Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Pronájem rodinného domu, Žatčany 50, Brno-Venkov
Poptávka

Pronájem rodinného domu, Žatčany 50, Brno-Venkov

PRONAJATO

Nabízíme pronájem rodinného domu v obci Žatčany.
Dům je velmi prostorný a perfektně udržovaný. Na nové nájemníky čeká vymalovaný a zcela vyklizený. Lze sjednat i částečné vybavení domu.
Dům má dispozici 3+1. 

Pronájem
Typ
3+1
Dispozice
231
m2
18 000 Kč
+ provize

Nabízíme pronájem rodinného domu v obci Žatčany (pronájem domu Brno-venkov).
Dům je velmi prostorný a perfektně udržovaný. Na nové nájemníky čeká vymalovaný a zcela vyklizený. Lze sjednat i částečné vybavení domu.
Pronajímaný dům má dispozici 3+1. Ze vstupní haly se vchází do dvou ložnic, jedna s oknem do ulice, druhá s oknem do dvora. Poté se vstupuje do velké kuchyně vybavené kuchyňskou linkou. Z kuchyně je široký vstup do obývacího pokoje. Koupelna je nadstandardně veliká. U ní je umístěné samostatné WC a samostatná prostorná šatna.
Z kuchyně se francouzskými dveřmi vstupuje na dvůr. Dvůr je částečně vydlážděný a částečně travnatý. Je zcela uzavřený a poskytuje velké soukromí. Na dvoře je bývalé hospodářské stavení, kde lze skladovat různé věci a sklep pro chladné skladování.
Dům se nabízí k pronájmu zcela vyklizený vyjma kuchyňské linky za cenu nájmu 18 000,- Kč měsíčně. S majitelem se lze také dohodnout na vybavení domu - může být poskytnuta pračka, sušička, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, stůl a židle, lednice s mrazákem. K nájemné bude připočtena částka 1 000,- Kč, jako záloha na vodné stočné. Odběr elektřiny a plynu bude převeden na nájemce. 

Rádi vás potkáme na prohlídce tohoto pěkného domu určeného k pronájmu.

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková