Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Pronájem bytu 2+1 na ulici Fryčajova - Brno Obřany
Poptávka

Pronájem bytu 2+1 na ulici Fryčajova - Brno Obřany

PRONAJATO

Hledáte plně zrekonstruovaný byt v tiché části Brna? Pak je tato nabídka možná právě pro vás.
Nabízíme dlouhodobý pronájem krásně zařízeného bytu 2+1 v tiché části Brno-Obřany. O dostupnost ani sociální vybavenost se bát nemusíte - naleznete zde vše, co potřebujete a přírodu máte na dosah ruky. Krásný výhled na okolí si můžete vychutnat z prostorné lodžie. 

Byt
Typ
2+1
Dispozice
55
m2
14 000 Kč
+ provize

PRONÁJEM BYTU 2+1

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi pěkný byt na ulici Fryčajova - Brne Obřany.Byt je po rekonstrukci a nabízí krásny výhled z prosklené lodžie přímo do přírody. Kávu si můžete připravit ve zcela nově zrekonstruované a moderně  vybavené kuchyni, ve které máte k dispozici všechny spotřebiče.

Dále byt nabízí prostrannou a také vybavenou ložnici a obývací pokoj. V koupelně najdete pračku, sprchový kout a umyvadlo. WC je od koupelny odděleno pro větší komfort. Velkou výhodou je prostorná komora, která poskytuje další úložný prostor.

Tento byt se nachází v 8. patře bytového domu v klidné části města. Okolí poskytuje veškeré sociálné vybavení. Celkové rozměry bytu jsou 54,34 m2. Měsíční nájemné včetně záloh činí 14 000,- Kč (samotný nájem 10 000,- Kč, zálohy za služby 2380,- Kč, zálohy na elektřinu 800,- Kč, zálohy na plyn 120,- Kč, internet 700,- Kč). Vratná kauce činí 20 000,- Kč, zprostředkovatelská provize ve výši 12 100,- Kč.

Rádi Vás potkáme na prohlídce bytu a poskytneme Vám všechny bližší informace a kompletní služby spojené se zahájením nájmu bytu.

Lokace nemovitosti: Pronájem bytu 2+1 na ulici Fryčajova - Brno Obřany

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková