Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Prodej stavebního pozemku Medlov, Brno-venkov
Poptávka

Prodej stavebního pozemku Medlov, Brno-venkov

Nabízíme zájemcům o bydlení v blízkosti Brna stavební pozemek v městyse Medlov.
Ten se nachází v krajní klidné ulici v sousedství rodinných domů a dalších parcel určených k bydlení.

Pozemek
Typ
1 337
m2
4 890 000 Kč
cena včetně provize

Nabízíme zájemcům o bydlení v blízkosti Brna stavební pozemek v městyse Medlov.
Pozemek parc.č. 664/46 má výměru 1 337 m2 a nachází se v krajní klidné ulici v sousedství rodinných domů a dalších parcel určených k bydlení.

Dle platného územního plánu se jedná o pozemek nacházející na území “plochy smíšené obytné”, pozemek je vhodný pro bydlení v rodinných domech, ale dle ÚP jsou zde možná i jiná využití: penziony a ubytování, obchody.
Výšková regulace územního plánu stanovuje podlažnost staveb na 2 plné nadzemní podlaží. Výstavbu je nutno řešit v návaznosti na charakter okolní zástavby.
Pozemek těsně sousedí se silnicí v obytné zóně a chodníkem. Příjezd je tedy přímo z této silnice. Parcela je zasíťována (kanalizace, elektřina a voda).

Pro tuto parcelu je podrobně vypracována architektonická studie obsahující veškeré výkresy a plány na stavbu rodinného domu s garáží pro dvě auta.

VÝHODY POZEMKU:
- skvělé bydlení v klidné lokalitě
- prostorná rovinatá parcela perfektní pro výstavbu rodinného domu
- příjemná atmosféra vesnického bydlení
- rychlý dojezd do Brna

Městys Medlov patřící pod město Židlochovice leží poblíž Hrušovan u Brna a města Rajhrad. Velkou výhodou je přímé napojení na rychlostní komunikaci D52 Brno-Pohořelice-Mikulov. Pravidelné autobusové spoje lze využít pro dojíždění za prací či do školy. Žije tu zhruba 840 obyvatel, je zde základní i mateřská škola, obchod smíšeným zboží a knihovna.

Veškeré informace včetně půdorysu, velkého počtu fotografií a technického popisu pozemku jsou k dispozici na webu makléře sonahusakova.cz.


Rádi Vám poskytneme detailní informace na prohlídce, neváhejte nám zavolat a nenechte si ujít tuhle mimořádnou příležitost. Těšíme se na Vás.

Lokace nemovitosti: Prodej stavebního pozemku Medlov, Brno-venkov

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková