Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Byt 2+kk, ulice Antonínská, Brno
Poptávka

PRODÁNO

Byt na prodej v osobním vlastnictví s dispozicí 2+kk a celkové ploše 60,5 m2 se nachází v historickém domě postaveném začátkem 20. století. Byt je v posledním pátém patře rohového domu na ulici Antonínská a Mášova. 
Nemovitost je po kompletní rekonstrukcí z roku 2008. Podlahy jsou z bukového dřeva, nové jsou veškeré rozvody, elektřina, okna jsou dřevěná. Při rekonstrukci bylo myšleno na veškeré detaily, které přinášejí obyvatelům maximální komfort. K bytu náleží také prostorný sklep.

Byt
Typ
5
Patro
2+kk
Dispozice
61
m2
4 290 000 Kč
+ provize

PRODÁNO

Byt v osobním vlastnictví s dispozicí 2+kk a celkové ploše 60,5 m2 se nachází v historickém domě postaveném začátkem 20. století. Byt je v posledním pátém patře rohového domu na ulici Antonínská a Mášova. Okna bytu směřují do tichého vnitrobloku a do klidné ulice Mášova.
Byt tvoří velký pokoj s kuchyňským koutem a samostatnou koupelnou a druhý prostorný pokoj.
Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2008. Podlahy jsou z bukového dřeva, nové jsou veškeré rozvody, elektřina, okna jsou dřevěná. Při rekonstrukci bylo myšleno na veškeré detaily, které přinášejí obyvatelům maximální komfort. K bytu náleží také prostorný sklep.

Byt se nachází v žádané lokalitě blízko samotného srdce Brna. Pěšky se během pár minut dostaneme do centra, tramvají i trolejbusem jedna zastávka. Přestože se rušná Lidická ulice nachází z druhé strany bloku domů, je toto místo velmi klidné a tiché. Těsná blízkost parku Lužánky a Tyršova sadu, Městského divadla, restaurací a obchodů zajišťují zázemí pro pohodový městský život.

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková