Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Byt 2+1, Merhautova, Brno-Černá Pole
Poptávka

PRODÁNO

V krásné a žádané lokalitě nedaleko centra Brna, nabízíme prostorný byt 2+1 s vlastním PARKOVACÍM MÍSTEM v lokalitě Černá Pole.

Byt
Typ
2
Patro
2+1
Dispozice
73
m2
6 490 000 Kč
cena včetně provize

Byt má dispozici 2+1 a nachází se v 2. patře nízkopodlažního cihlového domu na ulici Merhautova. Ložnice a obývací pokoj jsou prostorné pokoje, okna v obývací pokoji jsou orientována na jih, v ložnici na jihovýchod. V obývacím pokoji je navíc vestavěná velká knihovna s úložným prostorem. V těchto pokojích jsou kvalitně  .  Kuchyně s  Velkou výhodou je samostatná prostorná komora s vestavěnými skříněmi. Z kuchyně a obývacího pokoje se vstupuje na velký balkón, ze kterého je krásný výhled do zeleně, která je charakteristická pro tuto část města.

Byt se skládá z předsíně (6,90 m2), obývacího pokoje (21 m2), ložnice (20 m2), kuchyně (11,3 m2) a koupelny s toaletou (5 m2). Balkón má 2,80 m2 a sklepní kóje je velká 5,5 m2. Plocha bytu je 64,2 m2, celková výměra včetně balkónu a sklepa je 72,5 m2. 

Výhody nemovitosti:

  • VLASTNÍ PARKOVÁNÍ
  • Bydlení v klidné ulici
  • Dispozice 2 + 1 + balkón
  • Rychlá dostupnost do centra Brna
  • Skvělé spojení MHD
  • Veškeré služby a obchody v dosahu

Městská čtvrť Černá Pole se nachází severně od centra Brna. Tato čtvrť je velice žádanou lokalitou, protože rezidenti bydlí v klidném prostředí se zelení, a zároveň mají centrum Brna na dosah ruky díky dostupnému MHD (zastávka Zdráhalova 36 metrů od bytu). Parkování je zajištěno ve dvoře u domu, kde bude mít majitel bytu své parkovací místo. Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti od bytu - obchody, školky, školy i univerzity (Mendelova univerzita), restaurace a další služby. Hned za domem je v těsné blízkosti park Tišnovka, dále pak Schreberovy zahrádky.

ROZMĚRY bytu

obývací pokoj   21 m2
ložnice   20 m2
kuchyně   11,3 m2
předsíň   6,90 m2
koupelna   5 m2
balkon   2,80 m2
sklep   5,50 m2

Celkové plochy:

Obytná plocha bytu = 72,5 m2

Náklady na bydlení (měsíčně):

Měsíční předpis záloh celkem: 2 070 ,- Kč 

Aktuální záloha na elektřinu: 220,- Kč

Rádi Vám poskytneme detailní informace na prohlídce, neváhejte nám zavolat a nenechte si ujít tuhle mimořádnou příležitost. Těšíme se na Vás.

Dokumenty k nemovitosti: Byt 2+1, Merhautova, Brno-Černá Pole

Lokace nemovitosti: Byt 2+1, Merhautova, Brno-Černá Pole

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková