Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Prostorný byt 4+1 Brno - Botanická
Poptávka
 
PRODÁNO
 
Pro ty z vás, kteří hledáte větší byt se 3 ložnicemi v opravdu skvělé lokalitě nabízíme k prodeji byt 4+1 na ulici Botanická - v jedné z nejžádanějších oblastí.
 
Byt
Typ
1
Patro
4+1
Dispozice
86
m2
6 490 000 Kč
cena včetně provize

Byt 4+1 se nachází ve zvýšeném přízemí velmi dobře udržovaného cihlového domu se zateplenou fasádou. Středem bytu je hala/obývací pokoj, ze kterého se vchází do jednotlivých pokojů a kuchyně. Ve všech místnostech jsou zachovalé dřevěné parkety, v kuchyni a koupelně je dlažba.

Byt se skládá z obývacího pokoje (17,6 m2), kuchyně (10,2 m2), ložnice (18,62 m2), 1. pokoje (14,15 m2), 2. pokoje (20,51 m2), koupelny (2,94 m2) a toalety (2 m2). Vlastník bytu má na základě nájemní smlouvy možnost užívat sklepní kóji o velikosti 7 m2.

Výhody nemovitosti:

  • Zeleň, veškeré služby a docházková vzdálenost do centra Brna
  • Příjemný, prostorný byt pro velkou rodinu
  • Nové dětské hřiště v klidném vnitrobloku
  • Dispozice 4+1, neprůchozí pokoje
  • 7 fakult v docházkové vzdálenosti
  • Skvělé spojení MHD a parkování na ulici u domu.

Byt se nachází na ulici Botanická. Jde o velmi žádanou lokalitu, kde rezidenti bydlí v dostatečném klidu a zeleni, a přitom se nachází pár minut od samotného centra Brna. Majitelé bytu ocení dochozí vzdálenost k obchodům, zastávkám MHD, parkům, školám a školkám, restauracím a dalším službám. Hned za domem je klidný vnitroblok s novým dětským hřištěm, pár minut chůze je to do parku Šelepka nebo parku Lužánky.

Vzhledem k docházkové vzdálenosti 7 fakult, v těsném okolí je tento byt ideální investiční příležitost (fakulta informatiky, univerzita obrany, veterinární univerzita, právnická fakulta, fakulta stavební, fakulta architektury a přírodovědecká fakulta). V kombinaci s dispozičním řešením bytu o 3 neprůchozích ložnicích, kuchyni a obývacím prostoru se tak nabízí možnost dlouhodobého pronájmu až šesti studentům. 

Náklady na bydlení: měsíční předpis záloh celkem: 8 263,- Kč (již po navýšení ceny tepla), měsíční záloha elektřina: 1 160,- Kč. Plyn je do domu přiveden, přípojka do bytu je zrušená.

Lokace nemovitosti: Prostorný byt 4+1 Brno - Botanická

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková