Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Mezonetový byt 4+kk, Brno - Lužánky
Poptávka

Mezonetový byt 4+kk, Brno - Lužánky

Mezonetový byt 4+kk, Brno - Lužánky - PRODÁNO > jestliže máte zájem o byty na prodej v Brně, projděte si aktuální nabídku bytů k prodeji zde.

S radostí vám představujeme k prodeji krásný mezonetový byt 4+kk v centru Brna. Byt na ulici Drobného hned u parku Lužánky, který nabízí spousty volnočasových aktivit a prostoru v městské zeleni. 
Dispozičně je tento prodávaný byt řešený jako 4+kk, je zde množství otevřených a vzdušných prostorů.

Byt
Typ
6
Patro
4+kk
Dispozice
125
m2
8 990 000 Kč
+ provize

Detailní informace o prodeji bytu 4+kk, Brno - Lužánky

Mezonetový byt v dispozici 4+kk + terasa + balkón se nachází v 6. a 7. nadzemním podlaží historického domu na ulici Drobného přímo u  městského parku Lužánky v Brně. 

Prodávaný byt 4+kk má ve spodním patře obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, komoru, toaletu. Obývací pokoj má velká celoplošná okna směřující do vnitrobloku. Z kuchyně se vchází francouzskými dveřmi na balkón.

Po dvouramenném schodišti se vchází na galerii v horním patře mezonetu. Z galerie se vstupuje do prostorné ložnice s velkými okny a se vstupem na terasu. Okna i terasa směřují do vnitrobloku. Na patře je také další ložnice a koupelna. 

Prodávaný byt v Brně Lužánkách je moderně zařízený, prostorný a vzdušný. Galerie zajišťuje dostatek světla po celý den. Osobní prostor obyvatel je rozšířený o terasu a balkón, kde je možné komfortně relaxovat.

Mezonetový byt 4+kk, Brno - Lužánky - PRODÁNO > jestliže máte zájem o byty na prodej v Brně, projděte si aktuální nabídku bytů k prodeji zde.

Zajišťujemeš prodej bytů v Brně, kontaktujte nás, najdeme pro vás odpovídající nemovitost. Jsme připraveni se vašemu požadavku obratem věnovat. 

--------

Tematická specifikace inzerátu: byt s terasou Brno, byty na prodej Brno-město, mezonetový byt prodej Brno, mezonetový byt prodej, byt k pronájmu Brno, mezonetový byt Brno, pronájem bytu Brno, Brno byty prodej, Brno byty prodej.

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková