Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Prostorný byt 4+1 Brno - Botanická
Poptávka

Hledáte velký byt v opravdu skvělé lokalitě? Nabízíme k prodeji byt 4+1 na ulici Botanická, kde je vysoká kvalita bydlení a jedná se o jednu z nejžádanější oblastí.

Byt
Typ
1
Patro
4+1
Dispozice
86
m2
7 680 000 Kč
cena včetně provize

Byt 4+1 se nachází v 1. podlaží velmi dobře udržovaného cihlového domu. Všechny pokoje jsou neprůchozí. Středem bytu je hala/obývací pokoj, ze kterého se vchází do jednotlivých pokojů a kuchyně. Ve všech místnostech jsou zachovalé dřevěné parkety, v kuchyni a koupelně je dlažba.

Byt se skládá z obývacího pokoje (17,6 m2), kuchyně (10,2 m2), ložnice (18,62 m2), 1. pokoje (14,15 m2), 2. pokoje (20,51 m2), koupelny (2,94 m2) a toalety (2 m2). Vlastník bytu má na základě nájemní smlouvy možnost užívat sklepní kóji o velikosti 7 m2.

Výhody nemovitosti:

  • Bydlení v žádané lokalitě v širším centru Brna
  • Prostorný byt, neprůchozí pokoje
  • Dispozice 4 + 1
  • Příjemné rezidenční okolí a blízkost centra města
  • Skvělé spojení MHD
  • Veškeré služby a obchody v dosahu
  • Parkování na ulici u domu.

Byt se nachází na ulici Botanická. Jde o velmi žádanou lokalitu, kde rezidenti bydlí v dostatečném klidu a zeleni, a přitom se nachází pár minut od samotného centra Brna. Majitelé bytu ocení dochozí vzdálenost k obchodům, zastávkám MHD, parkům, školám a školkám, restauracím a dalším službám. Hned za domem je klidný vnitroblok s novým dětským hřištěm, pár minut chůze je to do parku Šelepka nebo parku Lužánky.

Lokalita je vhodná pro bydlení rodin i pro investiční možnosti – třeba pro studenty, kteří hledají bydlení blízko svých univerzit.

Náklady na bydlení: měsíční předpis záloh celkem: 8 263,- Kč (již po navýšení ceny tepla), měsíční záloha elektřina: 1 160,- Kč. Plyn je do domu přiveden, přípojka do bytu je zrušená.

Lokace nemovitosti: Prostorný byt 4+1 Brno - Botanická

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková