Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Brno - Bohunice, ulice Souhrady, realitní kancelář Soňa Husáková
Poptávka

Brno - Bohunice, ulice Souhrady, realitní kancelář Soňa Husáková

PRODÁNO

Výjimečná nabídka bytu 3+kk v osobním vlastnictví po celkové rekonstrukci. Byt se nachází v domě mezi původní zástavbou rodinných domů. V bytě použity materiály nejvyšší kvality a nábytek je vyhotoven na míru.

Celková plocha bytu je 77,3 m2 včetně balkonu a sklepa. 

Byt
Typ
5
Patro
3+kk
Dispozice
77,3
m2
4 390 000 Kč
+ provize

Výjimečná nabídka bytu 3+kk v osobním vlastnictví po celkové rekonstrukci s velmi zajímavou změnou dispozice. Tím vznikl velký obytný prostor spojený s kuchyňským koutem (35,5 m2). V kuchyni je zcela nová kuchyňská linka ve vysokém lesku se špičkovými spotřebiči značky Bosch. V obývacím pokoji je na míru vytvořený pracovní kout s elektrickou a internetovou přípojkou. V podhledech je zabudováno LED osvětlení s několika odstíny, které lze měnit dálkovým ovladačem. Z obývacího pokoje je vstupuje na balkon (4,7 m2). V rozměrné koupelně (6 m2) je vana i sprchovací kout. V nice je na míru vestavěná skříň a prostor na pračku. Denní světlo do koupelny přivádí částečné prosklení skrze moderní luxfery. Ve vstupní hale, koupelně a samostatném WC (1,4 m2), je položena moderní velkoformátová dlažba. Dostatečný úložný prostor nabízí velká vestavěná skříň podél celé jedné stěny obývacího pokoje. Do dvou samostatných pokojů (každý 12 m2) se vstupuje z obývacího prostoru.

Celková plocha bytu je 77,3 m2 včetně balkonu a sklepa. Nachází v 5. podlaží osmi patrového panelového domu na ulici Souhrady. Jedná se o koncovou řadu panelových domů umístěnou do původní zástavby rodinných domů. Z oken bytu je ničím nerušený výhled na okolí. Přímo u domu je nové dětské lanové hřiště, hokejové hřiště, rozsáhlá travnatá plocha či skatepark.
Parkování je možné přímo u domu. Případně je možné zajistit si místo v parkovacím domě vzdáleném 190 m od domu. Veškerá občanská vybavenost a MHD je k dispozici v nejbližším okolí.

 

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková