Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Dva byty v jednom - ulice Vídeňská, Brno, 3+kk a 1+1
Poptávka

Dva byty v jednom - ulice Vídeňská, Brno, 3+kk a 1+1

Nabízíme zájemcům prostorný byt v samostatném menším třípatrovém bytovém domě v Brně na ulici Vídeňská.  Na prodej jsou dvě bytové jednotky, které jsou v katastru zapsány jako jedna bytová jednotka umístěná ve dvou patrech. Byty mají dispozici 3 + kk + sklep, který se nachází v přízemí domu, a byt 1+1, který je v suterénu domu na úrovni zahrady ze směru vnitrobloku. Byty jsou fakticky zcela oddělené a samostatné byty, s vlastními vstupy z hlavní chodby.

Byt
Typ
1
Patro
atypický
Dispozice
142
m2
8 990 000 Kč
+ provize

Byt 3+1:

Byt je prosvětlený, dobře dispozičně řešení a majitelům nabízí klid a soukromí. Byt má 2 ložnice, okna z ložnic směřují do klidného vnitrobloku a zahrad směrem na východ. Z předsíně se vstupuje do velké kuchyně s jídelnou a velkými okny. Koupelna má vanu a prostor na pračku i sušičku. Toaleta je samostatná. Přímo z bytu se sestupuje do sklepa. Orientační rozměry bytu: pokoj 18,1 m2, pokoj 14,5 m2, kuchyně 18,2 m2, předsíň 7,3 m2, koupelna 4,5 m2, toaleta 1,2 m2, sklep 18 m2. Celková výměra podlahové plochy bytu včetně sklepa je 112 m2.

Byt 1+1:

Byt o celkové ploše 30 m2 se nachází v suterénu domu, ovšem na úrovni terénu ze strany ze zahrady. Obě okna směřují do zahrady. Rozměry bytu: pokoj 14,4 m2, kuchyně 7,6 m2, předsíň s chodbou 5,2 m2, koupelna s toaletou 1,3 m2, komora 1,5 m2.

Obytný dům se nachází v lokalitě hodné pro bydlení – nachází se v blízkosti středu Brna. Od komunikace Vídeňská je dům odcloněn protihlukovou bariérou a je svou polohou vhodný k rezidenčnímu bydlení. Směrem do zahrady je zcela klidová zóna.

 

Byt je vhodný pro vlastní bydlení i jako investiční záměr. Aktuálně je byt 3+1 pronajatý na dobu určitou, byt 1+1 je volný.

 

Výhody nemovitosti:

  • Dva byty za jednu cenu
  • Dispozice 3 + kk a 1+1
  • Klidná slepá ulice
  • Sklep
  • Rychlá dostupnost do centra Brna
  • Zastávka MHD v dosahu
  • Rychlé spojení na D1
  • Veškeré služby v dosahu minut (OC Futurum atd.)

Dokumenty k nemovitosti: Dva byty v jednom - ulice Vídeňská, Brno, 3+kk a 1+1

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková