Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: RD Brno - Mokrá Hora se zahradou
Poptávka

NEAKTIVNÍ NABÍDKA

Dům ve městě nebo dům u lesa? Co takhle obojí současně!

Nabízíme zájemcům klasický polořadový dům s velkou zahradou v Brně, části Mokrá Hora. Dům má nyní dispozici 4 +1, dvě velké koupelny, garáž, suterén se sklepními místnosti a krásnou rovinatou zahradu.

 

Dům
Typ
3
Patro
4+1
Dispozice

Nabízíme zájemcům klasický polořadový dům s velkou zahradou v Brně, části Mokrá Hora. Dům má nyní dispozici 4 +1, plus dvě velké koupelny. Jedinečnou výhodou domu je dostatek prostoru – jednotlivé pokoje i koupelny jsou opravdu velké a suterén poskytuje několik skladovacích místností, prádelnu a garáž.

Z prostorné kuchyně v 1. patře lze vyjít na balkón. Jedna z ložnic v 2. patře disponuje dalším balkón, z obou je výhled do zahrady a k lesu. Zastavěná plocha domu, včetně nádvoří je 305 m2. Dům má předzahrádku, za domem se nachází velká dlážděná terasa, ze které se sestupuje do zahrady. Zahrada je rovinatá a mírně se svažuje směrem k lesu. Má 570 m2 a je dostatečně veliká pro travnaté plochy, umístění bazénu, zahradní domek, záhony, menší ovocný sad a vinohrad.

Obytnou plochu domu je možné rozšířit o půdní vestavbu v 2. patře. Vzhledem k dispozici domu lze dům využívat vícegeneračně nebo jako dvě bytové jednotky.

Parkování je možné ve vlastní garáži, na vjezdu k domu na vlastním pozemku nebo na příjezdové cestě před domem.

Dům je ve velmi dobrém technickém stavu a není zatížen žádnými právními vadami. Většina oken je dřevěných, v pokojích a ložnicích jsou parkety ve výborném stavu. V obývacím pokoji je krbová vložka. K dispozici je studna. Dům je napojen na: elektřina, plyn, vodovod, kanalizace.

Výhody nemovitosti:

 • 2 obytná patra
 • Rozsáhlý suterén
 • Dispozice 4 + 1, 2 prostorné koupelny
 • Garáž
 • Půda vhodná k vestavbě
 • Rovinatá zahrada 570 m2
 • Zahradní dům
 • Rychlá dostupnost do Brna
 • Skvělé spojení MHD
 • Klidná lokalita, u lesa

Brněnská čtvrt Mokrá Hora je okrajovou částí s velmi rychlou dostupností všech služeb nebo do centra Brna. Například obchodní centra Globus a Bauhaus jsou vzdáleny pouze 4 km (5 min autem),  vzdálenost do centra Brna je jen 11 km (10 minut autem). Spojení MHD zajišťuje zastávka autobusu kousek od domu.

Tento dům je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají bydlení ve vlastním domě, se zahradou a soukromím, ale zároveň chtějí být v Brně a využívat veškeré možnosti, které nám město nabízí. Lokalita je velmi žádaná pro snadnou a rychlou dostupnost do centra Brna a také pro okolní přírodu.

ROZMĚRY (orientační)

Užitná plocha:

 1. Nadzemní patro

Kuchyně 17,3 m2, jídelna 17,5 m2, obývací pokoj 21 m2, koupelna 4,5 m2, toaleta 1m2, předsíň 4m2, chodba 7,6 m2, schodiště 3 m2, balkón 2,6 m2.

 1. Nadzemní patro

Ložnice 18,6  m2, pokoj 18,3 m2, koupelna a wc 7,2 m2, půda 21,6 m2, chodba 6,6 m2, schodiště 2,9 m2, balkón 2,8 m2.

      Suterén

Garáž 34 m2, dílna 9,9 m2, technická místnost 7,6 m2, spíž 10,2 m2, úložný prostor 9,2 m2, komora pod schodištěm 1 m2, schodiště 2,8 m2, chodba 7,3 m2.

 

Obytná plocha domu 129,5 m2

Suterén 48

Půda 21,6

Garáž 34 m2

Balkóny 5,4 m2

Celkem 238,5 m2

 

Velikost nemovitostí:

Parcela č. 113 (dům včetně pozemku před domem) – 305 m2

Parcela č. 114 (zahrada) – 570 m2

Celkem pozemky = 875 m2

 

Půdorysy všech místností, náklady na bydlení a technické detaily domu jsou k dispozici.

Rádi Vám poskytneme detailní informace na prohlídce, neváhejte nám zavolat a nenechte si ujít tuhle mimořádnou příležitost. Těšíme se na Vás.

Dokumenty k nemovitosti: RD Brno - Mokrá Hora se zahradou

Lokace nemovitosti: RD Brno - Mokrá Hora se zahradou

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková