Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Brno-Bystrc, Vondrákova, realitní kancelář Soňa Husáková
Poptávka

Brno-Bystrc, Vondrákova, realitní kancelář Soňa Husáková

PRODÁNO

Byt se nachází v klidné a tiché ulici Vondrákova v městské části Brno – Bystrc. Ulice je plná zeleně. Byt má výbornou dispozici 2 pokojů a velké samostatné šatny. Třípatrový panelový dům je po revitalizaci a má nová velká okna. Bezproblémové parkování přímo u domu.

 

Byt
Typ
2
Patro
2+1
Dispozice
58,56
m2
3 150 000 Kč
+ provize

Popis bytu

Nabízíme byt v osobním vlastnictví v klidné lokalitě v brněnské městské části Bystrc. Nemovitost je ve velmi dobrém technickém stavu. Okna jsou nová plastová, podlahy plovoucí. Na toaletě a v koupelně jsou nepoškozené obklady a dlažba. Byt je částečně zařízení, veškeré vybavení je možné v bytě ponechat.

Podlahová plocha bytu je 58,56 m2, včetně zděné sklepní kóje s kovovými dveřmi o rozměru 2,23 m2. Navíc má byt balkón ve velikosti 2,2 m2.

Dispozice bytu je 2 + 1 + šatna. Kuchyně a větší pokoj směřují okny na severovýchod. S dalším pokojem je spojuje chodba a šatna. V chodbě je vestavěná skříň. Samostatná prostorná šatna má rozměr 2,77 m2 a je zařízena jednoduchým odkládacím systémem k zavěšení věcí. Z druhého pokoje směřujícího na jihozápad se vstupuje na balkon, který je vydlážděný a má neprůhlednou čelní stěnu. To majitelům umožňuje relaxaci na balkóně nebo péči o prádlo bez zvídavých pohledů kolemjdoucích.

Ulice Vondrákova je ve spodní části čtvrti Bystrc, v blízkosti Zoologické zahrady. Ulice je výrazně klidná a tichá, není zde žádný automobilový provoz. Většina ulice je přístupná pouze pěším. Dům je obklopen vzrostlými stromy a zelení a nepůsobí proto dojmem bydlení ve městě. Naopak Vás překvapí klidná atmosféra.

Byt se nachází ve městě, ale zároveň v dosahu přírody. Nejenže je obklopen zelení, ale velmi blízko je to i k Brněnské přehradě, do zoologické zahrady, do obory Holedná, golfové hřiště Kaskády či na cyklostezku podél řeky Svratky. Tato oblast je ideální pro rodiny, sportovce, a kohokoliv, kdo ocení klidné bydlení s výbornou dostupností do centra Brna.

Do centra města lze autem dojet za pouhých 10 min (na Veveří). Výborné spojení městskou hromadnou dopravou, jen 24 min na Českou či 30 min na Hlavní nádraží.

Veškeré služby jsou v bezprostřední blízkosti bytu: supermarkety, knihovna, pošta, lékaři, školy a školky, hřiště a sportoviště.

K nastěhování volné ihned.

 

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková