Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Byt 3+kk s vlastním parkováním, Brno - Cihlářská
Poptávka

Byt 3+kk s vlastním parkováním, Brno - Cihlářská

PRODÁNO

Chcete bydlet v centru Brna? Moderně, ale ve staré zástavbě, kde máte vše po ruce a jste v centru dění? Kde pěšky dojdete do centra, parku Lužánky, do divadla, restaurací, obchodů a všech bister v okolí?

Máme pro vás výjimečnou nabídku velkého moderního bytu. A navíc pohodlně zaparkujete na vlastním parkovacím místě přímo v domě!

Byt
Typ
5
Patro
3+kk
Dispozice
103
m2
11 800 000 Kč
+ provize

Dům ve velmi oblíbené lokalitě ulice Cihlářské byl postaven nově v roce 2012 a je vsazen do stávající původní zástavby. Byt má dispozici 3+kk a nachází se v 5. patře osmipatrové budovy. Byt má velký a světlý obývací pokoj spojený s moderní kuchyní, 2 ložnice, prostornou vstupní halu, velkou koupelnu a samostatnou šatnu. Výhodou bytu jsou dva balkony. Větší balkon směrem do klidného vnitrobloku má 7 m2, lodžie směrem do ulice má 2,8 m2. K bytu náleží sklepní kóje o nadstandartní velikosti 4,8 m2.

Velikost bytu orientační: obývací pokoj s kuchyní 40,5 m2, ložnice 13,4 m2, ložnice 11 m2, vstupní hala 10,5 m2, šatna 4m2, koupelna 5,5 m2, toaleta 2 m2.

Bezkonkurenční výhodou tohoto bydlení je vlastní parkovací místo přímo v domě. Garáž je přístupná elektricky ovládanými vraty a výtahem přímo od bytu. Další bydlení je možné na ulici před domem v rámci vymezené modré parkovací zóny na rezidentské parkovací oprávnění.

Nový majitel může volně využívat také zrenovovanou zahradu ve vnitrobloku.

Celková plocha bytu je 101,5 m2 včetně balkonu, lodžie a sklepa. Podlahová plocha bytu je 86,9 m2. Byt je ve skvělém technickém stavu a nevyžaduje další investice do rekonstrukce. V bytě je podlahové topení.

Nemovitost může být uvolněna nejdříve koncem roku 2022.

Výhody nemovitosti:

 • Bydlení v centru města
 • Nový byt bez nutnosti renovace
 • Dispozice 3 + kk + šatna
 • Vlastní garážové stání přímo v domě
 • Další parkovací místa před domem v rámci zóny
 • Šatna
 • Velká koupelna s dvouumyvadlem
 • Volné užívání společné zahrady ve vnitrobloku
 • Rychlá dostupnost do centra Brna
 • Skvělé spojení MHD
 • Veškeré služby v těsném dosahu
 • Parky, bistra, restaurace

Čtvrť Veveří je velmi populární brněnská lokalita, zejména pro svou blízkost do centra Brna a zároveň do několika parků v okolí. Nejpopulárnější je městský park Lužánky, největší park v Brně, kde lze aktivně trávit volný čas sportem, nebo relaxovat v přírodě. V okolí ulice Cihlářské je nespočet populárních podniků, ať již kino Art, Městské divadlo, restaurace, bistra, obchody a kavárny. Veškeré zázemí pro komfortní bydlení celé rodiny, včetně školek, škol a sportovišť je v bezprostředním dosahu.

Rádi Vám poskytneme detailní informace na prohlídce, neváhejte nám zavolat a nenechte si ujít tuhle mimořádnou příležitost. Těšíme se na Vás.

Dokumenty k nemovitosti: Byt 3+kk s vlastním parkováním, Brno - Cihlářská

Lokace nemovitosti: Byt 3+kk s vlastním parkováním, Brno - Cihlářská

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková