Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Byt 2+1, Brno-Lesná
Poptávka

PRODÁNO

Hledáte cenově dostupné bydlení v širším centru Brna? Nabízíme Vám byt 2+1 v městské čtvrti Lesná. Tento byt je perfektní pro ty, kteří si chtějí své bydlení zařídit podle vlastních představ v klidné, ale zároveň dostupné lokalitě.

Byt
Typ
1
Patro
2+1
Dispozice
58
m2
4 250 000 Kč
cena včetně provize

Hledáte cenově dostupné bydlení v širším centru Brna? Nabízíme Vám byt 2+1 v městské čtvrti Lesná. Tento byt je perfektní pro ty, kteří si chtějí své bydlení zařídit podle vlastních představ v klidné, ale zároveň dostupné lokalitě.

Byt má dispozici 2+1 a nachází se v 1. patře panelového domu na ulici Třískalova. Ložnice a obývací pokoj jsou prostorné místnosti s velkými okny. Kuchyně se standardní kuchyňskou linkou má plynový sporák a je dostatečně velká na umístění jídelního stolu, lednice i úložných skříněk. Velkou výhodou je samostatná prostorná komora s vestavěnými skříněmi. Z kuchyně a obývacího pokoje se vstupuje na velký balkón, ze kterého je krásný výhled do zeleně, která je charakteristická pro tuto část města.

Byt se skládá z obývacího pokoje (16,10 m2), kuchyně (10,35 m2), ložnice (10,50 m2), chodby (5,89 m2), komory (3,42 m2), koupelny (2,46 m2) a toalety (0,87 m2). Balkón má 7 m2 a sklepní kóje je velká 1,7 m2. Rozměry jsou pouze orientační.

Výhody nemovitosti:

  • Bydlení v klidné ulici
  • Dispozice 2 + 1 + komora + balkón
  • Rychlá dostupnost do centra Brna
  • Skvělé spojení MHD a vlaků
  • Veškeré služby a obchody v dosahu
  • Parkování na ulici před domem, nebo na nedalekém parkovišti.

Čtvrť Lesná je obytná oblast nacházející nad Královým Polem. V ulici Třískalova se nachází bytové nízko patrové domy, mezi kterými je díky zeleni odstup, takže se tu bydlí s pocitem soukromí. Parkování je k dispozici na ulici, nebo na blízkém větším parkovišti (bez parkovacích modrých zón). Velkou výhodou je rychlé spojení MHD do centra města a zároveň blízké napojení na Velký městský okruh, díky kterému se rychle dostanete do všech ostatních míst v Brně. Velmi blízko je zastávka MHD Slavíčkova, která je vzdálena 90 m od bytu (2 minuty pěšky) a zastávka vlaku Brno-Lesná je 17 minut pěšky. Nákupy je možné řešit v nejbližším okolí, kde se nachází např. Albert či Lidl. U toho se mimo jiné nachází Sportovní hala Tesla s plaveckým bazénem a poliklinika. Bydlení v této lokalitě nabízí klid, přírodu na dosah ruky a zároveň velmi dostupné veškeré služby a centrum města.

Rozměry bytu (pouze orientační):                           Celkové plochy:

obývací pokoj 16,10 m2   byt 49,6 m2
kuchyně 10,35 m2   balkón 7 m2
ložnice 10,50 m2   sklepní kóje 1,7 m2
chodba 5,89 m2   podlahová plocha  58,3 m2
komora 3,42 m2      
koupelna 2,46 m2      
toaleta 0,87 m2      

Náklady na bydlení (měsíčně):

  • Měsíční předpis záloh celkem: 6 073,- Kč
  • (již obsahuje fond oprav 928,- Kč a úvěr 1 090,- Kč, splatný do 1.4.2025)
  • Aktuální záloha na plyn: 290,- Kč

 

Veškeré informace včetně půdorysu, velkého počtu fotografií a technického popisu bytu jsou k dispozici na webu makléře sonahusakova.cz.

Rádi Vám poskytneme detailní informace na prohlídce, neváhejte nám zavolat a nenechte si ujít tuhle mimořádnou příležitost. Těšíme se na Vás.

Lokace nemovitosti: Byt 2+1, Brno-Lesná

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková