Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Pronájem bytu 3+1, Brněnská, Šlapanice
Poptávka

Pronájem bytu 3+1, Brněnská, Šlapanice

PRONAJATO

Byt, 20min od centra Brna. Dispozičně ideální pro rodinu nebo skupinu studentů se třemi neprůchozími pokoji, oddělenou koupelnou a toaletou, skladovací komůrkou, balkónem i lodžií s krásným výhledem. 

Pronájem
Typ
4
Patro
3+1
Dispozice
75
m2
15 000 Kč
+ provize

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nově přinášíme nabídku pronájmu v obci Šlapanice v okrese Brno-venkov.

Jedná se o byt 3+1 s balkónem i lodžií, která poskytuje krásný výhled na okolní krajinu. Dispozičně je vhodný pro rodinu s dětmi nebo díky třem neprůchozím pokojům pro skupinu studentů. Ani domácí mazlíčci nejsou problém.

 

Hlavní výhodou bytu je jeho poloha hned u výjezdu směrem na Brno, takže se do centra metropole dostanete autem za příjemných 20 minut. V těsné blízkosti se nachází Penny market, obchodní centrum (Pepko, zverimex, drogérie) a sportovní areál s tenisovými kurty.

 

Do bytu se vchází přes prostornou chodbu, ze které vedou dveře do všech místností počínaje ložnicí (12 m2) s okny orientovanými na jih. Vedle ložnice se nachází pokoj (16 m2) s balkónem, který nabízí onen krásný výhled. Na opačnou stranu jsou směrovány nevybavený obývací pokoj (21 m2) a kuchyně (16,5 m2)ve tvaru L s kuchyňskou linkou, dveřmi na lodžii, do koupelny a menší komůrky. Vybavení, které je vidět na fotkách v případě zájmu zůstane.

Při sjednání nájemní smlouvy se skládá deposit ve výši 2 měsíčních nájmů, tedy 30 000,- Kč. K výši nájmu budou připočítány pravidelné měsíční zálohy.

 

Moc rádi se potkáme na prohlídce.

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková