi Vás zprostředkujeme i živé online představení bytu.

 

Byt 4+kk s garáží v Brně Ivanovicích - PRODÁNO > pokud máte zájem o byt v Brně, prohlédněte si aktuální nabídku bytů k prodeji. V nabídce najdete i jiné nemovitosti, tedy domy na prodej v Ivanovicích a okolí.

 

Dokumenty k nemovitosti: Nadstandardní byt 4+kk s garáží, Brno - Ivanovice

Lokace nemovitosti: Nadstandardní byt 4+kk s garáží, Brno - Ivanovice

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková