Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Brno, Čápkova, realitní kancelář Soňa Husáková
Poptávka

Brno, Čápkova, realitní kancelář Soňa Husáková

PRODÁNO

Prostorný původní byt v historickém domě v klidné jednosměrné ulici v širším centru Brna. Dům se nachází ve čtvrti Veveří, která je velmi oblíbená a nabízí skvělé zázemí. Je zde několik fakult Masarykovy univerzity, nespočet lokálních obchodů, trendových bister a kvalitních kaváren. Sportovní zázemí poskytuje hokejová hala na ulici Úvoz a komplexní nabídka sportovní areálu Kraví hora. Státní lékařské služby poskytuje Fakultní nemocnice na Obilním trhu a poliklinika Zahradníkova ve vzdálenosti několikaminutové chůze.

Byt
Typ
4+1
Dispozice
135
m2
6 050 000 Kč
+ provize
Prostorný byt se nachází ve 2. nadzemním patře prvorepublikového domu se zachovalými původními prvky. Byt 4+1 je dispozičně velmi dobře řešený. Každá jednotlivá místnost, včetně haly a chodby má vlastní velké okno, což zajišťuje dostatek denního světla. Byt má dva balkony, jeden směřuje do ulice, druhý do vnitrobloku a zajišťuje dostatek soukromí pro relaxaci. Veškeré vnitřní dveře a špaletová okna jsou v původním stavu, včetně dřevěných zárubní, mosazných klik a kliček. Na podlahách v hale, chodbě a pokojích jsou dřevěné parkety.
Tři velké pokoje jsou průchozí dvoukřídlými původními dveřmi. Na chodbě je zabudovaná originální vestavěná skříň. V kuchyni je samostatná komora. V domě je výtah, k bytu náleží sklepní kóje o velikosti 6 m2. Vytápění a ohřev vody je zajištěn vlastní plynovou přípojkou.

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková