Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: RODINNÝ DŮM 2+1, POZOŘICE
Poptávka

REZERVACE

Hledáte rodinný dům pro sebe a svou rodinu v klidném prostředí? Nabízíme na prodej dům v žádané lokalitě v blízkosti města Brna v obci Pozořice.

Dům
Typ
1
Patro
2+1
Dispozice
162
m2
2 940 000 Kč
cena včetně provize

Dům se nachází na kopečku v klidné ulici a je zasazený do stávající zástavby. Dům má dispozici 2+1 a vlastní zahrádku. Pozemek je oplocený, parkovat lze přímo před domem. V domě je připojena elektřina i plyn. Kanalizace je obecní.


Jedná se o starší rodinný dům, kde se nachází samostatná kuchyně a dále 2 pokoje, koupelna a samostatné WC. Dům je původní a je postaven z kamene, cihel, tvárnic včetně kombinací a je napojen na kanalizaci.

Celková plocha pozemku je 162 m2, plocha domu je cca 74 m2.

Pozořice je obec v okrese Brno – venkov a má cca 2 300 obyvatel. Nachází se v blízkosti Brna, které je vzdálené cca 16 km, kde je dostatek pracovních příležitostí i služeb.

Také v Pozořicích jsou dostupné služby občanské vybavenosti – školka, škola pro 1.–9. ročník, zdravotnické středisko, lékárna, obchod s potravinami a domácími potřebami, drobní řemeslníci, hasičská zbrojnice, knihovna, pošta a sportoviště, a to fotbalové hřiště a vybavená sokolovna, která je současně i kulturním centrem. Veřejná infrastruktura dopravní a technická zahrnuje místní komunikace, účelové komunikace, kanalizaci, vodovod a osvětlení. Veškerá infrastruktura je dimenzována na stávající počet obyvatel a na stávající počet drobných podnikatelských provozů. Velkou výhodou je rychlé napojení na dálnici D1 ve směru na Prahu. V obci jezdí pravidelná autobusová linka č. 702 na zastávku Tržní v Brně a jede 23 minut.

 

Náklady na bydlení (měsíčně):

Měsíční předpis záloh vodné stočné celkem: 1.252,- Kč 

Aktuální záloha na elektřinu: 2.800,- Kč


Rádi Vám poskytneme detailní informace na prohlídce, neváhejte nám zavolat a nenechte si ujít tuhle mimořádnou příležitost. Těšíme se na Vás.

Dokumenty k nemovitosti: RODINNÝ DŮM 2+1, POZOŘICE

Lokace nemovitosti: RODINNÝ DŮM 2+1, POZOŘICE

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková