Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Rodinný dům, vinohrad, Olbramovice, Znojemsko
Poptávka

Rodinný dům, vinohrad, Olbramovice, Znojemsko

Nádherný zděný dům ve vinařské obci Olbramovice, který je vhodný k bydlení i případné rekreaci a nachází se jen 30km od Brna. Dominantou tohoto domu je pískovcový, kopaný sklep ze 16. století užívaný pro výrobu a uskladnění vína ze vzrostlého a udržovaného vinohradu, který se nachází na pozemku. 

Dům
Typ
120
m2

V roce 2001 nově vystavěný nádherný zděný dům ve vinařské obci , vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci popřípadě komerčnímu využití. Klidná část obce s otevřeným výhledem do vinic. Přízemí lisovna s posezením pro cca 25 lidí ( 48m2 ) vytápěná krbem ,propojená schodištěm s obytnou částí s podkrovím. Bydlení má samostatný vchod i z vrchní části pozemku a je vkusně zařízené. Obec s veškerou občanskou vybaveností. Na pozemku za domem se nachází vzrostlý a udržovaný vinohrad o rozloze 320m2. Součástí domu je překrásný pískovcový, 165 m2 kopaný sklep ze 16 století s vybavením pro výrobu a uskladnění vína.

K vytápění slouží krb a kachlová kamna a elektrické přímotopy. Objekt napojen na elektřinu, plyn na hranici pozemku, obecní vodovod, odpad řešen jímkou s napojením na obecní kanalizaci.

Výborná dostupnost – 30 Km od Brna, 45 Km od Znojma, 15 km od vodní nádrže Nové Mlýny a Pálavských vrchů.

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková