Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Byt Brno, Zvěřinova, realitní kancelář Soňa Husáková
Poptávka

Byt Brno, Zvěřinova, realitní kancelář Soňa Husáková

PRODÁNO

Hledáte nový byt v centru Brna s bezproblémovým parkováním? Nabízíme Vám nově zrekonstruovaný byt 2+kk na ul. Zvěřinova. Byt je po kompletní rekonstrukci navržené architektem. Rekonstrukce proběhla v roce 2015. Byt je materiálově i barevně sladěný a působí velice moderně, vkusně a příjemně.

Byt
Typ
2+kk
Dispozice
50,8
m2
3 150 000 Kč
+ provize

Byt má na míru zhotovenou kuchyňskou linku ve vysoké kvalitě s kaleným sklem místo obkladů, a kvalitní spotřebiče. Na ložnici navazuje samostatná šatna, ve které je na míru vyhotovený šatník, včetně výsuvného systému šatní tyče. Koupelna i samostatné WC jsou dostatečně prostorné a vybaveny kvalitními materiály. Plovoucí podlaha je v celém bytě stejná a jednolitá. Bezpečnostní vstupní dveře.

Celková plocha je 50,8 m2, obývací pokoj včetně kuchyně má 26,31 m2, ložnice včetně šatny 16,67 m2, předsíň 3,1 m2, koupelna 3,5 m2 a WC má 1,22 m2.

Byt se nachází v cihlovém domě přímo u řeky Svitavy na pomezí čtvrti Trnitá a Černovice. Parkování je možné přímo před domem. Ve vnitrobloku je společná zahrada. Centrum města je vzdáleno pouhé dvě zastávky tramvají či autobusem a trolejbusem.

Z bytu je jedinečný a ničím nerušený výhled přes střechy domů přímo na hrad Špilberk.

Přímo před domem se lze u řeky Svitavy napojit na cyklotrasu „Svitavská“, která prochází průmyslovou oblastí města a na severu navazuje na oblast Moravského krasu, na jihu na vybudovanou trasu Brno-Vídeň. Tento úsek je zároveň součástí mezinárodní cyklotrasy „Jantarová“ z Vídně do Krakowa.

Blízko je také galerie Fait Gallery s expozicemi českého moderního umění a výtvarnými programy pro dospělé i děti. Krátkou procházkou se dostanete k areálu INDUSTRA, kde se uskutečňují kulturní projekty jako divadlo, výstavy, přednášky, a kde je Industra Coffee – jedna z nejlepších kaváren v Brně.

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková