Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Mezonetový byt k pronájmu - Brno, Obřany, realitní kancelář Soňa Husáková
Poptávka

Mezonetový byt k pronájmu - Brno, Obřany, realitní kancelář Soňa Husáková

Aktuálně PRONAJATO - prohlédněte si jiný mezonetový byt k pronájmu v nabídce našeho webu.

Pronájem pohodlného a světlého mezonetového bytu v Obřanech. Byt s dispozicí 2+kk a velkou terasou má žádané zázemí - bezbariérový přístup k výtahu, sklep, balkon, terasu a vlastní garáž. Umístěný je v krásném prostředí u řeky Svitavy na klidném místě.

Pronájem
Typ
3
Patro
2+kk
Dispozice
75
m2
9900 Kč
+ provize

Nabídka pronájmu mezonetového bytu 2+kk s velkou terasou, garáží, balkonem a sklepem.
Mezonetový byt o celkové ploše 74,5 m2 je umístěn ve 3 až 4 podlaží bytového domu přímo u řeky Svitavy. Velká terasa bytu o velikosti 22 m2 nabízí krásný výhled do okolí a zároveň dostatečné soukromí pro relaxaci. Je částečně zastřešená a lze ji využívat i při nepříznivějším počasí.
V prvním patře mezonetového bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem (20 m2). Z pokoje se vchází na balkon (3 m2) směřující k řece. Ze vstupní předsíně (6,25 m2) je vstup také na wc.
V druhém patře bytu se nachází ložnice (11,86 m2) a koupelna s toaletou (4,8 m2). Z koupelny směřuje velké okno na terasu. K bytu patří sklepní kóje. Nájemné činí 9 900,- Kč + náklady na bydlení.
Lze pronajmout i samostatně přístupnou garáž umístěnou v přízemí bytového domu. Cena nájemného za garáž činí 1 000,- Kč. 

 

--------

Tematická specifikace inzerátu: byt k pronájmu Brno, mezonetový byt Brno, pronájem bytu Brno.

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková