Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Prodej stavebního pozemku Medlov, Brno-venkov
Poptávka

Prodej stavebního pozemku Medlov, Brno-venkov

Nabízíme zájemcům o bydlení v blízkosti Brna stavební pozemek v městyse Medlov.
Ten se nachází v krajní klidné ulici v sousedství rodinných domů a dalších parcel určených k bydlení. Pokud hledáte výhodný prodej stavebního pozemku v obl. Brno-venkov, pak toto je pravá příležitost pro vás.

Pozemek
Typ
1 337
m2
4 890 000 Kč
cena včetně provize

Exkluzivní stavbní pozemek k prodeji v Medlově (okr. Brno-venkov)

Nabízíme zájemcům o bydlení v blízkosti Brna stavební pozemek v městyse Medlov.
Pozemek parc.č. 664/46 má výměru 1 337 m2 a nachází se v krajní klidné ulici v sousedství rodinných domů a dalších parcel určených k bydlení.

Dle platného územního plánu se jedná o pozemek nacházející na území “plochy smíšené obytné”, takže tento stavební pozemek je vhodný pro bydlení v rodinných domech, ale dle ÚP jsou zde možná i jiná využití: penziony a ubytování, obchody.
Výšková regulace územního plánu stanovuje podlažnost staveb na 2 plné nadzemní podlaží. Výstavbu na tomto stavebním pozemku je nutno řešit v návaznosti na charakter okolní zástavby.
Tento stavební pozemek v Medlově těsně sousedí se silnicí v obytné zóně a chodníkem. Příjezd je tedy přímo z této silnice. Parcela je zasíťována (kanalizace, elektřina a voda).

Pro tento stavební pozemek nacházející se v KÚ Medlov (Brno-venkov) je podrobně vypracována architektonická studie obsahující veškeré výkresy a plány na stavbu rodinného domu s garáží pro dvě auta.

VÝHODY tohoto stavebního pozemku:
- skvělé bydlení v klidné lokalitě
- prostorná rovinatá parcela perfektní pro výstavbu rodinného domu
- příjemná atmosféra vesnického bydlení
- stavební pozemek je situovaný v lokalitě Brno-venkov, poskytuje tudížrychlý dojezd do Brna

O Medlově

Městys Medlov patřící pod město Židlochovice leží poblíž Hrušovan u Brna a města Rajhrad, leží tedy v žádané lokalitě Brno-venkov. Velkou výhodou Medlova je přímé napojení na rychlostní komunikaci D52 Brno-Pohořelice-Mikulov. Pravidelné autobusové spoje lze využít pro dojíždění za prací či do školy. V Medlově žije zhruba 840 obyvatel, je zde základní i mateřská škola, obchod smíšeným zboží a knihovna.

 

Nečekejte, ozvěte se ještě dnes

Rádi vám poskytneme detailní informace ve spojitosti s prodejeme stavebního pozemku v Medlově (Brno-venkova) po telefonu nebo přímo na prohlídce, neváhejte nám zavolat a nenechte si ujít tuhle mimořádnou příležitost k nákupu stavebního pozemku v okrese Brno-venkov. Těšíme se na vás.

 

Pokud máte zájem o jiné stavební pozemky a nemovitosti, které prodáváme v lokalitě Brno nebo Brno-venkov, pak si prohlédněte tuto nabídku.

Lokace nemovitosti: Prodej stavebního pozemku Medlov, Brno-venkov

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková