Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Prostorný byt 2+kk, Brno - Erbenova
Poptávka

PRODÁNO - pokud si chcete prohlédnout nabídku aktuálně volných bytů 2+kk v Brně, pokračujte sem.

Hledáte krásný nový byt 2+kk přímo v centru města Brna? Pak byste si neměli nechat ujít tuto nabídku! Ve velice žádané lokalitě v ulici Erbenova exkluzivně nabízíme byt 2+kk s prostorným balkónem situovaným do vnitrobloku.  

Byt
Typ
4
Patro
2+kk
Dispozice
70
m2
6 390 000 Kč
cena včetně provize

PRODÁNO - pokud si chcete prohlédnout nabídku aktuálně volných bytů 2+kk v Brně, pokračujte sem.

Byt s dispozicí 2+kk se nachází v posledním čtvrtém patře velmi dobře udržovaného cihlového domu v ulici Erbenova v Brně. Byt 2+kk disponuje velkým obývacím pokojem s kuchyní, ze kterého je krásný výhled na zahrádky ve vnitrobloku. Rohová moderní kuchyňská linka je vybavena všemi spotřebiči. Z obývacího pokoje a ložnice se dostaneme skrze posuvné francouzské dveře na velký balkón. Dispozice obývacího pokoje a ložnice je velmi chytře vyřešena díky dělicí posuvné zdi. Buď se posuvná zeď zatáhne a oddělí pokoje, a nebo se libovolně může posouvat, díky čemuž zvětšuje celý prostor a do pokojů přinese více slunečních paprsků. Prostornou koupelnu s vanou a WC najdeme na konci chodby. Takovou pomyslnou třešničkou na dortu je velká komora, do které se vejdou i dvě jízdní kola, a je tu mimo jiné plynový kotel Baxi. Na chodbě se též nachází vestavěná skříň, která zajišťuje další možnost úložného prostoru.

Byt 2+kk Erbenova-Brno se skládá z chodby (7,5 m2), obývacího pokoje s kuchyní (29,4 m2), ložnice (12,0 m2), koupelny s toaletou (7,0 m2) a komory (5,6 m2). Rozměry jsou pouze orientační. Balkón má 8 m2. Plocha bytu je 61,5 m2, celková výměra bytu 2+kk včetně balkónu je 69,5 m2.

Celkové aktuální měsíční náklady jsou 5 690,- Kč, tedy 3 000,- Kč měsíční předpis záloh + 1 400,- Kč elektřina + 1 290,- Kč plyn. Internet není započítaný mezi měsíční náklady, pro představu momentálně majitel bytu platí 520,- Kč.

Výhody koupě bytu v lokalitě Erbenova-Brno

  • Dispozice 2+kk + balkón
  • Bydlení v klidné ulici a zároveň hned v centru města
  • Veškeré služby a obchody v dosahu 

Městská čtvrť Černá Pole se nachází severně od centra Brna. Je to velice žádaná lokalita, protože rezidenti bydlí v klidném prostředí poblíž přírody, a zároveň mají centrum Brna na dosah ruky díky dostupnému MHD (zastávka Erbenova pár metrů od bytu). Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti od bytu - obchody, školky, školy i univerzity, restaurace a další služby. Byt 2+kk se nachází přímo před všem známým parkem Lužánky.

Veškeré informace včetně půdorysu a velkého počtu fotografií bytu 2+kk Erbenova-Brno jsou k dispozici na webu makléře sonahusakova.cz. Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího podle jeho zvolených kritérií. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a ozvěte se nám! Rádi se s Vámi potkáme na prohlídce tohoto bytu.

ROZMĚRY bytu 2+kk Erbenova-Brno(rozměry jsou pouze orientační)

obývací pokoj s kuchyní 29,4 m2
ložnice 12,0 m2
koupelna s WC 7,0 m2
chodba 7,5 m2
komora 5,6 m2
balkón 8,0 m2

 Celkové plochy:

Plocha bytu 61,5 m2
Celková výměra včetně balkónu 69,5 m2

Aktuání náklady na bydlení (měsíčně): 5 690,-

  • měsíční záloha za elektřinu 1 400,- 
  • měsíční záloha za plyn 1 290,-
  • měsíční předpis záloh 3 000,-
  • internet není započítaný mezi měsíční náklady (momentální platba majitele bytu je 520,- Kč).

PRODÁNO - pokud si chcete prohlédnout nabídku aktuálně volných bytů 2+kk v Brně, pokračujte sem.

Lokace nemovitosti: Prostorný byt 2+kk, Brno - Erbenova

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková